Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-04-19 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam nadzieje ze nie wygraja , jedna wladza u koryta dluzej niz kadencja to brak kontroli nad tym co robia, a przez 8 lat wiele mozna spieprzyc ...
Niech mi ktos wskaze choc jedna obietnice wyborcza ktora zrealizowali ....co uprawnialoby ich do tego zeby dalej ciagneli te schede oprocz jednej zalety , ze nie rzadzi PiS.

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-19 11:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Co to za informacji na dzis oczekiwal Kam z EEX ? Wiecie moze cus ?
TrentX / 2011-04-19 11:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Luksusy masz jeszcze w energetyce :) , wrecz wynegocjowane z kierownictwem zatrudnianie wlasnej rodziny , o zakazie zwolnienia nie wspominajac . Poza tym zeby Cie nie zwolnili wystarczy zalozyc cwaizek i byc w jego wladzach . Jestes nietykalny :). Stad tyle roznych zwiazkow w jednym zakladzie :|)

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-19 11:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Bigowy grajdolek :)

Komentarze do portfela "bebe"

TrentX / 2011-04-19 11:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac przed poludniem :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-19 10:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)
No coz nastal czas strzelania SL , dzis wystartowal u mnie PKN , ale tez z niewielkim zyskiem wiec czekamy z zebrana kasiorka na inne okazje do zakupu ;]



2011-04-19 10:00:17 mari40
Dla mnie górnik to ten co zjeżdża
pod ziemię i jemu należy się porządna wypłata ,bo ryzykuje życie i cięzko pracuje a
Ci wszyscy urzędnicy powinni być inaczej opłacani.Tak samo w mundurówce część
zwykłych urzędników też należy do kadry mundurowej ,ale takie tematy to temat rzeka
w naszym kraju :)))


Mari z calym szacunkiem ale urzednikiem w sztabie oficer zostaje po kilkunastu latach pracy w polu i na poligonach jako dowodca plutonu potem dowodca kompanii pracujac z ludzmi i sprzetem . Dopiero potem jako doswiadczony dowodca trafia do sztabu do przeroznych sekcji planowac szkolenie , pracowac na mapach , zajmujac sie logistyka.
Czemu wiec ma zarabiac mniej niz w czasie kiedy zaczynal przygode z wojskiem i praktycznie dopiero sie uczyl swojego rzemiosla na poszczegolnych szczeblach kariery ???
Tak samo zreszta sytuacja wyglada w innych sluzbach mundurowych , nikt nie zostaje od razu generalem czy komisarzemw POlicji i nie siada za biurkiem.
Kto by zreszta chcial awansowac skoro zarabialby mniej niz na poczatku kariery, natomiast odpowiedzialnosc ponosilby o wiele wieksza , nie za kompanie , pluton , a np batalion pułk czy brygade ????

Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-04-19 10:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatnimi dniami nastal czas strzelania SL .
Po Azotach to samo spotkalo wczoraj PKO BP a dzis PKN :).
Zrealizowaly sie jakies zyski , wiec nie ma co rozpaczac i czekac na okazje odkupienia lub zakupu czegos nowego :)
TrentX / 2011-04-18 23:37 / portfel / Tysiącznik na forum
No dobra skoro sie udalo cos pomoc to spadam spac , bo dzis jakis padniety jestem :)
Dobrej nocy :)
TrentX / 2011-04-18 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum
W wojsku tez sie robi plany - konspekty na zajecia , ktore sie prowadzi z zolnierzami , najwiekszy bezsens i marnowanie papieru ... na masowa skale .
TrentX / 2011-04-18 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
W tym drugim po zapisaniu taka bitmape (.bmp) mozna wyedytowac potem nawet w windowsowym Paint i dodac tam w okreslonych miejscach tekst ktory Ci potrzeba :)
TrentX / 2011-04-18 23:04 / portfel / Tysiącznik na forum
W tym drugim programie mozna zapisac w postaci bitmapy , ktora to powinna bez problemu dac sie wkleic do Worda :)
TrentX / 2011-04-18 23:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Ewentualnie moze jeszcze to jesli sa to proste funkcje matematyczne :

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/matematyka/Funkcje_matematyczne.html
TrentX / 2011-04-18 22:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelko a zerknij na to :

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/matematyka/Advanced_Grapher.html

moze da sie cos tym zrobic choc to wersja trialowa
TrentX / 2011-04-18 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum
AAa to ja przepraszam ... tak prostych programow to juz chyba nie ma :)
TrentX / 2011-04-18 22:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Kwiatku a nie jest to tak ze dajmy na to wyszukujesz swoja spolke , ktora uwazasz za czarnego konia, itp , potem podsuwasz innym ich kwity do obejrzenia w celu zebrania opinii . Jesli ktos inny stwierdzi ze gra nie jest warta swieczki to szuka sie w sobie dorabiania ideologii do papiera i udowodnienia samemu sobie ze istotnie sie znalazlo perelke , bo przeciez nie moglem sie pomylic ???
Nie wiem ale czasem jak patrze po sobie gdy myszkuje w poszukiwaniu tego czegos i juz wiem ze to moze byc to , a za chwile czytam z innej opinii , jednej , drugiej ,trzeciej , ze to jednak nie jest perspektywiczny papier bo to i tamto , to tez sie we mnie cos kloci , ze to ja mam racje , a jednak tak niekoniecznie jest :)
Moim zdaniem w takich momentach wiecej ma do powiedzenia ludzka psychika anizeli wszelkie raporty, analizy itp, a czlek jest tak skonstruowany ze szuka potwierdzenia swoich nawet blednych decyzji czasem kompletnie blednymi wnioskami ktore podsuwa glowa :)
Jesli zas nauczysz sie minimalizowac wplyw wlasnych odczuc innymi narzedziami do oceny spolki np AT , AF czy czego tam jeszcze czlowiek nie wymysli , to wtedy prawdopodbiensto zakupu i umoczenia w badziewiu kasy bedzie sie minimalizowac . Ja przynajmniej bym chcial do takiego stanu swojej psyche doprowadzic aby wywierala jak najmniejszy wplyw na wybor i decyzje na korzysc innych metod oceny waloru :)
Inna sprawa ze gdybym zrobil to w armii i odrzucil wszystkie psychologiczne aspekty podejmowania decyzji to pewnie zostalbym Rbocopem :). Wg mnie ze straganem jest podobnie .

A to se pomarudzielm :)

Najnowsze wpisy