Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-04-12 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum
diablo, baldurs gate, neverwinther nights , heroesi , warcraft, starcraft , duke nukem ,doom, command & conquer = klasyka ;]
TrentX / 2011-04-11 22:46 / portfel / Tysiącznik na forum

Piotrek czyli jutro jest ostatni dzien zakupu akcji Borka z prawem poboru
???
Na 3 dni przed dniem ustalenia tak ?



???
TrentX / 2011-04-11 19:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrek czyli jutro jest ostatni dzien zakupu akcji Borka z prawem poboru ???
Na 3 dni przed dniem ustalenia tak ?
TrentX / 2011-04-11 18:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Przezylem troche lat w Jeleniej Gorze i lazikowalem troche po Karkonoszach , stad zauwazenie Sniezki spod Wrocka uwazalem za malorealne :) , zreszta jak pamietam to najlepsza widocznosc bywa w czasie mrozow gdy powietrze jest zimne i czyste , mimo to jednak nie udalo sie zbyt daleko w strone stolicy Dolnego Slaska wejrzec ze Sniezki :)

PS. Tomtay to jest przedia mysl , a przeciez NSR nadal wabi reklamami :) , choc teraz jakby mniej :)
TrentX / 2011-04-11 17:34 / portfel / Tysiącznik na forum
no coz ty troche tego masz , przy tobie to ja detalista :) ,ale generalnie tez czekam na PP

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-11 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Ktos tam dzis widzial Sniezke z autostrady pod Wroclawiem :), hmmm w prostej linii to jakieś 80 km pod Wrocław - jednym slowem sokoli wzrok :)
TrentX / 2011-04-11 17:03 / portfel / Tysiącznik na forum
po ile wskoczyles Piotrek ?
TrentX / 2011-04-11 17:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) Sygnity w lekkiej korekcie ,ale po wzrostach nalezy sie .. :)
TrentX / 2011-04-11 16:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , tyle ze tytul mowi o rolnikach , a tak naprawde kokosy beda zbierac posrednicy i hurtownicy a nie rolnik ... czyli tzw grubasy z kasa .
TrentX / 2011-04-11 16:53 / portfel / Tysiącznik na forum
okej jakos to bedzie - dzieki :)
TrentX / 2011-04-11 15:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem , placi sie nie za PP a za akcje nowej emisji po cenie emisyjnej w wypadku Borka to 0,10 PLN ???
TrentX / 2011-04-11 15:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Aaa i jeszcze jedno skoro mam 1000 akcji to zeby objac wszystkie PP , a cena emisyjna wynosi 0,10 to ile potrzeba mi gotowki zebym mogl dokonac zapisu na calosc ?
TrentX / 2011-04-11 14:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Za PP placi sie , a dociekliwy pisze ze nie , wiec ?Dociekliwy pisze tez o kasie na nowa emisje , a chyba to nie to samo prawda ?
Akcje mam znalazlem tez zakladke u siebie "nowe emisje " -->> "prawa poboru". Zakladam wiec ze moge objac prawa poboru bez wycieczki do biura prawda ?

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-11 14:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , objasnijcie mnie lopatologicznie w temacie objecia PP Borka , tzn kiedy pojawiaja sie na koncie i gdzie tego szukac , jak odbywa sie platnosc za PP , kiedy musi byc kasa na rachunku , do kiedy musze zaplacic za te prawa itd , Szczegolnie idzie o te czesc wiedzy zeby mi bez sensu nie przepadly, reszta dzialan i czynnosci jest mi znana ..
TrentX / 2011-04-08 18:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Mowisz o objeciu bessy ?

Najnowsze wpisy