Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-07 11:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Wydaje mi sie ze reakcje coniektorych inwestorow w Pietrkowym grajdole odzwierciedlaja stan konca swiata :> :P lada dzien :) lub wielka obsuwe lada godzina ; - )
TrentX / 2011-04-07 09:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Do tego zeby nie chwalic dnia przed zachodem slonca w Twoim wydaniu juz sie przyzwyczailem :) ,czytajac forum - nie bedac wiec pesymista stwierdze ze parkiet sie dzis odpalil z lekka zadyszka ze wskazaniem na spadek ;]
TrentX / 2011-04-07 09:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)

dzis powodzenie parkietowe raczej chyba bedzie niezrealizowane :) , ogolna przewaga czerwieni poki co :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-07 09:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac z rana :) poczatek jakis smutny na straganie , ale nie kazdego dnia musi byc wesolo :)
TrentX / 2011-04-07 00:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Podziekowal :)
TrentX / 2011-04-06 19:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze ta nowa linia o ktorej piszesz , to wlasnie to o czym i analityk mowil , z tym ze on podawal ze w drugiej polowie roku ma byc inwestycja gotowa dopiero a wyniki ma przynosic w roku przyszlym i ze jest to linia z produktem innej jakosci ( wyzszej) i dla innego segmentu, polki czy jak to tam inaczej nazwac. Poza tym piszesz w dosc podobnym tonie do jego wypowiedzi co do caloksztaltu SNS .
TrentX / 2011-04-06 19:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Za krotko siedze w tym grajdole zwanym gielda , zeby miec caloksztalt wiedzy w temacie wielu spolek ich zachowania i innych kruczkow i sztuczkow ;p , zapewne masz wiec racje ze tylko Roman wie czego chce :).
TrentX / 2011-04-06 19:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Tomtay :)
Owszem mam ten ktory opisywalem i nie zamierzam niego rezygnowac a tylko modyfikowac ( pisze tylko o poszukiwaniu kolejnego poziomu - uaktualnieniu po 3 dniach notowan ) , z tym ze nastapila drobna modyfikacja i srednia staram sie odejmowac od ceny minimalnej ostatniego dnia a nie od ceny zamkniecia .
Stop jest wtedy luzniejszy i spada prawdopodobienstwo przypadkowego wyskoczenia z rynku na walorach mocno zmieniajacych cene w ciagu dnia.

Poza tym zainstalowalem darmowego Power Tradera , mozna sobie tam stworzyc portfel , posymulowac SL-e , take profity itp , a takze przeprowadzic AT.
Widze potem czy obrana strategia sie sprawdza , czy tez sa czynniki ktore czynia ja beznadziejna.
TrentX / 2011-04-06 19:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) , mnie ten nadzwyczajny urodzaj informacji w ostatnich dniach kojarzy sie tylko z kolejna dystrybucja i windowaniem ceny ... nie uwazasz ??? :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-06 17:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Stragan znow zielony , generalnie mnie cieszy od poczatku tygodnia ale powoli zastanawiam sie gdzie postawic kolejne stopy celem ochrony zysku :P
TrentX / 2011-04-06 17:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzis niedawno jegomosc z Erste zeznawal w sprawie popelnioonej rekomendacji w TVN CNBC, mowil o budowie kolejnej instalacji kauczukow tyle ze chodzacego w innym segmencie ktora zacznie przynosic kasiorke w calym 2012, mowil tez ze rosna marze stad SNS moze nadal prezentowac w 2011 rekordowe wyniki.
Nawiazal tez do Japonii i jego zdaniem rynek japonski nie ma wplywu na kauczuki syntetyczne , bardziej na naturalne ...
To chyba z grubsza tyle ... :)
TrentX / 2011-04-06 13:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja mam od samego poczatku , wiec jesli nie widac to tylko i wylacznie wina moneya ...
TrentX / 2011-04-06 12:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam ,"balonienie " postepuje ;]

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-06 12:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Bigowy grajdolek jak widac dzis nadal zielona strona mocy :) , zyczyc wiec jak najdluzej takiego straganiku ... ;]
TrentX / 2011-04-06 12:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Mari , poki co go nie widze bo pewnie money szwankuje :) , ale ruch jak najbardziej pozytywny :)

Najnowsze wpisy