Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-03-29 12:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , jak myslisz wroci jeszcze w okolice 2 PLN czy to juz do PP tak bedzie dmuchany ?
TrentX / 2011-03-28 22:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Mu si to byc gosc z poludnia bo na polnocy o nim nie slychac :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-03-28 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszyscy ogladaja "Amok" na TVP HD ? ;-)
TrentX / 2011-03-28 16:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Marillion duza klasa zawsze i wszedzie :)
TrentX / 2011-03-28 16:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Marillion duza klasa zawsze i wszedzie :)
TrentX / 2011-03-28 15:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm chyba nie, mnie sie wydaje ze raczej po losowaniu bedzie termin wplaty i tyle , Jak ktos nie zaplaci to pula pojdzie do losowania jeszcze raz , ale to tylko moje przypuszczenia a nie konkret .
TrentX / 2011-03-28 15:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja ostatnio lazilem po sklepach celem nabycia pary rowerow , dla siebie i malzonki .Troche sie nasluchalem od paru gosci ktorzy maja na ten temat wiecej niz normalna wiedze
Zalezy do czego to ma byc rower , co chcesz na nim robic ile bedziesz jezdzil i gdzie .
Kolejna rzecz to ile chcesz wydac na rower . Wtedy mozna zaczac rozmowe o jakims wyborze :)
TrentX / 2011-03-28 14:37 / portfel / Tysiącznik na forum
To jest z tej samej plyty Zepellinow co "Schody do nieba" z IV
TrentX / 2011-03-28 14:01 / portfel / Tysiącznik na forum
To jest

When The Levee Breaks
TrentX / 2011-03-28 13:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Clo tyle ze Holdys powiedzial Donkowi prosto w oczy to co mysli wielu ludzi....
Latwo jest robic polityke za panstwowe pieniadze .. Obsadzac fuchy wedle partyjnego klucza.
Zas trudno przebic sie partii zaczynajacej dzialalnosc chocby z najbardziej rzeczowym programem gospodarczym na swiecie , bez rzadowych dotacji.
Przytoczono 3 wazne punkty ich programu wyborczego , zaden niezrealizowany ...
Dla mnie jest jak najbardziej sluszna teoria ze ludzie glosujac na PO glosowali przeciwko PiS i oszolomstwu coniektorych ludzi w tamtej partii. Tyle ze teraz widza ze nie jest tak zielono jak Tusku i Rostowki pokazywal na mapce Europy, ze obludnie sie tlumaczy i nazywa ciecia i brak pieniedzy reforma OFE , zas reforma KRUS ktorej nieprzeprowadzania pilnuje PSL bedacy w koalicji kompletne embargo i cisza.
Wielu pracownikow budzetowki czuje sie oszukanych , bo skoro mamy wzrost PKB a takze inflacji to czemu od 2-3 lat w zaleznosci od profesji w budzetowce nie ma podwyzki chocby o wskaznik inflacji ??? Przeciez nie dlatego by zylo sie lepiej ....
TrentX / 2011-03-28 13:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak mi Tusk mowi ze oni sa za wyborami wiekszosciowymi dlatego wprowadzili je w samorzadach i nieduzych miastach , to mnie pusty smiech ogarnia.
Odpowiedz jest prozaiczna , okregi jednomandatowe sa wszedzie tam gdzie za bycie radnym lub bycie w radzie miejskiej etc etc nie ida powazne pieniadze z tych lukratywnych etatow, a tylko nedzna dieta za sesje
W duzych miastach w sejmikach juz jest inaczej , stad sa tam nadal wybory proporcjonalne zeby obsadzic ludzi z klucza partyjnego
Poza tym kazda opcja idaca do wyborow opowiada sie za jednoamndatwoymi okregami i kazda mowi ze ona jest za a wszyscy sa przeciw.
Co przeszkadzalo PO zaglosowac za taka zmiana jak wczesniej to samo proponowal SLD ?
malo tego Tusk uwaza ze to nie jest wyjscie zeby w Sejmie tez bylo wiekszosciowo , bo to oznacza Stoklosow w w lawach poselskich.
Ciekawe ze nie widzi ze proporcjonalnosc i wysokie miejsca na liscie oznaczaja w Sejmie oszolomow typu Macierewicz , Niesiolowski , czy tez zalatwiaczy typu Drzewiecki ....i paru jeszcze innych..
Ludzie zas dalej zyja zludzeniem ze wybieraja czlowieka a nie partie .. i lidera na liscie... :>
TrentX / 2011-03-28 12:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy oblicz z ostatnich 10 sesji srednia minimalnych cen dziennych oraz maksymalnych cen dziennych . Potem odejmij wartosc max. od wartosci min.
Roznice z tej operacji odejmij od ostatniej ceny zamkniecia i zobacz w jakim przedziale ceny wyladujesz :) .
Jesli walor mocno skacze to odejmouje sie 1.5 do 2 wartosci roznic , jesli jest spokojny tak jak np PGe to stop ciasniejszy np 1 .
Po takim wyliczeniu warto jeszcze popatrzec z punktu AT na wykres bo moze okolicy znajduje sie wazny punkt wsparcia itp . Wtedy mozna ustawic nieco nizej pod nim zeby CIe przypadkowo nie wyrzucilo z rynku :)
Pozdrawiam :)
TrentX / 2011-03-28 12:00 / portfel / Tysiącznik na forum
No ja dodatkowo doczytalem ze mimo bardzo dobrych wynikow trudno mu je bedzie powtorzyc w nastepnych kwartalach itd .... bo cena kauczuku naturalnego , bo to bo tamto ....
Jednym slowem anale nigdy nie sa zadowoleni ... Jak spolka slabo to zle bo slabo i kurs w dol, jak spolka dobrze to zle bo zgodnie z oczekiwaniami i konsolidacja albo lekki spadek , jak spolka bardzo dobrze to tez zle bo nie ma sie z czego poprawiac ...i kurs w dol :).

Dodatkowo mimo duzego zysku SNS nie placi dywidendy , wiec pewnie to kolejna przyczyna :>
TrentX / 2011-03-28 11:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgadza sie , tyle ze SNS mimo dobrych wynikow zachowuje sie jednostajnie w dol ... i to mnie niepokoi w mojej kabzie..Ma ktos jakas teorie na temat takowego zachowania ?
TrentX / 2011-03-28 10:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko przedpoludniowe dla kacika ;] , ja nic nie biore , tylko obserwuje :)

Najnowsze wpisy