Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-03-04 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Bywam czesto w portfelu gracza Pietroo :) , jak rowniez mozesz szukac kontaktu w komentarzach do mojego portfela :)
TrentX / 2011-03-04 17:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma problemu , kontakt mile widziany :) , a po wyswietleniu mojego profilu zauwazysz takze gdzie najczesciej mozna mnie spotkac :) ,
TrentX / 2011-03-04 17:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Petrol mnie nie interesuje :) , co do Azotow to solidnie wygladajaca spolka chemiczna , mowi sie nawet o mozliwosci przejecia od panstwa pakietu Polic, poza tym mam ja juz poraz drugi.
Za szybko ja wywalilem w grudniu , myslac ze juz urosla na tyle zeby sprzedac . Jak sie okazalo bylem w bledzie i odkupilem ponownie a potem jeszcze dokupilem z mysla zrobienia z niej okretu fagowego w portfelu :) . Nie wykluczam ze jeszcze cos doloze :)
TrentX / 2011-03-03 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Cierpliwy :) 3mac 3mac :) , ale stopy przesune ;]
Jak sie jeszcze jutro tak utrzyma :) poszukam nowych punktow :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-03-02 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Sikora nie pojedzie w MŚ :/ kiepsko ... zawsze mu kibicowalem :0 piekna dyscyplina biathlon .
TrentX / 2011-03-02 23:18 / portfel / Tysiącznik na forum
niezla sciema :>P
TrentX / 2011-03-01 23:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczor :)
Ja juz jestem wlascicielem tejze ksiegi :) i takze poczytuje ;]
TrentX / 2011-02-28 18:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgodze sie z wieloma przytoczonymi spostrzezeniami, wsrod cywili tez pokutuje przeswiadczenie ze nie wiadomo jak to dobrze jest w mundurowce , tymczasem mam na reke 2900 po 20 latach sluzby . Czy to duzo dla podoficera pozostawiam Twojej ocenie , moim zdaniem duzo napewno ale "duzo za malo" i nie przekonuja mnie argumenty ze po co placic na armie skoro nie ma wojny ...
Skoro zas nie jest to duzo to domagam sie od panstwa tego co zapisalo w ustawie o sluzbie wojskowej :

"""3. Państwo zapewnia żołnierzom zawodowym godne warunki życia, umożliwiające oddanie się służbie Narodowi i Ojczyźnie, rekompensując odpowiednio trud, ograniczenia i wyrzeczenia związane z pełnieniem zawodowej służby wojskowej."""


Tym bardziej za chore uwazam sytuacje w ktorym panstwo łupi zolnierza z kolejnych pieniedzy , ogranicza kolejne naleznosci np za dzien pobytu na poligonie (bylo 125 % diety podroznej czyli ok 30 PLN a w tej chwili jest 5.67 PLN za cala dobe _SMIECHU WARTE !!!) wiedzac doskonale ze nie broni tegoz zolnierza zaden zwiazek, a prawa do strajku nie ma, tymczasem to wlasnie to panstwo powinno stac na strazy takich rozwiazan dla mundurowego o jakich samo napisalo w ustawie....

Zakladam wiec ze za wyrzeczenia i trud , brak mozliwosci zrzeszania sie w zwiazkach przynaleznosci do partii czyli za ograniczenie swobod zapewnianych przez Konstytucje RP, nalezy sie przynajmniej odpowiednia placa, a jesli jej nie ma to inne mechanizmy rekompensujace w jakims stopniu bycie na rozkaz i sluzbe panstwu .
Stad zapewne ma poczatek platne 100 % zwolnienie lekarskie czy np rozwiazania zwiazane z zakwaterowaniem czy odrebny system emerytalny i to w zasadzie wszystko co zostalo z tzw przywilejow .
TrentX / 2011-02-28 18:24 / portfel / Tysiącznik na forum
gorzej jak wyobraznia podpowiada to co sie chce widziec :) wtedy goraczka i bez zimnej krwi mozna wymknac sie prosto na manowce ;]
TrentX / 2011-02-28 17:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzis prezio z IPX udzielal sie w CNBC TVN, maja ciekawe pomysly , wspomnial tez ze zdaje sie dzis BRS publikuje wyniki :) ....
nie dziwi mnie wiec dzisiejszy wzrost kursu Borka :) pewnie gra pod wyniki :)
TrentX / 2011-02-28 16:29 / portfel / Tysiącznik na forum
hehe mnie przede wszystkim za co nie ma wziasc :) a co to by sie jeszcze znalazlo :) ,mam pare zyczen :P
TrentX / 2011-02-28 16:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemka Piotrze , jam nic nie kupowal , totalny obserwator :)
TrentX / 2011-02-25 10:35 / portfel / Tysiącznik na forum
tak to i ja potrafie :)
TrentX / 2011-02-25 10:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiem doskonale ze sa tacy ktorzy to wykorzystuja , ale jest wiele przypadkow ktorych np wypadek w drodze na sluzbe i ze sluzby nie obejmie a bedzie zwiazany ze sluzba , a do tego leczenie takowych przypadkow jest dlugie i skomplikowane. Mysle tu przede wszystkim o pourazowym stresie bojowym itp gdzie objawy moga sie pojawic od razu jak i dlugo po zdarzeniach. Jesli delikwent bedzie sie leczyl a nie trwa to krotko to juz widze problemy z udowodnieniem tego ze nie jest wielbladem i nie symuluje wiec nie powinno mu sie zabierac 20 %. Zreszta kazda sroczka swoj ogonek chwali i kazdy z tu piszacych bedzie uwazal ze jego zawod jest czyms szczegolnym i powinien byc uprzywilejowany.
Tyle ze wielu pracujacych w cywilu na czarno lub za nedzne pieniadze po prostu zazdrosci jak Polak Polakowi ze zwyklej zawisci i zawsze bedzie na nie, zamiast rownac w gore.
Tacy ludzie zawsze mysla zeby tego wyzej ciagnac za noge w dol ....bo to takie polskie jest.
Moim zdaniem placic powinno sie wszystkim 100% rowniez cywilom jesli chorobowe jest w zwiazku ze sluzba, a uszczelnianie systemu powinno pojsc w kierunku kontroli zasadnosci zwolnien , aby sciemniaczy wylapywac a nastepnie karac konkretna grzywna,ktora bylaby straszakiem.
TrentX / 2011-02-25 09:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wyciagaj cytatu z kontekstu wypowiedzi , bo nie o to mi w niej chodzilo , tylko o to jak tlumaczy sie chec ograniczenia o 20 % pensji na chorobowym .
Nie bede tez tlumaczyl ze nasz system uposazen jest systemem zapopatrzeniowym i nie ma z ZUS-em nic wspolnego , gdyz zadne skladki na ubezpieczenie spoleczne do tej dziury bez dna nie trafiaja....

Najnowsze wpisy