Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-19 13:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Jakis niski obrot , zapewne trwa wyczekiwanie na rozpoczecie sesji w Stanach :)
TrentX / 2011-04-19 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum

W porównaniu do polskiego pseudopiwa


Trzeba dobrze szukac nie wszystko zloto co sie swieci , ale mozna znalezc dopre polskie piwko na polkach :)
TrentX / 2011-04-19 15:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja zwykle poszukuje na polkach jakichs dziwnosci z roznych stron swiata , jakies mnisie piwa belgijskie i tego typu wynalazki , ze szczegolnym uwielbieniem prawdziwych porterow ;]
TrentX / 2011-04-19 18:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Jako mikroakcjonariusz EEX i kibic fanklubu tez chetnie zaczytam , jesli masz ochote podeslac to co napisales :)

Pozdrawiam :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-19 18:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelka dobralas PEKAO ?
Ja zakupilem niewielka ilosc ale nie w tej promocji ktora byla na koncu notowan z racji niebytu przed kompem :/ . Troszke zaluje ale nic to i tak 3 mam napewno do czasu ustalenia dywidendy albo i dluzej :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-19 23:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Chcialem powiedziec ze przytulilem karton Budweisera Lidlowego w cenie 2.49 za sztuke :) rekomendowany przez Griffina ;]

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-20 08:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) ,

w celu dodania otuchy dla tych ktorzy maja zapedy na mocarstwowosc Polski :)
a takze dla zwolennikow goracego papierka, ktory jest obiektem westchnien wielu :)

http://tiny.pl/hd6pf

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-20 08:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) ,

w celu dodania otuchy dla tych ktorzy maja zapedy na mocarstwowosc Polski :)
a takze dla zwolennikow goracego papierka, ktory jest obiektem westchnien wielu :)

http://tiny.pl/hd6pf
TrentX / 2011-04-20 09:27 / portfel / Tysiącznik na forum
W Koszalinie rowniez jesli idzie o pogode, mam nadzieje ze sie utrzyma ;]
TrentX / 2011-04-20 11:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Tyle ze na polityczne zwyciestwo te katastrofe proboje przekuc tylko PiS , a zgineli tam ludzie roznych opcji politycznych , roznych zawodow. Stad zawlaszczanie tej katastrofy tylko na korzysc wiadomej partii poprzez pryzmat zmowy i zamachu na najbardziej zasluzonego i niezlomnego prezydenta ktory sie "kulom w Gruzji nie klanial" zakrawa na wstyd wobec ogolu ludzi bezposrednio dotknietych ta tragedia i ich najblizszych .
TrentX / 2011-04-20 14:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja tam bym nie zalowal tego stopa , bo na Policach poki co moze byc zal albo i nie :) w firmie nadal na dwoje babka wrozyla , trwa restrukturyzacja niby wszystko w dobrym kierunku ale ktoz to wie, jesli wiec chcesz zlapac ten papier na dlugo to kupowac i pieniedzy nie zalowac , bo mnie sie wydaje ze cena waloru powinna sie obracac w okolicy ceny ATT a do tego jeszcze duzo brakuje.
Powiem Ci ze ja nadal mam te spolke w obserwowanych i moze byc ze tez sie kiedys skusze :)

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-20 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Moja Tosterowa spolka dzis wymiata na NC :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-20 14:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Moja Tosterowa spolka dzis wymiata na NC cichaczem :)

niejaki Tonsil :)
TrentX / 2011-04-22 08:29 / portfel / Tysiącznik na forum
siemanko :) dzis zamkniete na straganie ?
TrentX / 2011-04-22 08:43 / portfel / Tysiącznik na forum
W takim razie przejrze SL-e i poustawiam na nowo bo widze ze LOTOS wymaga korekty w gore :)

Najnowsze wpisy