Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-04-22 09:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , z wzajemnoscia na cale swieta Dodge :]

Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-04-26 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , jako ze zabraklo mnie ostatnimi czasy na necie z okazji problemow technicznych ,
chcialbym podziekowac serdecznie za zyczenia , z wzajemnoscia je skladajac wszystkim zagladajacym do mojego kacika :)

Pozdrawiam ;]
TrentX / 2011-04-26 16:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Po mojemu to wydaje mi sie ze jednak powinniscie zapodac czemu sadzicie tak jak to wyglada po Waszemu w odniesieniu do konkretnego waloru. Pomaga to nie tyle tym ktorzy wiernie nasladuja Wasze ruchy mniej lub bardziej udanie , a tacy sa takze w tym portfelu, za to tym ktorzy analizuja papier podaje inny punkt widzenia . Mozna zatem porownac wlasne wnioski i spostrzezenia co do danego waloru . Zastanowic sie nad tym wyciagnac wnioski i podjac wlasna decyzje ;].
Niestety znow wracamy do momentu w ktorym nalezy pamietac ze czyta ten portfel nie tylko grupka znajomych ktora zna Was i Wasze "po mojemu" ale takze kompletnie nieznane osoby i malo doswiadczone dla ktorych konkretne analizy maja wlasnosc poznawcza i edukacyjna.

Komentarze do portfela "Ciułacz"

TrentX / 2011-04-26 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :]
Dzieki za zyczenia , jako ze moj iPlusowy modem padl jak kawka , to bedac poza domem nie reagowalem na zyczenia wielkanocne, co niniejszym czynie i nadrabiam zaleglosc, dziekujac i zyczac z wzajemnoscia :)

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-26 16:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :]
Dzieki Thai za zyczenia , jako ze moj iPlusowy modem padl jak kawka , to bedac poza domem nie reagowalem na zyczenia wielkanocne, co niniejszym czynie i nadrabiam zaleglosc, dziekujac i zyczac z wzajemnoscia :)

Komentarze do portfela "bebe"

TrentX / 2011-04-26 16:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :]
Dzieki za zyczenia , jako ze moj iPlusowy modem padl jak kawka , to bedac poza domem nie reagowalem na zyczenia wielkanocne, co niniejszym czynie i nadrabiam zaleglosc, dziekujac i zyczac z wzajemnoscia lub zyczac poswiatecznie wszystkim ktorym nie zyczylem a chcialbym to zrobic :):)

Komentarze do portfela "kloszard"

TrentX / 2011-04-26 16:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :]
Dzieki za zyczenia , jako ze moj iPlusowy modem padl jak kawka , to bedac poza domem nie reagowalem na zyczenia wielkanocne, co niniejszym czynie i nadrabiam zaleglosc, dziekujac i zyczac z wzajemnoscia lub zyczac poswiatecznie wszystkim ktorym nie zyczylem a chcialbym to zrobic :):)

Komentarze do portfela "needle"

TrentX / 2011-04-26 16:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :]
Dzieki za zyczenia , jako ze moj iPlusowy modem padl jak kawka , to bedac poza domem nie reagowalem na zyczenia wielkanocne, co niniejszym czynie i nadrabiam zaleglosc, dziekujac i zyczac z wzajemnoscia lub zyczac poswiatecznie wszystkim ktorym nie zyczylem a chcialbym to zrobic :):)
TrentX / 2011-04-26 18:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Marcys skrobnalem pare slow na PW celem wyjasnienia :)
TrentX / 2011-04-26 18:53 / portfel / Tysiącznik na forum
zdaje sie ze poslalem :)
TrentX / 2011-04-26 20:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Zyje sie zyje :) , tylko ze po dzisiejszej przebiezce , niestety nakrecona noga zmusza mnie do pozycji horyzontalnej :/
TrentX / 2011-04-26 21:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiedz lepiej jak dlugo jeszcze bedziemy czekac na uiszczenie oplaty za PP ?:)
TrentX / 2011-04-26 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm nie gadaj :) , to nie musze miec wypasionej opcji obslugi klienta w biurze ?:)aby tak sie stalo ??? >:P

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-27 09:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac z rana :]

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-27 09:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Bigowy kacik :)

Najnowsze wpisy