Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-05-05 21:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano wlasnie po zaczytaniu , wyszlo mi co schrzanilem , po drodze jest sobota i niedziela stad odciecie nastapilo wczesniej tak aby byly 3 dni robocze.
TrentX / 2011-05-05 21:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Daleki jestem od stwierdzenia ze wszyscy pilkarscy kibice to banda chuliganow lub ze wszystkie stowarzyszenia szalikowcow to zorganizowane grupki przestepcow ale wiele z nich to takie wlasnie dobrze zorganizowane bandy mlodocianych chuliganow ze swoja wewnetrzna hierarchia podzialem obowiazkow itp.
Co do fan klubow , swego czasu jak po meczu PP Zawisza - Widzew zaproszeni zgodowicze Zawiszy czyli ŁKS takze rozwalili im stadion tylko ze szkody byly na troche wieksza skale niz po meczu Lecha z Legia pofatygowalem sie na forum fanklubu szalikowcow Zawiszy .
Wiekszosc ludzi pisala ultrasom zeby sie popukali w dynke , bo ile trzeba miec rozumu zeby rozwalic wlasny stadion do spolki ze zgodowiczami przez siebie zaproszonymi.
Wiesz co robili zasluzeni kibole na tym forum ??? Nawolywali do nierozalania sie nad tym co sie stalo i kasowali negatywne wpisy na temat ich postepowania...Na propozycje kilku chlopakow z fanklubu aby skrzyknac sie i pojsc posprzatac zareagowali stekiem dosadnych postow w ich kierunku.
A wiadomo ze wtedy rzecz toczyla sie o to czy Boniek z zaproszonymi goscmi- potencjalnymi sponsorami przybije piatke dla stopniowej budowy pilki z prawdziwego zdarzenia w Bydgoszczy....
Wiem ze kibice organizuja akcje charytatywne roznego rodzaju , ale wiem tez ze organizuja akcje w stylu zbieramy kase na adwokatow albo kaucje dla kumpli ktorych pozamykala policja takze w zwiazku z chuliganskimi wybrykami , nie jest tajemnica ze duze fankluby maja kase w duzej czesc z dilerki prochami, ze z tych ludzi wywodza sie czesto zorganizowane grupy przestepcze trudniace sie wymuszeniami, rozbojami czy wlamaniami.
Dodge taka strona szalikowcow tez istnieje czy tego chcesz czy nie..
TrentX / 2011-05-05 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja to mam czasem wrazenie ze jedyne wyjscie to kazdemu takiemu bandycie-kibolowi po pierwszym wybryku zalozyc na szyje obroze.
Gdy na monitoringu bedzie widac ze znow dymi , to odpowiedni pan naciskalby maly czerwony guziczek detonatora co konczyloby sie dekapitacja delikwenta :>
W wersji mniej hardcorowej nacisniecie guziczka konczyloby sie wstrzyknieciem substancji ktora powodowalaby w krotkim czasie rozne ciekawe doznania od s.raczki po szczerzenie zebow i wybuch radosci do uzgodnienia z organizatorem meczu.
TrentX / 2011-05-05 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodge z policja to jest teraz troche tak ze zamiast brac sie za robote to mysla o tym czy wspomniany Donek zabierze uprawnienia do wczesniejszych emerytur czy nie.
Nie musze mowic ze w zwiazku z tym morale w Policji lezy tak jak i w wojsku i w pozostalych mundurowych formacjach.
Wiekszosc zamiast myslec o sluzbie mysli co zrobic aby sie nie obudzic z reka w nocniku

Re: Tusk: Będziemy wydawać tylko tam gdzie to niezbędne

TrentX / 2011-05-05 23:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Budzetowka ( mundurowka) tez zaglosuje na kogo trzeba i nie bedzie to Donkowy cyrk , 4 lata bez podwyzki plac chocby o wskaznik inflacji to za duzo a zielonosc i dobre samopoczucie naszej wyspy tlumaczone oszczednosciami budzetowymi brzmia jak klamstwa wyborcze.
Nie pomoga kolejne listy premiera przed wyborami :)
TrentX / 2011-05-05 23:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Dokladnie bo i mnie nie przeczytal i nie skomentowal :) tego co nabazgralem o kibicach :)
TrentX / 2011-05-05 23:21 / portfel / Tysiącznik na forum
W takim razie i ja ubywam na pifko do Morfeusza :) Do jutra :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-06 13:35 / portfel / Tysiącznik na forum

pietroo 2011-05-06 11:12:53

Żywiec spada, widac piwo gorzej idzie.


Piotrus tam tez zdaje sie bylo odciecie dywidendy 45 PLN, moze wiec lekka wyprzedaz :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-06 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapytuje ja Was , jak w tym naszym portfelu wprowadzic dywidende nic takiego nie widze , bo po odcieciu dywidendy to tak troche obraz jest zamylony ????
Jak znacie jakas sztuczke ktora pozwoli to odwzorowac realnie to dajcie cynk :)
TrentX / 2011-05-06 14:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Co mysli reszta ?
TrentX / 2011-05-06 18:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Kam Amelka sie na Ciebie nie rzuci po prostu sygnaly z tej stronki sa do kitu, ich wystapienie lub nie zalezy od przyjetych ustawien.
Skoro jest duza ilosc nietrafionych sygnalow nalezaloby zweryfikowac ustawienia wskaznikow w celu polepszenia trafien :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-06 22:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Widze ze rzec o papierosach byla :)
Uwolnilem sie od tego nalogu jakies 13- 14 lat temu :)
Spalam w ciagu roku ze 2 -3 papierosy zeby przekonac sie ze to nie smakuje :)
Nie zgadzam sie wiec z Amelka ze jeden papieros i powraca sie do nalogu :)
Inna sprawa jesli tak sie dzieje do roku od czasu rzucenia - w zasadzie wtedy pewny powrot do palenia ....
W chwili obecnej kublem zimnej wody dla chcacych wrocic do palenia powinien byc przelicznik PLN wypuszczonych z dymem w ciagu miesiaca :) a i to nie koniec podwyzek :)
TrentX / 2011-05-07 19:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :)
Tak jak kwiatek i Kam gadaja faceci w okolicy 30 ( nie wiem ile macie lat) z zaczynajaca coraz bardziej uwierac nadwaga :) :P, juz to przechodzilem :).

teraz mam 39 lat ,194 cm i 120-125 kg zaleznie od pory roku , chetnie oddam z 10 - 15 kg :) czegos co wyksztalcilo sie poprzez uwielbienie do pewnego zlocistego trunku :) szczegolnie z okolic przedniej czesci tulowia ponizej klaty. Jednak katowal sie nie bede ponadto co juz robie, za to wprowadze do uzytku rower , bo jezdzic to mam gdzie jak malo kto :)

Nadmieniam ze nie jestem leniwcem i ruch nie jest mi obcy :), zreszta taki wojskowy obowiazek dbac o kondycje ;]
TrentX / 2011-05-07 19:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiadomo jak zawsze sa wyjatki ale prawda jest taka ze facet po trzydziestce ma sklonnosci do nabierania wagi , nie mowie tu o przesadnej otylosci oczywiscie :)
TrentX / 2011-05-07 19:57 / portfel / Tysiącznik na forum
W moim wypadku to parter lub tez piwnica :) wiec nie ma klopotu :)

Najnowsze wpisy