Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-09 14:36 / portfel / Tysiącznik na forum
No to zapewne stragan bedzie dolowal przez Grecje :) jej obnizke ratingu itp nieciekawe informacje...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-05-11 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum

To i dzien upalny mniej dotkliwy... a i... szum morza moze dzialac kojaco
:)))


Thai z Bigowego Szczecina nad otwarte morze kawal drogi i wiele kilometrow :)co najwyzej bryza znad Zalewu dociera :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-11 22:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)
tak wczesnie :) ????

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-05-12 17:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Thai 2011-05-12 11:06
TrentX :) najlepiej jak sie nie kogo innego jak Biga zapytam ile on ma tych kilometrow
do morza – niewiele wiecej czy o wiele wiecej… a moze mniej :)))


Czesc Thai:) z jeszcze slonecznego Koszalina :) ,ano tak to juz jest ze ludzie mowiac Szczecin mysla morze, tymczasem nic bardziej mylnego ;] . W kazdym razie z dwoch naszych zachodniopomorskich miast to juz blizej do otwartego morza z mojego Koszalina (jakies 16 km do Mielna :)

PS.
Widze ze spolka mocno przewartosciowana i o chwiejnych fundamentach zwana Synthos powoli pnie sie w gore :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-12 17:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) gdzies czytalem ze zysk gieldy duzo lepiej od oczekiwan , ale czy to akurat to info spowodowalo wyskok w gore trudno mi powiedziec :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-12 23:52 / portfel / Tysiącznik na forum

Big Lebowski 2011-05-12 18:55
Odnoszac sie do wpisow ponizej to do morza mam praktycznie rzut beretem :)


W takim razie Bigu uchyl rabka tajemnicy ku mnie :) gdziez prowadzisz hodowle kwiatow o ktorych wspominasz ponizej lub tez jak daleko rzucasz beretem :)
...i czy aby na pewno jest to Szczecin ?

PS. Fotek kwiatkowych nie idzie obejrzec bo pojawia sie strona logowania do fotosika...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-13 00:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie z wieczora :)
Smutnawo cos dzis w kaciku i niewiele konstruktywnej dysputy na tematy wszelakie za to wyczuwam i zauwazam coraz wieksze napiecie i wzmozone pytania w temacie nowych spolek i ich przyszlosci od ich posiadaczy ...
Coz to sie wiec dzieje ?

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-13 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Nowych spolek w sensie NC, a nie nowych w sensie portfela i obecnosci w nim :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-13 18:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu :)
przeceniasz moje zdolnosci rozpropagowania Twojej rozano - tulipanowej kwatery do podeptania wlacznie :)ale skoro rzeczesz ze rzut beretem niech tak zostanie .
A teraz troche matematyki :) :
a ile to by bylo rzutow Twoim beretem z Kozalina nad morze ? :P

PS. co do tych roslinek to trzeba sie jednak zalogowac zeby je obejrzec ??? bo po nicku wyskakuja niestety tylko te zdjecia , ktore zapodales z gieldy w stutgarcie :/

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-13 18:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Thai :) ,
dziekuje za garsc SNS-owych informacji ponizej ;]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-13 19:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Ot madrego dobrze posluchac :) dziala :P

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-13 19:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm, no coz dobrze ze majowe przymrozki nie skasowaly tych milych dla oka roslinek , chociaz Saturator jakby dosc samotny byl, za to roza naprawde wspaniala :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-13 21:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem jak to sie dzieje ale przy ostatnich ogolnych spadkach moj bajtlik notuje zmiejszanie straty :), hmmm oby przy wzrostach nie bylo odwrotnie :) :P

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-05-13 21:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatnimi czasy cos parkiet szwankuje i obsuwa sie w dol , jednak w moim portfelu jakby dzialo sie odwrotnie co jest dobrym prognostykiem na przyszlosc ;].
Oby gdy przyjda wzrosty moja kabza nie poszla w druga strone dla rownowagi ,a bedzie milo ...

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-13 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Moze i masz racje , a moze fuksior ;] za 2 -3 lata bede wiedzial wiecej :) .. :P

Najnowsze wpisy