Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 15:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Pomysl jaki bys liczyl zysk na akcje gdybys uczestniczyl w prawie poboru ...;] nie badz minimalista ..... ;]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 16:28 / portfel / Tysiącznik na forum
No przestan , tak samo przygotuja kwity dla wszystkich co trzeba , tak samo podawali te informacje o tym ze bedzie dystrybucja akcji bez prawa poboru juz pare miesiecy temu i ze wejda instytucjonalni a dopiero teraz zamierzaja to finalizowac i jakos nie widze tam okreslonego terminu emisji , a tylko zgode na te emisje :)

Listopadowa emisja akcji z PP Boryszewa trwala tyle samo jak nie krocej ....lacznie z wprowadzeniem tychze akcji na gielde ...

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)
zatem podniosa limit :)...
i bedzie gralo i buczalo :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 17:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgodnie z prawem spolka moze pozbawic dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru tylko ze wzgledu na wazny interes spolki.
Pieniadze mozna uzyskac na obydwa sposoby z rynku z PP jak i z jego pominieciem, zas emisja dla instytucjonalnych trwa tylko nieznacznie krocej od zwyklej.
Mowiac o akcjonariuszach "leszcze" sam dezawuujesz sie jako akcjonariusz...
Kazda powazna firma powinna sie liczyc z kazdym inwestorem ktory oddal w zamian za akcje swoje pieniadze dla pomnazania zysku, bo to jest jej kapital ktorym dysponuje i nie ma tu znaczenia czy sciagniety z 5 glow czy z 5 mln glow.
Takie zas zalatwienie sprawy na moje to wyglada tak:
wy mi kopsniecie kilka baniek , ja dla was zrobie prywatna subskrypcje , dostaniecie papier z dyskontem i juz jestescie zarobieni, a drobnych d.y.m.a.m.y w d... wylaczajac ich z PP.:)
Jednak w zamian za to liczy na to ze odbierze z tego powodu jakis zysk.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 17:16 / portfel / Tysiącznik na forum
A swoja droga ciekawy jestem jak to uzasadnili , nie sledze tematu wiec nie wiem , ale bylbym wdzieczny jesli zrobilbys wklejke tego waznego interesu ktorym sie kierowali przy wylaczeniu PP :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 17:18 / portfel / Tysiącznik na forum
...ostatnie zdanie pominac , moj chochlik pisarski ..

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-27 20:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie pisalem ze leszcz jest dymany za 7.20 tylko ze jest wykluczony z PP ,a obejmujacy subskrypcje jest zarobiony jego kosztem juz na poczatku i z pominieciem tegoz "leszcza".
To tylko moja opinia Aqua :) i zycze najlepszosci z calego serca spolce i wszystkim ktorzy w nia wierza i sa w nia zapakowani...

To nie dotyczy w moim wypadku tylko EEX , ale kazdej spoly ktora ogranicza PP do wybrancow z duza kasa muszac potem to wytlumaczyc waznym interesem spolki ....

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-31 17:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :) .. goraco ... ;]

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-05-31 17:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Bigowy grajdolek ;]

Witaj Amigo .. W Karlinie bylo takie cisnienie ropy z az strach - jednak kto
by wowczas zainwestowal pieniadze w spolke Karlino poszedl by z torbami -


Karlino ... to byla owczesna propaganda sukcesu , brzmialo to tak jakbysmy mieli zostac Libia polnocy , a to byla tylko jedna dziura w ktore wiecej bylo gazu nizli ropy o ktorej bylo najglosniej ;]

Gospodarzu, jakie widzisz perspektywy przed nasza energetyka szczegolnie PGE Tauron w kontekscie glosow od zachodniego sasiada ze rezygnuje do 2020 z atomu oraz w kontekscie tego ze musimy sie na cos zdecydowac w najblizszych latach jesli idzie o rozwoj rodzimej energetyki ...Jesli nie atom to co - wegiel ?? Limity CO2 sa chyba dla nas nie do wytrzymania jesliby dalej w przyszlosci stawiac na czarne zloto ...a swiat odwracalby sie od atomu, oczywiscie o ile to jeszcze mozliwe...Jak sie zapatrujesz na to ???

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-31 18:31 / portfel / Tysiącznik na forum
gratki firmie ze pozwala jeszcze na wzrost :]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-05-31 18:33 / portfel / Tysiącznik na forum
co do pogody faktycznie goraco , ale obstawiam gwaltowne burze i wichury jak nastapi zmiana pogody ...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-02 10:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac grajdolek :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-03 17:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac grajdolek :)

a Pietrol po info dostal skrzydel :)
Nam moje to te info to juz bylo w latach o ktorych pisza w nim , a teraz zostalo to ubrane w nowa kolderke ze zdjeciem sejsmicznym 3D :}

No ale moze ktos z was juz jest mocno zarobiony , wiec gratuluje potencjalnym wlascicielom pakiecikow :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-03 17:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Jakos trza przeciez zwrocic uwage na siebie skoro do rozprowadzenia jest troche papiera :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-03 18:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak samo celowe bylo wejscie :) na 7.00

Najnowsze wpisy