Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-06-06 17:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Bigowy grajdolek :)


Gospodarzu do cytatu z Ciebie moj drobny komentarz :

Niech zyje i umacnia sie bratni sojusz polsko - turecki.. :)


I jakby na te slowa wyczytalem dzis slowa Bronislawa ktory udal sie tamze z wizyta o zaciesnianiu wspolpracy wspolnych celach etc etc i o 600 latach wspolnych dyplomatycznych kontaktow :)

Przez grzecznosc zapewne nasza Glowa nie dodala ze dyplomacja w owym dawnym czasie wiazala sie nieodzownie ze struganiem pala po kazdej ze stron i badaniu ostrosci tegoz pala przez dyplomacje obojga stron przy kazdej mozliwej okazji ;]

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-06 17:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Kolegow straganiarzy :)

@Oil
Zgodzilismy sie z Piotrkiem przy piatku ze wzrost na Petrolku to odgrzany kotlecik ubarwiony nowa 3D sejsmiczno-strukturalna fotka czyli jakby swieza salatka.

Dzis zas mamy przeniesienie fotki do archiwum i powrot do dalszego czekania na cud , choc myslalem ze te super hiper informacje to juz pod "dystrybucje" papiera ;]

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-07 17:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam grajdolek :)

Czyzby MBP dzis uczylo pokory ???

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-08 14:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)

Widze ze MBP nadal doluje ...
.... czy mozna juz napisac ze ku przestrodze dla wszystkich tu zerkajacych dla kolejnych podobnych inwestycji, czy czekamy na odbicie ??????
Szkoda tylko ze tak mocno doswiadczyl tego Pacco :/

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-08 16:30 / portfel / Tysiącznik na forum
ano tyle ze tu coraz nizej ...

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-08 16:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Tylko co to ma obrazowac ???

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-08 16:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Jako ze wiecie jak mnie interesuja sprawy zwiazane z emeryturami mundurowymi i co sie wokolo nich dzieje z racji sluzby tamze, szczegolnie jesli idzie o wiarygodnosc informacji przekazywanych przez media spoleczenstwu podaje Wam link w kolejnosci publikacji artykulow co pozwoli ocenic rzetelnosc polskich mediow na przykladzie jednej z gazet oraz manipulowanie informacjami :)

Artykul gazety :
http://tnij.org/l504

Odpowiedz przedstawicieli srodowiska wojskowego z prosba o umieszczenie listu

http://tnij.org/l508

Odpowiedz gazety w sprawie prosby

http://www.kdkowp.wp.mil.pl/index2.html

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-08 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam z wieczora ...

Chlopaki jak wiecie z tej calej gieldy jestem w porownaniu z Wami zielony , a napewno zolty ...jako zoltodziob.
Czytam Was i zastanawiam sie jaka trzeba zaliczyc wtope zeby przejrzec na oczy ???Jak trzeba byc udupionym zeby nie mowic ze jak z gory s.r.a ptak to pada deszcz ??
Ja wiem mozna napisac ze trzeba byc cierpliwym i ze napewno odbije to lub tamto w co sie wlozylo kasiore... Pewnie tez trzeba miec fantazje zeby wejsc w kwity bez przyszlosci ...liczac na wielokrotny zysk...
To ponoc ksiazkowa ocena ryzyka...bo moze byc wielokrotna wpadka...dyplomatycznie zwana inwestycja na LONGA ::>
Na ksiazki powolywac sie nie powinienem (ktos mi juz zarzucal ze naczytalem sie ksiazek magikow gieldowych stad moje pojmowanie rzeczywistosci moze byc spaczone). Pewnie tez moge odszczekac co napisalem bo jutro bedzie 100% UP na ktoryms to walorze ... Tyle ze wyjatki nie potwierdzaja reguly i skoro raz tak sie zdarzy to nie znaczy ze tak bedzie stale...
Nie wiem jak to okreslic ale mam mieszane uczucia w sensie takiego bajania o fortunie. Generalnie wszelkie spekulacje toczace sie od miesiaca na walorach biora w leb po kolei ... a nadal mamy optymistow co do watpliwych papierkow wsrod nas ...
Prognozowanie poziomow na kwicie na ktorym nie da sie prognozowac, wejscia na tyle to a na tyle potem spadku dotad i powrotu tam gdzie jeszcze nigdy nie byl .... Generalnie w wiekszosci polegle teorie i minus na rachunku ....
Tak to widze , ale odpowiedzcie mi jako nowicjuszowi , czy tak wyglada chec zarabiania i pomnazania kasy jak popatrzycie w tyl na stragan ?? Czy to ja moze jestem dziwny ze mam takie odczucia ???

Jesli kogos urazilem to przepraszam, ale nie moglem nie skreslic paru slow i zaac paru pytan ktore mnie nurtuja ....

Dobrej nocy .

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-06-08 23:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Big :)

Napisales :

Tak jak pisalem wczesniej portfel tosterowy ciagna trzy
spolki obecnie tzn. Cormmay , PGE i Veno a wiele innych spolek ma sporo do
nadrobienia..

Nie podejrzewam Cie o wybiorcze traktowanie rynku i informacji, ale zapomniales dodac ze obecnie tez ciagna tenze Toster w kolejnosci stopy zwrotu Krezus,GPF,Synthos, Grajewo,Orco i to z duzo wiekszym teoretycznym zyskiem nizli PGE ...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-09 09:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac o poranku :)

W koszalinie popadalo i powietrze sie przetarlo,jak dla mnie moze byc pare dni oddechu .
Powodzonka na parkiecie zycze..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-13 20:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :) w delegacji jestem wiec mniej mnie na forum :)

Piotrus wyczytalem jakowes zyczenia w Twoim kierunku , wiec takze sie do nich przylaczam :]
Najlepszosci i madrych inwestycji, a reszta sama sie ulozy :]

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-06-14 22:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Male przemeblowanie w portfelu .. dokonane dzis ale transakcje byly wczesniej , tyle ze portfel jest ulomny z data wstecz nie liczy zyskow oraz nie dodaje gotowki.... A ma byc w nim jakies realne odzwierciedlenie tego co mi sie udalo lub co schrzanilem ;]

Generalnie portfel opuscilo Pekao a przywitalem sie z Tepsa :). Nie ukrywam ze obie transakcje odbyly sie raczej dla dywidendy ...Szczegolnie ta "telekomunikacyjna".

Pozdrawiam zagladajacych do mojego balaganu:]

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-14 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam z wieczora ..
Jesli moge zapytac to jak zakonczyla sie przygoda Pacco z MBP bo widze ze w portfolio zarabia , a przeciez byla wtopa...
Sorka za tak obcesowe pytanie ale nie sledze od kilku dni watku z braku czasu i wdzieczny bylbym za slowo w tej sprawie.

Zapytuje tez o JSW , widzialem ze Noxik zamierza, Tomtay z ostroznoscia o walorze mowi, a co reszta mysli o sprawie ????

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

TrentX / 2011-06-15 00:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam w grajdolku kloszardowym :)


hmm, czyli jednym słowem niezły wpiernicz by był i trza by się było
skrócić i ulotnić i przeczekać. Chyba, że mojego Ekosława aż tak by
nie sięgneło jednak parę % na pewno by poleciał bo tak jak piszesz
różne spółki różnie by odczuły. Dobre walory jeśli nikt na siłę by nie
zwalał i z pełną premedytacją by się obsuneły ale nie aż tyle.


Kam , czytam i nie wierze ... Skad powatpiewania w spole ktora moze tylko rosnac ???Wszyscy wiemy ze to dobry walor i dobra inwestycja ...Hmmm chyba wiec nie trzeba na niej szukac dna ...tym bardziej skracac lub sie ulatniac ....
Zapytuje ze zdumieniem z racji regularnego czytania ochow i achow w temacie tejze firmy zajmujacej sie mikrosfera ....
Owszem zapytania moga byc niewygodne....

Kambodza / 2011-06-13 15:39

Marunia na Ekosławie się nic nie martw jesli się martwisz:)

mari40 / 2011-06-13 15:46
Witaj Darku :)
skąd wiesz,że się martwię :) nie sądziłam,że tak dobrze mnie znasz :)))troszkę
szkoda,że tak nie doceniają Naszej spółeczki,ale przyjdą lepsze czasy skoro Ty w to wierzysz to ja też :)
Kambodza / 2011-06-13 15:59

he he, tak czułem ale naprawdę się nie martw bo już niedługo (2-3 m-ce raczej max)
Ci co sprzedali od początku roku zaczną od nowa akumulować min. ja jak wyjdę z Depa
ale wielu innych także i będziemy docenieni:)

Jak ma byc szczery to szlag mnie trafia na taka pisanine ....

Pozdrawiam .;>


PS . Kloszardow zas przepraszam za kwasnosc atmosfery portfelowej powstalej za moja przyczyna.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-15 01:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Skoro my wszyscy mamy dosc tychze zarzadzajacych to kto na nich bedzie glosowal i czemu slupki sa tak wysoko dla tejze opcji ???
Czyz to nie ewenement ???
Im gorzej sie dzieje w kraju tym w slupkach lepiej ???

Najnowsze wpisy