Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-15 01:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Aska ogarnij portfolio bo widze ze nie ma uwzglednienia dywidendy :P a kwota polozona na wiadomy bank dosc znaczna :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-17 16:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)

CO tam powiecie o Borku , bo poki co to widze ze mimo PP to jestem jakies 15% pod kreska :)

Jest szansa na wzrost po asymilacji z nowymi papierami ????
TrentX / 2011-06-17 17:10 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz wyszlo ze mozna z data wstecz zrobic operacje i wszystko sie zgadza ale dopiero poprzez "modyfikacje ". Koniec koncow w bajtliku panuje jako taki porzadek :)

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-06-17 17:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam w moim grajdolku.

Zmaterializowaly sie w portfelu sie w koncu PP BRS , mimo to jednak jestem pod kreska :) a na rynku zaczely byc notowane
Co myslicie o tejze spolce i jak przewidujecie zachowanie kursu w kontekscie asymilacji nowych papierow ????

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-20 12:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac grajdolek :)

No coz pewnie bedziemy sie kisic poszukujac pozytwnych info ktore moglyby pociagnac indeks w gore ... A tych jak na lekarstwo :>

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-21 17:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc ,
zaczytalem watek w tyl i widzialem niezadowolenie Amelki oraz jak chyba dobrze czytam jej ewakuacje z kacika ...
Szkoda... bo kubelki zimnej wody na rozgrzane glowy w jej wykonaniu byly jak najbardziej na miejscu ...

Co do tego zas ze Pacco umoczyl gotowka nie ma watpliwosci i powinna to byc po przestrogach Amelki fundamentalnych itp jakie wielokrotnie popelniala tutaj(skoro nie odniosly skutku )kolejna lekcja , szkoda ze praktycznie doswiadczona przez jednego z bywalcow tegoz sympatycznego grajdolka...
Sam pare razy mimo ze zielonym jak trawa na boisku prestrzegalem przed niepewnymi papierami na tyle ile mi rozum podopwiadal i uwagi niektorych z tu piszacych.
Widac jednak ze nie przestrogi i upominania odnosza skutek , a konkretna strata w zywym pieniadzu... malo tego wychodzi mi ze chyba kazdy musi przez to przejsc zeby otrzezwial i nie popadl w euforie latwego zarabiania pieniedzy na byle papierze...

Pozdrawiam .

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-06-21 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Dokonalo sie zamieszanie w portfelu z papierem TP SA z wykonaniem fikcyjnej transakcji celem dodania zysku z dywidendy do bajtlika .
Od tego czasu wyjsciowa cena za TP SA bedzie cena o 1.50 nizsza od kursu zamkniecia w dniu 17.06, czyli 17.40 PLN

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-21 17:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm jak mozna za 2730 pakiecikiem zawyzyc , top niezle lody tam moga ukrecic :P

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-21 17:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Ani sie nie wymadrzam ani sie nie pastwie nad Pacco , ba nawet powiem ze jest gosc , bo popelnil na sobie pare dni temu szczera samokrytyke dlaczego wyszlo jak wyszlo ,wspomnial o Petrolu i tym podobnych szybkich zyskach po ktorych pomyslal ze juz wie wszystko i ze to latwe, a tak sie nie dzieje. To zas,czyli przyznac sie do bledu potrafi niewielu... ba niektorzy bronia do upadlego swojej racji mimo ze sie chwieje ...
Ja 3 mam kciuki za to zeby ta nauka byla mniej bolesna a papier odbil i choc czesciowo zniwelowal strate.

Teraz juz koncze ta kwestie i wiecej sie nie odzywam .


Moj post zas odnosil sie raczej do wypowiedzi Joanny, ktora w tej kwestii popieram

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-22 10:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Zastanawialem sie wczesniej aby pograc na spolkach dywidendowych , poczytalem szereg publikcji i porownan z poprzednich lat i postanowilem sprobowac to zrobic najpierw na bankach BZWBK Pekao teraz na Tepsie (tym bardziej ze procentowo do ceny akcji dywidenda jest wysoka) aby zobaczyc co sie uda uszczknac i czy ewentualnie warto sie w to bawic.
Oczywiscie kapital inwestowany nie jest porywajacy jednak poki co troszke udalo sie uszczknac z pozytkiem dla siebie.
Jednak nie zakladam ze spolka zabawi dlugo w moim portfelu , choc zalezy to zapewne od ceny waloru i jego zachowania po odcieciu.
Mam tez inne spolki placace dywidende (energetyka)ale tych nie ruszam .Porownam pozniej jak to wyglada w stosunku do spolek zakupowanych przed ustaleniem praw dywidendy i odsprzedawanych krotko po odcieciu.
To chyba tyle w kwestii wyjasnienia. Jesli masz jakies sugestie i spostrzezenia z wlasnych doswiadczen chetnie wyslucham

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-22 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
No niewatpliwie jest to moloch na miare PKP , mnie sie wydaje jednak ze telekomy maja jednak cos do zaoferowania, a dodatkowo dominujaca pozycja na rynku powinna ulatwiac wchodzenie w nowe technologie , ktore zapewne beda poprawiac zysk. Poza tym na TP nastapilo wejscie w rynek TV z N-ka i wymiana obopolna woich uslug , co pewnie tez nie pozostanie bez znaczenia dla wyniku spolki..

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-27 10:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam |:)
POki co marazm i nedza jak widac:/

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-06-28 14:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) grajdolek

pomyslnosci zyczac :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-29 20:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc Piotrus :) ja te sygnaly zakupu generowane przez niektore spolki dawno traktuje z przymruzeniem oka dotyczy to tez Borka :)
Za duzo tu koksu do przewalania i mozna sypac z kieszeni do kieszeni markujac okreslone ruchy :)
Na moje trzeba czekac co pokaze rynek, a dzisiejszy obrot na BRS moim zdaniem jest wynikiem zakonczenia notowan PP :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-06-30 17:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) mowicie o objeciu praw poboru po 10 grosikow z racji akcji ktore sa w waszym posiadaniu ?

Najnowsze wpisy