Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-07-11 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu :)

Po Grecji nie Portugalia

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-07-11 16:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem czemu obcielo czesc posta , ale go ponowie

Po Grecji nie Portugalia, Hiszpania tylko Wlochy wyskoczyly jak diabel z pudelka dolujac indexy.
Jak umiejscowilbys tamtejsza gospodarke i jej wplyw na to co sie dzieje na rynkach lub tez co sie moze zdarzyc z powodu ewentualnej niewyplacalnosci Wloch.

Pozdrawiam :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-07-13 17:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) kompletny spokoj i duzy filtr na uszy coby za wiele informacji nie macilo w glowie :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-07-13 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :0 , co tu duzo gadac - wakacje :> a mizeria na rynku przeklada sie na niechec do pisania :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-07-13 17:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , watpie zeby chodzilo o stopy , nie takim obrotem papierkow, a nawet jesli dalo sie kurs obnizyc na 6,99 a nawet 6.95 niewielka iloscia to jakos szalu zakupowego nie bylo w okolicach 7.00 zeta co mogloby wskazywac na odpalenie stopow :)i pojawienie sie wiekszej ilosci papiera na rynku o ile na to ktos liczyl :)...

CO do obrotow ktore jak na papier sa znaczne , to wydaje mi sie ze spadki z ostatnich 2-3 dni szczegolnie na szerokim indeksie spowodowaly glownie wyprzedaz akcji i zwiekszony obrot ...takze na tym walorze .

Pozdrawiam :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-07-15 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) anegdota przednia i z moralem,
wydaje mi sie ze nie bez celu pojawila sie w kaciku ;] Piotrus :P

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-08 09:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam towarzystwo urlopowo :], nie zagladam z racji wypoczynku , stad cisza z mojej strony :)
Widze czas zniw dla coniektorych nasta po taniosci :)
JA zadnych ruchow nie wykonywalem z raci braku wolnych srodkow, poza dokupieniem CRM za niewielkie pieniadze. Nie sprzedawalem tez w celu odkupienia nizej.
Po prostu zakopalem kwity i czekam odpoczywajac niebardzo sluchajac biznesowych TV zeby niepotrzebnie nie burzylo to mojego wewnetrznego spokoju :]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-09 17:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrus SNS i CRM wg mnie zaczynaja powoli zwalniac

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-09 19:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Tzn SNS dopiero ostatnio mocno zjechal , wczesniej 3mal cene , CRM zas otwiera sie codziennie podobnie w okolicach 10.50 - 11.50 i w tej okolicy lata w gore i w dol. Moim zdaniem te 2 papiery juz wiele w dol nie powedruja

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-09 19:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Patrzac na CRM widac lekkie odbicie z dolka szczegolnie 2-3 dni ostatnie juz nie traci a zyskuje, na SNS na razie nic nie wiadomo wg obrazkow ... JA dobieralem CRM pare dni temu i cena byla 11.79 jak widzisz dzis jest niewiele nizej, a przy takich spadkach powinno byc kolo 10 PLN zreszta chwile sie tam krecil ...zamknal sie nisko , ale nastepnego dnia otwieral zawsze wyzej ...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-09 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrek czytales co pisalem w temacie CRM i SNS ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-10 11:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) ,
a ja cierpliwie czekam bez ruchow za wyjatkiem dokupienia niewielkiej ilosci CRM :) , boli brak reakcji i sprzedazy na krotko ze strata lub tez ochrony zysku na SNS co moglem poczynic w kontekscie mozliwego realnego obkupienia sie taniej, ale jak to pisze nizej Griffin - a mnie zielonego tym bardziej to dotyczy , odebralem kolejna lekcje , ktora zapewne jeszcze sie nie skonczyla :)

PS. Piotrek zakupiles conieco z dyskutowanych papierow ?

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-10 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
A z drugiej strony wczesniej podawano informacje ze do protestujacych i dewastujacych mienie oraz grabiacych pierwszego dnia w reakcji na zabicie przez Policje goscia , dolaczyly bojowki kibicow powracajace z meczow pilkarskich ....

Swoja droga skoro bojowki tamtejszych klubow stanely w obronie swojej ulicy dzielnicy czy tam kwartalu ulic , to tak naprawde nie ma tam juz kto rozrabiac :) , chyba ze sa to zadymiarze i chuligani przeciwnej druzyny dzielnicy etc etc pojawiajacy sie w tym rejonie :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-10 14:23 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz :D ja mysle ze to jesli nie ostatni dzwonek to przedostatni , bo te 2 papiery mocno odbijaja zwykle ..
Faktem jest ze moze to byc tylko czkawka w gore posrod dolowania , ale mysle ze zeby bylo wiecej zaufania do straganu to potrzeba jeszcze z jednej dwoch optymistycznych sesji w Ameryce :), bo w tej chwili kazde info niezaleznie od tego czy prawdziwe czy nie oraz jak istotne dla ogolu jest w stanie zapoczatkowac spadki :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-10 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrus dzis SNS i CRM sie wybronily w zasadzie wobec ogolnej koncowej obsuwy, a CRM caly czas buja sie w rejonach o ktorych pisalem wczesniej , co wg mnie przy kiepskosci ogolnej pokazuje pozytywna moc papiera.

@Dodge

Absolutnie nie mam nic do kibicow (nie mylic z chuliganami- inna rzecz ze fanatycy to najczesciej tez od razu bojowki hools ), dodalem tylko do Twojego pozytywnego faktu z zycia hools Londynu, fakt negatywny z ich zycia.
Moim zdaniem jedna jaskolka wiosny nie czyni, a jak to jest ferajna z dzielnicy i okazalo sie ze tatusiowie mamusie kumple i znajomi maja zagrozone interesy rabunkiem, spaleniem, etc etc to wzieli sprawy w swoje rece :) Wszak kto im na dzielnicy podskoczy ???
Wiadomo nie od dzis ze angielscy hools na stadionach siedza jak trusie z racji zagrozenia drakonskimi karami wyrokami, pelna identyfikacja osobowa i kompletnym brakiem anonimowosci.Czasami mecze przypominaja mecz tenisa ziemnego, glowki w lewo , glowki w prawo tak jak pilka .
Za to poza stadionem hulaj dusza robia co chca w ustawkach rozrobach itp.
Chwali sie im ze chca zrobic cos pozytywnego ale nie nalezy zapominac ze to sa nadal chuligani, ktorzy jutro jak sie uspokoi beda czynic kolejne burdy. Poza tym takie wychwalanie ich zaslug w zaprowadzaniu porzadku w miejscu w ktorym to oni sami sa zagrozeniem dla zwyklego obywatela, a tym razem postanowili byc Policja prowadzi do legitymizacji ich istnienia i dzialania a o to wlasnie chodzi roznym zorganizowanym grupom nie tylko chuliganskim.
Takie sobie z tego wyciagam wnioski, nie wiem na ile sluszne i w jakim zakresie sie z nimi zgadzasz , ale po to jest dyskusja .

Pozdrawiam serdecznie :)

Najnowsze wpisy