Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-11 10:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)

Piotrus :) mam wrazenie ze na dobre spolki to sie ustawiasz co do paru groszy na minimach i koncem koncow nie wezmiesz :) , a jak sie troche uspokoi znow nabierzesz jakiegos szmelcu do gimnastyki na NC :).
Przypominaj sobie czasem slowa Amelki :)

Na moj "zielony" nos bedzie dzis nieco lepiej i jak mawia po swojemu Bigu wybiorczo mocne spolki zaczna w koncu rosnac , a dno tore zakreslamy od 2-3 dni przetestujemy do konca tygodnia , a w przyszlym odreagowanie w gore :) . Tak sobie pozwolilem zaprognozowac, choc wiem ze wszystkie prognozy teraz mozna o kant d.... rozbic :)

Milego dnia na straganie i dobrych zakupow :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 12:25 / portfel / Tysiącznik na forum
moge ci nagrac na n-rekorderze :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 12:28 / portfel / Tysiącznik na forum
e/ potrzymac duzo dluzej , bo to po prostu dobry papier jest i da duzo radosci oraz zysku :) - chyba ze miesci sie to w pkcie b/ i potem stosowac trailing stopa

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 12:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Obserwuje na swoich papierach tak jakby opor materii od paru dni, niby znizkuja (szczegolnie CRM i SNS) po czym nastepnego dnia otwieraja sie na podobnych poziomach do otwarcia dnia poprzedniego , znow wedrowka lekko w dol i dalej nastepnego dnia otwarcie wyzej:))
Za to wogole nie bylo widac oporu materii na energetyce z mojego bajtlika PGE i TPE ,choc dzis i wczoraj juz tak zle to nie wygladalo.
Wedlug mnie bedziemy kisic sie do konca tygodnia z testami dolka , a dalej chyba jakas wedrowka w gore :)
Nie ma jak to optymizm :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 15:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Hehe :) powiedzialbym ze to juz powoli czas decyzji na wiadomych spolkach Piotrek.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 16:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Zostalas bez kwitow z wlasnej woli i sama sprzedawalas , czy SL Ci sprzedaly ??

Ja tez przetrzymalem i nadal trzymam kwiciory :)ale to pierwsze moje sliwki robaczywki, zysku brak ale stracic w dluzszej perspektywie tez nie planuje na tym co mam :). Inna sprawa ze moglbym odebrac taniej ,ale na to niestety brak czasu zeby zajmowac sie tylko kompem i cyferkami :), chyba ze na emeryturze :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-11 16:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Moze to ta Bigowa sesja dzis :) poczatek ze strata a koniec na zielono z duzym obrotem ?:P
Kto wie , kto wie ? :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 16:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatni taki dolek to luty 2010 , ktory jakby zostal obroniony,jesli potwierdzi sie to w kolejnych dniach wybiciem to witaj zielonosci :)
A wiec jak mawia Amigo - siorbac siorbac bo moze byc za pozno :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 16:54 / portfel / Tysiącznik na forum
BEz komentarza :> ale drugi papier jeszcze jest do wziecia w mojej opinii...

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
I widelki na SNS :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 17:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak bo obracal sie na duzo wyzszych poziomach niz obecnie juz od jakiegos czasu .

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-11 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Mowie oczywiscie w kontekscie ostatnich paru miesiecy a nie dni .

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-12 15:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)
Piotrek jak nabycia papierow ?
Amelka sprzedawalas kwity sama, czy sprzedaly ci stopy ?? Odkupilas cus ?:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-08-16 10:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc ;]
a dzis od rana wyptaszanie naiwnych pod kolejne interpretacje wiercen Petrolka :> , w tej chwili widly :P

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-08-16 10:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak Agroma pisze ze w lipcu a pewnie i w sierpniu nastepuje spowolnienie ze wzgledu na urlopy , to mnie pusty smiech ogarnia :)
Rolnictwo w tym czasie oraz sektory okolorolnicze dziala na najwyzszych obrotach , wiec i ich sklepy sa odwiedzane tlumnie przez tych co poszukuja wszelakich czesci zamiennych :]
Chyba ze profil ich dzialalnosci zmienil sie tak mocno ze to juz tylko nieznaczny % ich dzialalnosci ...
Wtedy odszczekuje co napisalem :)

Najnowsze wpisy