Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-01 10:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Mnie sie wydaje ze mimo minusa na poczatku odbije dzis to wszystko i nie bedzie mocnej przeceny.
Jesli tak sie stanie i to na dosc duzych obrotach mozna by chyba uznac ze stragan jest dosc mocny ..
Jak myslicie ?

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 10:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Okolo 2390 bedzie wg moich oczu pomyka linia wsparcia z polowy sierpnia ktora wtedy byla oporem .
Zobaczy sie czy bedzie testowanie i odbicie w gore :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 11:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)
Wiesz nie tyle szukam pozytywow , ile napisalem co moim zdaniem moze sie dzis zdarzyc na WIGu
Nie jest to w zaden sposob wmawianie sobie ze jest dobrze a bedzie lepiej :)aby usprawiedliwic to ze mam jakies papiery..
Zdaje sobie sprawe i podzielam w pelni Twoje zdanie ze generalnie ogolnie rynki sa w krzakach i nie wiadomo w ktora strone to pojdzie na dluzsza mete :)
Zawsze jednak z wielka uwaga przyjmuje opinie innych, szczegolnie jesli duzo wiecej czasu spedzili na GPW niz ja :)
Pozdrawiam rowniez :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 11:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Na dlugo to sie chyba nie ma co ladowac ale pare groszy na krociutko mozna przyciac , bo sobie tak latal do 5.20 , jeszcze obserwowalem TPse na niej tez dosc duza zmiennosc nawet w ciagu dnia, wiec jak ktos ma wolne srodki to moze sobie pograc DT tak jak to Kam czynil na KGHM

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 11:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Na agromie mizerota plynnosc chyba zreszta jak na calym NC

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 11:22 / portfel / Tysiącznik na forum
To z analiz mojego banku :
SYNTHOS

Grupa w II kwartale zrealizowała 224,7 mln zł zysku netto przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 1337,7 mln zł.

Komentarz

W II kwartale 2011 roku Grupa uzyskała 38% wzrost przychodów i zanotowała ponad dwukrotny wzrost zysku netto. Jest to przede wszystkim efekt zmiany otoczenia rynkowego. W raporcie widać zdecydowana poprawę marż na wszystkich poziomach rachunku wyników. Utrzymuje się wysoki popyt na produkty Grupy Synthos. Wysokie ceny produktów, w tym kauczuków syntetycznych, umożliwiły, pomimo wysokich cen surowców petrochemicznych zwiększenie opłacalność produkcji. Dla osiągniętych wyników znaczenie miał też konsekwentnie realizowany w poprzednich latach program koncentracji na strategicznych obszarach działalności: kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe. Bardzo silną tendencją charakteryzującą obecny rynek chemiczny jest przesunięcie popytu i podaży z rozwiniętych gospodarek w stronę gospodarek rozwijających się. Rynki końcowe państw rozwijających się stanowią siłę napędową wzrostu rynku chemikaliów. Proces ten będzie postępował przez najbliższe lata. Grupa także wytwarza surowce do dalszego przetwórstwa w przemyśle motoryzacyjnym i dla budownictwa. Informacja o wynikach jest wsparciem dla notowań.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 11:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzis cus slyszalem ze na Elstar bylo wezwanie oraz kontrwezwanie zdaje sie ze na 6.75 PLN ale wg magikow z CNBC to ryzykowne pchac sie w tej chwili w papier

http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=2&_OID=43&_Lang=pl&_RowID=1983118&category=11,36,31,32,33&_CheckSum=1196767964

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 11:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Hah najgorsze ze tez przyjmowalem wczorajszego wieczora :), a dzis dolaczylem z rana do tych co sie lecza :P ...

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 17:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Co do roznych przeciec linii trendu :)
Ciezko znalezc w sierpniu spolke na rynku ktora przy takie zwalce nie poprzecinalaby swoich dlugoterminowych linni trendu wzrostowego :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-01 23:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja caly czas bywalem od 9.00 ale jutro akurat wizyta u lekarza , wiec nie pomoge :/

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-02 13:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam po poludniem :)
Piotr cena zakupu nie jest zla u Ciebie dla SNS , wiec w ciagu paru dni zarobisz :) ... chyba :) a napewno nie umoczysz jak w niektorych Niu Konektach ;)
Pewnie ze jakby czlek wiedzial to kupilby dzis bo jeszcze nizej....ale to trzeba by miec szklana kule ;]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-02 13:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Widac zreszta po obrocie ze dzis wyprzedaz juz nie jest tak silna jak wczoraj a i wahanie ceny w ciagu dnia nieduze.
Za to bardzo dobrze jako papier na trudne czasy prezentuje sie dzis Tepsa potwierdzajac swoja opinie rosnacego podczas spadkow .

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-02 14:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Cos mi net szwankuje to co wyzej mialo byc pod wpisem o SNS

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-02 14:11 / portfel / Tysiącznik na forum
No i w sumie jest , kurna trzeba zrobic reset , bo mi cos przestawia sie drzewko na forum :/

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-02 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Za chwile bedzie wiadomo gdzie dzis pojdziemy :)

Najnowsze wpisy