Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-02 22:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Nikomu zle nie zycze , ale czy kazdy gosc jadacy motocyklem mialby szanse na leczenie na Szaserow ???

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-02 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc ;] a ja obejrzalem mecz nawet z zainteresowaniem i powiem ze z umiarkowanym optymizmem jestem po meczu.
Bylo widac ciekawa gre , a szczegolnie z pierwszej pilki i kontry w dobrym tempie, mowie oczywiscie o I polowie ;].
Teraz tylko to doszlifowac :D.... co moze byc trudniejsze :]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-02 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko ;]
troche dzis wypilem i moge miec myslenie zachwiane, ale to nie jest tak troche z tym niusem , ze Roman bedzie aukcje przeprowadzal na resztowkach SP ale w swoim gospodarstwie ??????

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-04 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum
link nie dziala,przynajmniej u mnie :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-04 00:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Zawsze z przyjemnoscia czytuje twoje komentarze, trafiaja w sedno a do tego pisane sa z odpowiadajaca mi nutka humoru :). Jakbys w tymze tonie spisal swoje pamietniki zoatalyby z pewnoscia bestsellerem ;]

....i za to plusina :)

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-09-04 00:39 / portfel / Tysiącznik na forum

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"
to_jaa/ 83.10.84.* / 2011-09-03 22:50
zarabiasz na giełdzie od kiedy się pojawiłeś ? jest na plusie ?

to_jaa / 83.10.84.* / 2011-09-03 22:51

czytam to forum i nie tylko to, a w zasadzie nigdy nie pisałem, ale to jest
przecież masakra, zróbcie sobie wszyscy rachunek sumienia ze swoich marzeń

to_jaa/ 83.10.84.* / 2011-09-03 22:40
BIG przyznaj, nikt na giełdzie nie zarabia, ja już dawno nie inwestuje, wtopiłem dużo
pieniędzy, zwłaszcza, że własnie w 2008 roku cię czytałem, bo jako zagubiona owieczka
czytałem - wydawało sie doświadczone inwestora

prawda jest taka, że wszyscy kończą tak samo, prędzej czy później

nawet TUSK mówi , że giełda to góówno


Rozumiem ze przez to ze Ci sie na gieldzie nie udalo , teraz masz prawo sadzic ze nikomu nie udaje sie zarobic ??? Malo tego uwazasz ze masz prawo krytykowac wszystko i wszystkich ??? A moze to teraz wychodzi z Ciebie zalosc po stracie i w****.... na to ze nie czyniles na straganie wg wlasnych przekonan tylko sluchales innych ????
Wychodzi ze Ty juz jestes po rachunku sumienia ktory proponujesz innym i wyszlo Ci ze jako najlepszy z inwestorow ktory jednak stracil spotykasz tu nieszczesliwcow bez wlasnego zdania, (a nawet jesli maja zdanie to jest ono bledne - bo niezgodne z Twoim przekonaniem)ktorzy stracili caly swoj kapital bo przeciez i ty straciles...

Big ma Ci przyznac racje w tezie ktora sam postawiles, ze nikt na gieldzie nie zarabia ??? Tylko po co ??? Przeciez sam juz sobie odpowiedziales ... A czy on powie "TAK" czy "NIE" Twoich pogladow to nie zmieni, Ty nadal bedziesz wierzyl w swoje wnioski. Dlatego wlasnie straciles swoj kapital, bo nie potrafisz czytac i sluchac oraz wyciagac wnioskow, tylko zakladasz ze masz racje, a wszelkie odpowiedzi masz gotowe bo wiesz najlepiej.
W takim wypadku zawsze przegrasz poraz kolejny :)

Pomarudzilem az zanadto ..., dobrej nocy Bigowemu kacikowi.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-04 00:46 / portfel / Tysiącznik na forum
PS. Kazdy zawsze podejmuje decyzje samodzielnie odnosnie swojego kapitalu, nawet zagubiona owieczka ktora chce zarobic nie znajac sie na tym a czytujac rozne fora, nie szukaj wiec winy w kims (Big i jego komentarze) tylko w sobie...bo to Ty ostatecznie zarzadzasz tym co masz.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-06 17:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :)
czas urlopu dobiegl konca :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-07 10:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :)
Decyzja niemieckiego Trybunalu KOnstytucyjnego:

"Dofinansowanie pomocy Grecji i innych panstw legalne "

Da to pewnie troche zielonosci na rynku ..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-07 12:11 / portfel / Tysiącznik na forum
SNS
, nie zgodzilbym sie ze SNS wyglada slabo , obroty na nim nigdy nie regularne i mega duze , moze poza paroma wyjatkami np poczatek 2011 i marzec 2011 oraz ostatnia wyprzedaz.
Z moich obserwacji wynika ze normalnie obrotow nie ma za wysokich podobnie jak i CRM , a lubi rosnac poza notowaniami co widac po duzej ilosci luk na swieczkach podczas wzrostow spolki (spadkow takze), np niskie zamkniecie na wyprzedazy, wysokie otwarcie i dolozenie paru % podczas kolejnego dnia , stad tez moim zdaniem zwykle nie rosnie mocno w ciagu dnia tak jak pisze Piotrek

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 12:16 / portfel / Tysiącznik na forum
a na dzis i tak znajduje sie w pierwszej dwudziestce pod wzgl obrotow ,a to chyba nie jest tak zle tym bardziej ze obroty na te pore jeszcze nie przekroczyly 300 baniek :P

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
NIe rosnie duzo dziennie ,raczej pomiedzy notowaniami :)zwalka na zamkniecie i wysokie otwarcie nastepnego dnia , popatrz na swieczki . SNS poza tym pokazal ladny raport , ale jak sie glebiej wczytano to kolorowo tylko bylo na kauczukach , a slabiel wypadly styreny stad mysle ze poszla wyprzedaz , bo do raportu 3mal sie mocno w okolicy 5 PLN.
Poza tym trudno dopatrywac sie ogolnie pola dla wzrostow czegokolwiek , nie dziwne wiec ze odbicie jest jak czkawka na wszystkim.
W moim bajzlu broni sie tylko TEPSA znana jako papier na trudne czasy i dosc cicho ale powoli w gore CRM.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 14:16 / portfel / Tysiącznik na forum
JA mysle ze czysta jak najbardziej wskazana :) , trzeba walnac litra zeby moc patrzec na to co sie dzieje na boisku :] bo inaczej deprecha :], a jedna jaskolka wiosny nie czyni :P

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 15:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Boks zawodowy jak dla mnie to sport nieczysty z nieczysta kasa , kupa cwaniakow i ustawianiem pojedynkow rankingow itp tak aby jeszcze wiecej mogl sie nachapac promotor.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 21:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak zurek z paczki , a kielbasa ze sklepu to zes sie wiele nie nagotowal :),
no chyba ze zakwas sam sporzadziles ... :P

Najnowsze wpisy