Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 21:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Po latch tulaczki internatowej conieco wiem o sporzadzaniu roznych wynalazkow :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-07 21:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Generalnie nie lubie gotowej parzonej bialej ze sklepu , bo nie idzie zobaczyc co soba przedstawia, wole kupic biala surowa do zaparzenia, wtedy widac z jakiego jest miesa zrobiona, czy ma duzo majeranku itp.
Zdaje sobie jednak sprawe ze biala surowa trudno dostac w niektorych regionach kraju np podkarpacie. Za to w moich stronach to glowna kielbasa na Wielkanoc :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-10 20:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko to ja dorzuce cus :)

W tlumaczeniu calkiem odpowiadajace realiom :)

http://tnij.org/ndfs

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-10 20:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemano

co do boksu
na N-ce bedzie rzekomo na RTL na kanale 109 transmisja .
Poki co nasi pogonili kota Niemcom w siatke 3:1, a w Vojens zuzel i Grand Prix , szanse na zwyciestwo ma raczej tylko Hampel z Polakow :) licze ze ja wykorzysta choc jest jeszcze paru szybkich :).

W boksie jednak obstawiam Kliczke ,a w najlepszym razie remis, inny wynik bedzie dla mnie milym zaskoczeniem :)

Pozdrawiam kacik :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-10 21:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Zuzlowcy poplyneli niestety i raczej Hampel juz nie bedzie mistrzem swiata w tym sezonie :) :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-11 00:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem czemu ale mialem nieodparte wrazenie ze Kliczko nie chcial zbyt wczesnie z Adamkiem skonczyc ... Mogl to zrobic juz w 6 rundzie wtedy Adamek mial wyrazny kryzys..

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-11 00:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Generalnie nie lubie boksu przez rozne zagrywki typu wstawianie kogos do rankingu zeby mogl zawalczyc z kims dla wyciagniecia kasy od sponsorow vide Golota wstawiony przez Kinga, wygrana Walujewa mimo ze Holyfield obskakiwal go jak chcial mimo ze jak na boks to juz dziadek ...

Dzis obejrzalem to dla widowiska , tyle ze gra byla do jednej bramki , a sercem sie nie wygrywa niestety ... Zastanawialo mnie ze Adamek sie spuszczal i naprawde nie trafil ani razu mocno , zas takie strzaly od niechcenia Kliczki powodowaly ze Adamek przysiadal juz na poczatku walki na nogach. Stad moje nieodparte wrazenie ze porzadek by mogl Kliczko zrobic z Adamkiem znacznie wczesniej , no ale nie wypadalo w Polsce na nowym stadionie... Ukraincowi polozyc Polaka na dechy stad i sedzia rowniez nie pozwolil lezakowac Tomaszowi na wznak i zakonczyl pojedynek...
Ot takie braterstwo polsko-ukrainskie przed Euro ku zaciesnieniu wiezi to i nasz nie mogl mocno dostac po twarzy ,choc poobijany byl calkiem niezle ...
Moze to moja teoria spiskowa , wiec z gory przepraszam :]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-11 12:50 / portfel / Tysiącznik na forum
GMO to nic innego jak szybsza wersja zwyklej pracy genetycznej polegajacej na krzyzowaniu.
Tu mamy doczynienia z modyfikacja jednego genu i osiagniecia zamierzonego efektu w stosunkowo krotkim okresie czasu w sposob sztuczny i zamierzony w porownaniu do tradycyjnego krzyzowania i selekcji pozytywnej wybranej cechy na ktorej zalezy genetykom...co oczywiscie trwa czasem wiele lat tak jak i cala ewolucja :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-12 09:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Dla zainteresowanych SNS , ma on dzis test poziomow z polowy marca tego roku , to wg mnie dosc mocny opor :) ale sie zobaczy :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-12 09:54 / portfel / Tysiącznik na forum
zla wypowiedz zamiast oporu wstawic "wsparcie" - przebicie go w dol i potwierdzenie jutro to dalsze spadki :P

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-13 11:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc a glowny to ktory watek ??

"Forum inwestycyjne ->> wydarzenia ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-13 11:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Wlosi drogo wyprzedaja obligi .. poki co 5 latki najwyzej od poczatku Eurolandu. 5.6 %
czekaja na dane 10 latek .

Re: nie głosować na „jedynki”

TrentX / 2011-09-13 11:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Mysle ze jedynka , zeby weszla to wcale nie trzeba na nia glosowac, polecam do poczytania ordynacje wyborcza i system przyznawaania mandatow do Sejmu i Senatu ....

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-13 16:57 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki dzieki za linki ogarnalem poszukiwanie z sukcesem samodzielnie :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-13 17:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Sluchalem dzis przez chwile Czarneckiego Leszka , generalnie twierdzi ze przyczyna wszystkiego zlego na rynkach i w finansach jest Forex i spekulacje na tym rynku.
Przytoczyl tu na dowod ze srednia dlugosc zycia rachunku FX to okolo 8-10 tygodni.Gdyby wiec mozna bylo tam zarobic to rachunki zylyby zdecydowanie dluzej...Mowil o tym ze z racji lewarowania zginely ograniczenia dla indywidualnych malych graczy w udziale w tym rynku natomiast
duze fundy zaradzajace wielkimi pieniedzmi sa w stanie wytworzyc na tym rynku trend ktory jest im wygodny i bezlitosnie odcinaja indywidualnych od finansowania jak tylko straca zdolnosc zabezpieczania transakcji i lewarowania swoim depozytem ( mam nadzieje ze czegos nie pochrzanilem). Twierdzil tez ze generalnie ciezko tam cos przewidziec i graja w zasadzie automatyczne programy transkacyjne z obwarowaniami SL itp. a przeciwko takim systemom zwykly inwestor nie wiele moze zrobic ....

Najnowsze wpisy