Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 11:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano ino sie zastanawiam , chcialem zaczytac ale nic nie ma na wokandzie Twego sadu.
Pewnie jest tak jak przytacza Sad , srodki niewspolmierne do zagrozenia , niedopelnienie procedur etc etc.
Ja tam jednak uwazam ze jak ktos narusza prawo, prowokuje zadymy, niszczy mienie to nei ma litosci , Policja , prewencja , pala , prysznic i prycza , a jak sie awanturuje to pasy przy pryczy :] niezaleznie od tego o kogo chodzi zaczynajac od gronika a konczac na obroncach krzyza spod Palacu :]

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-16 11:23 / portfel / Tysiącznik na forum
PGE dzis slabo , ale bylo odciecie dywidendy wiec pewnie lekka wyprzedaz :)

a propos jesli ostatni dzien notowan z prawem do dywdedny byl 12.09. to odciecie nastepuje 15.09, czyli od wczorajszej ceny zamkniecia po sesji. Jaka wiec cena pokazuje to odciecie dzis ??? TKO przed rozpoczeciem notowan ???

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 12:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem ze te komunikaty sa generowane na stronce GPW w dziale komunikatow operacyjnych ?

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 12:43 / portfel / Tysiącznik na forum
ale generalnie ten kurs z komunikatu wynika z pomniejszenia ceny zamkniecia w dniu 12.09 o 0.65 groszy naleznej dywidendy ?

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 12:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Macku czytaj uwaznie odnosilem sie ogolnie do lamania prawa nie tylko kibicow :)w drugiej czesci posta :) . W pierwszej zgodzilem sie z wyrokiem sadu ;]. Nie odbieraj kazdej wypowiedzi w kontekscie kibicow.

A propos odwiedzilem stronke fan klubu "Dzieci Bialegostoku", i musze przyznac ze duzo na niej o dzialalnosci o charakterze charytatywnym co oczywiscie jest b.pozytywne na postrzeganie fanklubu a nie na wszystkich stronach fanowskich mozna sie spotkac z rzeczowoscia przekazu i czyms wiecej niz tylko "zbieramy sie na wyjazd" oraz forach pelnych obrazliwych epitetow. Rozumiem w odniesieniu do tego co tam poczytalem Twoje pozytywne nastawienie :). Szkoda tylko ze przypadki takie jak na tej stronie fanowskiej sa bardzo odosobnione :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 13:06 / portfel / Tysiącznik na forum
@tomtay
Mysle ze porownujac gornikow a kibicow, odegrala role tylko i wylacznie liczebnosc jednych do drugich oraz nidoszacowanie tego do czego zdolni sa nasi przodkowi po flaszce. Stad "gora" Policji poszla po rozum do glowy i z racji nie dosc duzych sil i mozliwosci jeszcze wiekszej jatki , odpuscili stanowcze interwencje.
Co w moim przekonaniu nie przeszkadza wcale uzywac wszelkich srodkow typu monitoring , nagrywanie itp w celu wyodrebnienia chuliganow i zadymiarzy , osadzenia i wlepienia grzywien lub tez posadzenia na dolku w sprawach powaznych.

@dodge
W sprawach kibicow rozumiem ze stali sobie i pokojowo manifestowali,rozumiem ze fanklub bedzie bagatelizowal konkretne zarzuty ktore postawila prokuratura kibicom a uwypuklal to co robila Policja zle. Taka to juz prawidlowsc.
Dla fanow scyzoryk sluzy do krajania ogorka , dla policjanta to niebezpieczne narzedzie - kwestia interpretacji
Nie zgodze sie tez na argument ze skoro dialog polityczny jest prowadzony ponizej pasa to wszyscy maja sie do tego dostosowac i takze sie obrazac :).
Zakoncze tak jak i Ty zakonczyles . Wszystko co dotyczy tego zgromadzenia jest kwestia interpretacji. Bezdyskusyjne sa procedury dotyczace dzialania policji i obowiazki na nia nalozone to fakt, ale wg mnie tak samo bezdyskusyjne sa obowiazki i przepisy wynikajace ze zgromadzen itp, a interpretacja tychze przez kogos kto wezwal sily porzadkowe doprowadzila do pojawienia sie tychze w tamtym miejscu.

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 13:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Podziekowal slicznie , przynajmniej wiem juz czego i gdzie szukac , bo zawsze mialem problem z ta cena po odcieciu a nie mialem pojecia ze jest to podawane w formie komunikatu :]

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 15:03 / portfel / Tysiącznik na forum
TPE 0.15 PGE 0.65 PLN brutto

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-16 15:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam jeszcze jedna kwestie techniczno-fionansowa :
Sytuacja hipotetyczna :
Kupuje 1000 akcji spolki X po 20 PLN wyplaca ona dywidende np 5 PLN na akcje - podatek.
Kurs zamkniecia byl np w dniu odciecia 15 PLN, nastepnego dnia kurs odniesienia 10 PLN . Jesli sprzedam po tym kursie walory to jak biuro liczy mi zysk/strate ??
Czy wychodzi do historii podatkowej ze mam 50 % straty na kwicie???

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Podawal Piotrek wczoraj ,zerknij gdzies nizej

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 17:41 / portfel / Tysiącznik na forum
68 gr i 42 gr :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-09-16 17:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Konkretna pajda za prawie 4 mln wywindowala na fixie SNS na 4.35 z 4.07

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-16 18:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze sprzedawal na raty :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-17 12:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Musisz sie nadal bic z myslami :)

Re: Komentarze do portfela

TrentX / 2011-09-20 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , a ja mysle ze do konca to nigdy nie wiadomo kiedy jest dobry dzien na zakupy :).
Przykladow ostatnio az nadto :)

Najnowsze wpisy