Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-01-06 20:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Mowisz o EEX ?
TrentX / 2011-01-06 21:05 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz ja zalozylem sie w CDM Pekao SA i bynajmniej na razie nie stwierdzilem problemow.
Jedyna wada jaka odkrylem to przelew kasy na rachunek inwestycyjny w dni wolne od pracy niedziele i swieta nie jest poprzez internet mozliwy.Zapraszaja od 6 rano w poniedzialek :)
Prowizje jak na zabawe malym kapitalem i malymi pakietami papierow dosc wysokie 039% ale nie mniej niz 8 PLN za kazda transakcje, mozna znalezc taniej.
Poza tym przez 2 miechy uzytkowania nic mi sie nie wysypalo :")

Pozdrawiam.
TrentX / 2011-01-06 21:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Wystarczy ze napisza o mundurowych emeryturach i zmianach w nich to zaczna klikac duzo i czesto ....
TrentX / 2011-01-07 11:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy graczu informuje ze TrentX nie kupi, badz spokojny :) za ostrzezenia zas dziekuje :)
TrentX / 2011-01-07 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :)
Pociag bezpieczniejszy od busika :) , i co do PKP przesadzaja jak zawsze , bo z autopsji wiem ze punktualnie nigdy nie bylo i w tym roku Ameryki nie odkryli ....Tyle ze teraz TV jest wszedzie i wszlekiego rodzaju tvp info tvn24 z kazdej p******* robia sensacje na miare trzesienia ziemii..
U mnie owszem lodowisko ale tylko na bocznych , bo snieg znika szybko i jest + 3, wiec reszta drog czarna

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-07 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
A propos dzialalnosci motoryzacyjnej i Dependa ,
to dzis zaczytalem w lokalnej bydgoskiej gazecie ze na NC jeszcze w tym roku wybiera sie nie kto inny jak Tomasz Gollob z firma Gollob Racing .
Z ogolnych wiesci wynika ze firma ma sie zajmowac promocja i marketingiem , mozliwe jest tez wypuszczenie napoju energetycznego. Poki co plany bardzo ogolnikowe a glosne nazwisko moim zdaniem nie wystarczy, ale jako fan czarnego sportu i Polonii Bydgoszcz bede sie przygladal temu co sie z tego wykluje, gdyz Tomek pewnie za 3-4 lata zakonczy kariere...

:)
TrentX / 2011-01-07 22:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelciu poki co to tylko zapowiedz , glosne nazwisko plus smykalke do robienia pieniedzy caly Klan Gollobow ma od dawna , zapewne na poczatek pierwsze wplywy tego tworu ktory juz jest ponoc zarejestrowany to beda kontrakty Tomasza w Polsce i Szwecji.
Dobrym kolega i przyjacielem Tomka jest tez niejaki Z. Boniek , jesli bedzie maczal w tym palce to moze byc ciekawiej.
Teraz nalezy oczekiwac na konkrety czego by ta pronocja i marketing mialy dotyczyc :)
TrentX / 2011-01-07 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum
dla mnie wstawanie przed 6 00 jest zamachem na wolnosci osobiste a przed 7.00 ostrym naduzyciem ... :}
TrentX / 2011-01-07 22:28 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz ale sluzac Najjasniejszej pogodzilem sie z tym ze jestem ostro naduzywany i kiedy musze zwlekam sie parenascie minut po 6 00 , rozpoczac nowy dzien :)
TrentX / 2011-01-07 22:46 / portfel / Tysiącznik na forum
takze ubywam pograc w lapki z Morfeuszem :)

Dobrej nocy :)
TrentX / 2011-01-09 10:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) i ja sie ocknalem w niedzielne przedpoludnie :)
TrentX / 2011-01-09 10:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam kacik i Gospodarza :)

widze ze "Slowo na niedziele " ponizej juz sie ukazalo :)
TrentX / 2011-01-09 11:39 / portfel / Tysiącznik na forum
moim skromnym zdaniem Azoty nie sa przegrzane jeszcze .... i w ciagu roku moga byc mocno grane szczegolnie po raportach opublikowanych po przejeciu ZAK ktore pojawia sie za jakis czas
TrentX / 2011-01-09 11:41 / portfel / Tysiącznik na forum
oczywiscie jesli zysk bedzie zwiekszony a na to sie zanosi wg wszelkich zapowiedzi...
TrentX / 2011-01-09 13:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Z tego co obserwowalem slabo reagowala na ogolne spadki zas dosc dobrze podazala w gore gdy tylko na parkiecie roslo , pewnie z racji optymizmu ( no i sektor chemiczny troche sie odbija) na jej dzialaniach, tyle ze jeden konkretny wystrzal juz zaliczyla jak pewnie dojrzysz na wykresie.... Nie jest tez tak wyreklamowana jak SNS . Z chemii mysle tez ze jak sie cus wyjasni ze strony panstwa w sensie strategii oraz inwestorow w Pulawach i Policach tez moze byc ciekawie ze wskazaniem na to drugie .. :)

Czytalem u Biga ze ci sie podoba PGE , no coz mam je w portfelu tak jak mowisz lekko mulowate , ale kazdy niepoprawne nastroje na parkiecie w dol natychmiast koryguje w gore , tak ze straty zadnej na tym poki co nie doznalem , a zarobek nikly ale jest :)

Najnowsze wpisy