Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-01-12 19:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelka chyba tak na fali KGHM-u odjechala w marzenia , jak wy wczoraj na EKO po 50 zeta :P w przyszlym roku :)
TrentX / 2011-01-12 19:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Pewnie ze ogladam ,a latek przyszywanych nie slucham tylko sam sobie wyrobilem takie zdanie o osobie prowadzacego na podstawie wielu jego programow ktore popelnil w publicznej ...;]
TrentX / 2011-01-12 19:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Ten Pan moze zmienic wymowe swoich programow tylko z jednego powodu - zeby nie wyleciec z ramowki po zmianie zarzadu TV albo wogole z telewizji...
TrentX / 2011-01-12 20:47 / portfel / Tysiącznik na forum
No i udowodnili ustami pana geologa ktory juz nie jest glownym geologiem kraju ( pewnie po wyborach) ze od 3 lat ustawa lezy w Sejmie ktora regulowalaby rynek koncesji , a za PIS to tylko troche koncesji pan geolog podpisal Amerykanom, zeby wogole sprawdzili czy gaz jest. Potem ( w domysle za PO) rozdano pol darmo wszystkie koncesje w Polsce .... i teraz jak juz sie do gazu dowierca to beda sie bogacic wszyscy dookola tylko nie Polska ...

Jakiez to Pospieszalskie .....
TrentX / 2011-01-12 21:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Ujawnia wiele owszem , ale zabraklo mi tego samego co w dzisiejszym raporcie Rosjan...
Po prostu bylo to jednostronne przedstawienie, podane tezy udowadniajace tylko to ze jedna strona ma sluszne argumenty i racje , drugiej strony albo sie nie zaprasza , albo sie ignoruje , albo sie udaje ze nawet jesli zrobila cos zle to jest to nieistotne .....
Kompletna ustawka moim zdaniem ... (o czym juz nizej napisalem ) w stylu Pospieszalskiego..
TrentX / 2011-01-12 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
to juz nieaktualne :) wypasione Lexusy z kratka ida do lamusa dzieki Donkowi....
TrentX / 2011-01-12 22:00 / portfel / Tysiącznik na forum
tacy sami :) "sexistowskie szuje" :)

Re: Komentarze do portfela "Tosterowy2011"

TrentX / 2011-01-12 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Jakby czarny toster byl za najwieksza wtope to ja na razie jestem liderem .... :) z tym swoim Tonsilem :), a mialem zapodac Azoty do konkursu :)
TrentX / 2011-01-13 09:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :)
TrentX / 2011-01-13 09:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :)
Cierpliwy nie ma sensu handlowac na wirtualnym , bo w razie powodzenia bedziesz sie nakrecal ze nie wszedles realnie .... uczucia i odczucia na bok ....
TrentX / 2011-01-13 09:51 / portfel / Tysiącznik na forum
czyzby chodzilo Ci o pewnego nigeryjczyka zdaje sie ???
TrentX / 2011-01-13 10:14 / portfel / Tysiącznik na forum
W moim grajdolku w CDM PEkao SA Java kompletnie nie dziala na notowaniach na Operze...
Pozostale przegladarki FF i Chrome bez zarzutu :)
Jak zadzwonilem do goscia z CDM to poradzil mi - zmien pan przegladarke na IE ...
Wzbudzil moja ogolna wesolosc :)
TrentX / 2011-01-13 10:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak Amelka mowila ze stopy wywalily papier :)
TrentX / 2011-01-13 11:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano probowalem kupic na spadkowych :)
tyle ze wczorajszy zakup Orlenu ( bo pewnie o to Ci chodzi) byl konsekwencja przeskoczenia z akcji Polic w celu porzadkowania kabzy na walory bardziej pewne.
Gdybym mial odpowiednia ilosc wolnej gotowki , napewno postapilbym tak jak mowisz kupil na korekcie :)
tu szczegolnie mam na wzgledzie PKO BP usrednic w dol a takze Tauron jak bedzie jeszcze mielil w miejscu .
Poki co ruchow wiekszych nie przewiduje... mniej wiecej do 2-3 dekady lutego :)

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-01-13 11:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Nadeszla paczka z edukacja ksiazkowa, o czym pisalem wczesniej :) zaczne w takim razie zglebiac "Analize techniczna" na poczatek :)

Najnowsze wpisy