Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-18 10:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :)

widze ze jak rynek na zielono to zapodana muze olaliscie dokumentnie :P
no tak ale ogolny optymizm panuje, czego chciec wiecej ...

PS. Piotrek dobra maksyma dnia .... tylko zastosowanie trzeba pocwiczyc i tyczy sie to tez do mnie :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-18 10:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Syntek nurkuje ...
TrentX / 2011-01-18 10:59 / portfel / Tysiącznik na forum
A on nie jest w upadlosci ?
TrentX / 2011-01-18 11:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak 4 nie obroni to pewnie pomknie nizej ...
TrentX / 2011-01-18 11:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Jesli to korekta a nie przesiadka spekuly z chemii na co innego , zauwaz ze wszystko co tak spektakularni roslo w tej chwili w dosc duzych spadkach, wybronily sie poki co Azoty ...
TrentX / 2011-01-18 14:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Czemu zamierzasz urlopowac w srodku zimy ktorej nie widac ?:)
TrentX / 2011-01-18 14:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrek jest diagnoza ....trzeba dzialac... zeby ja wprowadzic w czyn
...czasem sie lapie na tym samym . Jak sobie pomysle co chcialem zrobic ( jak zamieszac z papierem) wczoraj pod wplywem emocji i nie wyszlo mi tylko z powodu tego ze mi sie polaczenie z bankiem rozlaczylo to dzis sie z tego ciesze ...
moglo byc jednak zupelnie odwrotnie...
Pieniadze ktorymi obracam to nie jest co prawda taka pula jak u Ciebie. ale procentowo zawsze to boli tyle samo ....

Jedyne czego u mnie nie mozna stwierdzic to pociag do NC , co chyba jest podstawa. Jesli zas juz tam grac to przeznaczyc sobie jakis % kapitalu i poza to ograniczenie nie wychodzic ... nawet jakby niesamowicie zasuwala koniunktura .

Pozdrawiam :)
TrentX / 2011-01-18 17:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Obejrzalem dzis tego pana na zywca , generalnie rozwiniecie mysli o kupnie kolejnych firm z czego jedna w Tunezji :)
TrentX / 2011-01-18 17:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Heheh jak pewien pan nie pusci kolejnych emisji :)
TrentX / 2011-01-18 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Dla mezczyzn jest na brzuszek zalewanie zlocistym plynem od srodka :) , bardzo napina miesnie brzucha a i smakuje dobrze z nutka goryczki :]
TrentX / 2011-01-18 17:41 / portfel / Tysiącznik na forum
JA te 5 krokow skierowalbym do najblizszych delikatesow i nabyl 6-ciopak :)
TrentX / 2011-01-18 17:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiedzial inaczej , w tych warunkach maja szanse kupic od syndyka te fabryke taniej , bo balagan wplywa na obnizenie jej ceny :)
TrentX / 2011-01-18 17:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Otoz to , to jest dobre wyjscie , mozna na biezaco pogadac jak sie dalo ciala i co mozna poprawic ... a tak to poruszamy sie po omacku ;]
TrentX / 2011-01-18 17:48 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz ja na razie dowcipkuje, piwko uwielbiam ale faktem jest ze brzucho co jakis czas trenuje zeby podolac egzaminom wydolnosciowym w armii :)

Proponuje tescik , ile zrobicie brzuszkow w 2 minuty :) ???
TrentX / 2011-01-18 18:42 / portfel / Tysiącznik na forum
ja robie tyle zeby w swojej grupie wiekowej miec ocene 5 czyli musze zrobic 45 , ale dla I grupy wiekowej i dla II jest zdaje sie 60 i 55.

Najnowsze wpisy