Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-02-01 19:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Odprawa nie jest w wysokosci 12-miesiecznych poborow , tylko mozesz wybrac w pierwszym roku w cywilu czy chcesz 12 naleznosci od razu , czy tez platnych co miesiac.
Jak wezmiesz od razu to nie masz placone co miesiac ...

Odprawa wynosi 3 miesieczne pobory po 12 latach pracy i jest zwiekszana o 20 % za kazdy nastepny rok maksymalnie do 6 miesiecznych poborow.
Odprawa mieszkaniowa - zalezna od lat sluzby w wojsku, ilosci norm (glow w rodzinie do 26 roku zycia) mieszkaniowych , ceny metra kwadratowego podawanego przez GUS za ostatni kwartal. Po 15 latach jest to 40 % wyliczonej sumy za kazdy rok wiecej wzrasta o 3%, nie wiecej jednak jak 80 %.

3 tysiace emerytury minimum , zastanow sie co piszesz albo sprawdz wiarygodnosc .
Sierzant z 20 letnia wysluga otrzyma mnie jwiecej 1600 -1800 zlotych.
jak kolega pitt chcialby sie ponudzic to zapraszamy do NSR :). Stamtad prosta droga do super fuchy i na szybka emeryture ....
TrentX / 2011-02-02 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac towarzystwo :)
Ja tez chce do szkoly :)
TrentX / 2011-02-02 14:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelko,
teraz to juz Piotrkowe mleko sie wylalo , wiec wypada mu kibicowac i miec nadzieje ze juz wiecej nie wdepnie w kiepskie papiery, czego i sobie bym zyczyl na czas pobytu gieldowego...

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-02 14:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam prosbe co do Borka , objasnijcie mnie co do nowej emisji , mam pare akcji czytalem o PP , ale chcialbym takiej praktycznej porady co nalezy czynic w perspektywie tej emisji aby zrobic dobrze , obejmowac prawa , nie obejmowac?? kupic PP na rynku ? Sprzedac akcje na ktore byly odnotowane PP po tym dniu ??Co wplywa na usrednienie ceny akcji Borka w dol tak jak np wyglada to u Piotrka w kabzie ?????
Jak moglby to ktos przejrzyscie opisac to bylbym wdzieczny :)
TrentX / 2011-02-02 15:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Cierpliwy,
Na moje to sens AT na Petrolu jest mniej wiecej taki jak na Biotonie i Boryszewie, w zasadzie nic z niej chyba nie da sie wyczytac fo tego odciecia PP zamylaja sytuacje :), oczywiscie to tylko moje zdanie i nie bierz go sobie do serca bo malo doswiadczenia po mojej stronie w te klocki .. :)
TrentX / 2011-02-02 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum
ten link na bankierze to podpucha jakiegos kolesia ... moim zdaniem
TrentX / 2011-02-03 23:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Siema siema :) niby politykowac najlatwiej czego by to nie dotyczylo , a tu schody :P

niniejszym gratki zasylam :)
TrentX / 2011-02-04 00:06 / portfel / Tysiącznik na forum
jak kazda polityka :) pachnie szambem :>:P
TrentX / 2011-02-04 00:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Monolog rzecz wazna :) wiadomo ze ktos czuwa :) ja Wam odpuscilem nawet jak jeszcze nia zaczalem :P, bede sie bawil od 1 marca zeby sie ogarnac na doroczny egzamin :)
TrentX / 2011-02-04 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum
moze cos o wplywie harmonii barw tegoz wachlarza na wczesniejszy przylot bociana po srogiej zimie... ??? bedzie to podobne zadanie jak prognozowac inflacje .... przeciez tyle rzeczy majacych na nia wplyw moze sie zdarzyc w blizszej lub dalszej przyszlosci ....a generalnie kazda projekcja obejmuje w naszym wypadku najblizsze wybory na jesieni .... :>
TrentX / 2011-02-04 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum
sprawnosciowy :) jak co roku w armii :)
TrentX / 2011-02-04 10:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :) , jakby mnie tak papier przecwiczyl to opylilbym zaraz jak p********* na ponad 10 zeta i wiecej na niego nie spojrzal ... :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-02-06 12:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam kacik ,
Gospodarzu co sie dzieje z tym portalem ???Zeby si edokopac do Twojego watku trzeba poszukac portfela , klikajac z portfela wchodzi sie na stare commenty z archiwum , kompletna padaczka.Portfeli nie widac przy nickach ....
Wiecie moze kiedy dojda z tym do ladu i gdzie cos o tym jest napisane ??

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-06 12:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko, co sie dzieje z tym portalem , wiecie moze kiedy dojda do ładu???
Napisali gdzies cos tytulem wyjasnienia ???Zaczyna byc to irytujace .... nawet na aktualne komentarze Biga ciezko trafic ....

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-07 17:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam
, czy portal coś komuś napisał kiedy bedą znów poważni i usuną usterki ???

Najnowsze wpisy