Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-02-07 17:42 / portfel / Tysiącznik na forum
To ja tez im cos napisalem .... pewnie to będzie wołanie na puszczy ....

Witam,
jak długo portal będzie zwlekał i nic nie robił z naprawieniem problemu związanego z wyświetlaniem portfeli przy nicku użytkownika, odsyłaniem z zalogowanego konta do wątków obserwowanych, błędnym niechronologicznym wyświetlaniem dyskusji w portfelach ???Po to użytkownicy się rejestrują żeby korzystać z tych minimalnych udogodnień i narzędzi jakie oferuje portal w zamian za udostępniony e-mail rejestracyjny do przesyłania reklamówek . Skoro zaś chcecie się uważać za poważny portfel finansowy to usterki nie powinny być naprawiane w przeciągu tygodni , tylko w przeciągu godzin i dni ....
Prosiłbym o jakąś odpowiedź na podany mail , gdyż skądinąd wiadomo mi że zapytania innych użytkowników były zbywane milczeniem .
A to chyba nie przystoi administratorom tak dużego portalu jakim jest Money.pl
TrentX / 2011-02-07 19:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Konkretne wsparcie jest w okolicy 6.21 , a nastepne w okolicy 5,55 .
Do tego w okolicy 5.60 znajduje sie dolna linia trendu długoterminowego której przebicie w dół może powodować dalszy spadek ceny waloru.
Powyzsze stwierdzenia opisuje na opdstawie postawionych przez siebie kresek , wiec prosze sie nimi nie sugerowac gdyz moglem je narysowac wychodzac z blednego zalozenia , choc popatrzec mozna ;]

Link :

http://pokazywarka.pl/lyrdey-2/

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-08 12:59 / portfel / Tysiącznik na forum
No drodzy państwo admin odezwał się błyskawicznie i działa bez zarzutu , linki do portfeli i rangi powróciły na miejsce , linkowanie do obserwowanych wątków z poziomu swojego konta powinno także działać .
Jakoś więc interwencja odniosla skutek :)

>Witam ponownie,

>Chyba udało mi się naprawić linkowanie w panelu MyMoney.
>Jeśli dalej będą występowały problemy, to proszę o kontakt.

>Money.pl

Nie jest więc tak źle jakbyście myśleli , wiec pewnie dalej będziemy się spotykać :]

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-08 14:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm chyba Borka ciut za wczesnie usrednilem bo go doluja nadal ....
mowi sie trudno :/
TrentX / 2011-02-08 14:40 / portfel / Tysiącznik na forum
w tej chwili 1.88
TrentX / 2011-02-08 14:41 / portfel / Tysiącznik na forum
a nawet 1.87

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-09 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam jakos nedznie dzis na parkiecie , i Borek nadal pikuje :) ,
generalnie wszystko sie kisi w miejscu od poczatku roku w bajtliku , mowie tu o calosci a nie o wyjatkach :P

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-10 19:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Znow do bani sesja :) , dla mnie to juz jest malo zrozumiale :> , zle info z Ameryki parkiet pikuje w dol , dobre info z Ameryki parkiet w dol :> , ciekawe co sie musi stac zeby bylo w gore .... :>
TrentX / 2011-02-10 19:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrus a propo BRS , jak ty sie dochrapales takiej ceny zakupu na nim ???
TrentX / 2011-02-10 19:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm ja nie pamietam kto mial a kto nie :)
TrentX / 2011-02-11 11:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Megaronem szpachlowalem sciany :P
TrentX / 2011-02-11 14:25 / portfel / Tysiącznik na forum
a KNF cus z nimi zrobilo w sprawie informacji ze spolki i z tym super hiper kursem pare dni temu ???

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-15 00:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam , daje znac ze zyje :)
tyle ze wsio sie kisi i nie ma o czym pisac :), w kazdym razie sledze watki skrupulatnie w miare mozliwosci ;p
TrentX / 2011-02-15 11:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam zapewne dlatego ze zmienili termin publikacji raportu za IV kwartal i kto gra pod raport liczac na pozytywy to sie obkupuje :)

Termin publikacji zamiast 28 przesunieto na 18 lutego :0
TrentX / 2011-02-16 14:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :)
Moim zdaniem ten wynik juz jest zdyskontowany , bo takiego mniej wiecej sie spodziewano i tak mowia tez rozni analitycy. Poza tym ze 2 miesiace temu trabili o tym ze cena jest juz i tak na dosc wysokich poziomach i to bez zadnej sensownej przyczyny gdyz spolka z racji inwestycji jest dosc mocno zadluzona , a wiec i zysk dla akcjonariatu z dywidendy nierealny.
Moze jednak wielu liczy na te nowoczesnosc i wzrost mocy przerobowych w przyszlosci...
Pytanie tylko jak bedzie ksztaltowac sie cena ropy , bo to w spolkach surowcowych najwazniejsze...
SL oczywiscie mam tylko kolo mocnego moim zdaniem wsparcia w okolicy 39 zeta (dokladnie nie napisze bo nie widze wykresu) .
Nie wykluczam jednak zmian gdyby cos sie dzialo :)

Najnowsze wpisy