Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-16 14:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemka :)
cos dzis Azoty sa w gorze o 5 % , nie wiecie czasem czemu , bo zadnych sensacji poza ustanowieniem zastawu na akcjach ZAK przez PKO BP nie widze ... :???
TrentX / 2011-02-16 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Siema :)
na moje to dramatem jest sposob dystrybucji miejsc w LM , w ten sposob bogate kluby nadal sie bogaca, a biedne sa przez nie drenowane z talentow bo je na to stac z kasy ktora placi sie w LM.
gdyby w LM grali faktycznie mistrzowie krajow a nie polowa niektorych lig pewnie poziom tejze by sie obnizyl , ale pieniadze docieralyby rowniez do innych slabszych lig co w dlugiej perspektywie skutkowaloby takze wzmacnianiem sie lig slabszych ....

Jakaz prosta teoria no nie ??? :) Tyle, ze nie do przyjecia dla "grubasow".

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-17 09:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam towarzystwo kto mi nastawial tyle krzyzykow :) za wypowiedz w sprawie LM :) ??

Widze ze dzis znowu gramy chemie :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-17 23:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Cos wczesnie Was dzisiaj wymiotlo z forum :)

Czy nadal CDM PeKaO pokazuje notowania za darmo.

TrentX / 2011-02-17 23:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy masz tam rachunek ?
TrentX / 2011-02-17 23:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm czyzby to byl Ad :)
TrentX / 2011-02-17 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Czyta sie conieco w roznych zakladkach :) pozna noca nadrabia zaleglosci , wiec i takie newsy sie napotyka ;]

Pozdrawiam rowniez jak mniemam po wpisach powracajaca po nieobecnosci stala bywalczynie :) jam tu zoltodziob ;]

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-19 20:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac z wieczora :)
zapodam cos oryginalnie :

http://www.youtube.com/watch?v=q5jJiGQAG_0&feature=fvwrel
i cover :P
http://www.youtube.com/watch?v=IrVg64SmKFI&feature=related
TrentX / 2011-02-19 21:16 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz ja tak troche jestem fanem power metalu i zawsze cos ciekawego staram sie poszukac :) jesli takie kapele interpretuja jakies fajne klasyki ktore dawniej byly przebojami to zawsze sobie nie odmowie posluchania , choc czasem jest to nedzne wykonanie :)
TrentX / 2011-02-19 21:20 / portfel / Tysiącznik na forum
w bonusie zapodam coverek piosenki jednej babci estradowej :)

http://www.youtube.com/watch?v=xKwQKqQ8MMY

ten akurat wg mnie stoi na wyzszym poziomie :)
TrentX / 2011-02-22 13:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) , w Koszalinie o poranku bylo 18 w minusie :) i nadal ziiiimno :P
TrentX / 2011-02-22 14:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm Piotrus ja wiem ze kolo tego 6 PLN jest jakies tam wsparcie ale moze lepiej byloby w Twoim wypadku ustawiac trailing stopa liczac srednie ceny zamkniecia z X dni i ustawiac wedrowniczka troche nizej a nie SL-a na kilkunastu % bo im wiecej straty tym wiecej potem trzeba odrobic zeby wyjsc na swoje ... ?

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-02-22 22:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie wieczorem :)
ktos tam kibicuje LM ??? Na szczescie posiadam N-ke co pozwala zerkac jednym okiem :)
TrentX / 2011-02-22 22:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobrej nocy , jakby co to jesli masz ochote kiedys opisze Ci co wydumalem w temacie stopa na podstawie wyliczania w zwyklym arkuszu srednich 5 i 10 sesyjnych cen minimalnych i maksymalnych waloru i jak sie ma to do ustawienia wedrujacego stopa poza granica szumu :)
TrentX / 2011-02-23 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Jedna miara sadzisz wszystkich na podstawie swojego kolegi ???
Funkcjonariusze wszystkich kolorow za Ciebie nadstawiaja tylka bo tak rozkazuje wladza. nadstawianie karku na wojnach czy przeciwko przestepcom czesto prowadzi do stresu , urazow psychicznych itp .
dlaczego wiec ktos taki ma byc karaby obnizeniem opensji o 20 % a w konsekwencji zmniejszeniem rowniez nagrody rocznej ???

Skoro nasz kochany rzad chce wprowadzic wsrod mundurowych takie naleznosci jak w cywilu dodatkowo zrownac wiek emerytalny , to niech przemysli jak placic nadgodziny za sluzenie Ojczyznie w soboty i niedziele oraz w ponadnormatywnym czasie ponad 40 godzin w tygodniu .... np na poligonach gdzie bywa sie po miesiacu i dluzej przez 24 godziny na dobe .... gdzie bywa sie po miesiacu i dluzej przez 24 godziny na dobe .... czy tez na nie naszych wojnach w Afganistanie Iraku czy gdzie jeszcze powysylaja ,
Dzis za taki luksus panstwo placi dodatkowo niecale 6 PLN za dobe ....a nie za godzine .... Za ponadnormatywny czas nie placi wogole tylko oferuje czas wolny w takim samym wymiarze do odebrania , ktorego nie ma kiedy odebrac , bo ciagle sa sprawy wazniejsze i niecierpiace zwloki.
Skoro wiec chce sie rownac sluzby mundurowe ktore sluza, a nie pracuja z praca cywilna to takze w kwestii naleznosci za taka sluzbe niech zostana one zrownane.
Blagam i tylko nie piszcie o tym co sie dzieje u prywaciarzy ... bo zawsze mozna bylo isc w kamasze do armii, strazy granicznej, policji, czy gdzie indziej ... Malo tego armia wciaz szuka chetnych do krainy miodem i mlekiem plynacej w ktorej jest sama dobroc i dopust Bozy ...
Zapraszamy wiec do WKU a potem do sluzby w dobrobycie i przywilejach na wiecznych zwolnieniach.

Najnowsze wpisy