Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-03-24 17:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam popoludniem , jak dla mnie sesja odrobine na plus :) , wiec nie ma co narzekac :)
TrentX / 2011-03-24 18:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Kam spokojnie bez podniety :) a szczegolnie bez pospiechu . Pospiech jest wskazany tylko w 3 przypadkach :)
TrentX / 2011-03-24 19:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Kam spokojnie bez podniety :) a szczegolnie bez
pospiechu . Pospiech jest wskazany tylko w 3 przypadkach
:)

tiaa wpisalem sie wczesniej nie tam gdzie chcialem :)
TrentX / 2011-03-24 19:08 / portfel / Tysiącznik na forum
No moze zle sie okreslilem w sensie podniety:)
nazwalbym to balwochwalstwem i uwielbieniem ;-]
TrentX / 2011-03-24 19:18 / portfel / Tysiącznik na forum
no mam nadzieje ze sie nie irytujesz :) kazdy w cos tam wierzy ,
a Ty i Twoj Ekoslaw jest wrecz modelowym przywiazaniem inwestora do papiera oraz pokladanych w nim nadziei stad moja uwaga ;)
TrentX / 2011-03-24 19:24 / portfel / Tysiącznik na forum
mnie takze :/
TrentX / 2011-03-24 19:36 / portfel / Tysiącznik na forum
W zadnym wypadku mi nie przeszkadza, a wrazenie kompletnie mylne :).
wcale tez nie wykluczam ze do symbolicznej mojej inwestycji w tego papiera nie dojda kolejne , jesli np zniecierpliwi mnie Tauron :) , ktory mam najdluzej a procentowo najbardziej pod kreska jest :) .Oczywiscie nie inwestuje na Twoja skale :) ale grosz do grosza , a zbierze sie ....

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-03-24 19:38 / portfel / Tysiącznik na forum
W temacie oplat za notowania nie wiem czy ktos podawal :

Z powodu protestów domów maklerskich Giełda Papierów Wartościowych złagodziła skalę podwyżek opłat za dostęp do arkusza zleceń

http://www.parkiet.com/artykul/1033744_Gielda-wprowadza-zmiany-w-cenniku.html
TrentX / 2011-03-24 23:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam kabze Biga,
Azoty pokazuja duzo dobrej energii, maja konkretny plan dzialania, przejecie ZAK dodatkowo wzmocnilo ich pozycje na rynku .
Pozwolily odrobine zarobic od grudnia , w tej chwili sa w konsolidacji, ale na tym walorze nigdy nie wiadomo kiedy powedruje sie kilka zlotych wyzej , a to bedzie kolejna polka w ktorej pociagnie sie na konsolidacji. Generalnie jak w calym sektorze chemicznym nawozowym perspektywa wyglada duzo lepiej po zapasci z poprzedniech 2 lat ze wzgledu na rosnace ceny nawozow na swiecie .
Moge dodac ze walor raczej malo plynny biorac pod uwage codzienne obroty i transakcje, no i tak jak to mawial Bigu mozna oczekiwac na to ze chemia jeszcze bedzie grana , aczkolwiek czasem mysle ze to juz po grze na chemii :] no chyba ze Police ... :>
A jak bedzie ... ? Czas pokaze ;]
Pozdrawiam.
TrentX / 2011-03-24 23:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Eeee no co Ty Joanno :) przeciez A6W mozna zrobic jeszcze 2 razy a wg zapewnien fachowcow to doskonaly sposob na piekna sylwetke :) , wiec projekt plaza jak najbardziej realny >> ;]
TrentX / 2011-03-24 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodge , nigdy tam nie bylem ale musze powiedziec ze lokalizacje robia wrazenie ... Nie przypuszczalem ze moze byc tam tak przestrzennie ;] , Koszalin w stosunku do tego co zobaczylem to nedza i rozpacz .... co prawda 2 razy mniejszy ale klimatu takiego napewno nie ma.
TrentX / 2011-03-24 23:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Proponuje jednak Opere , chocby ze wzgledu na bezpieczenstwo ;]
TrentX / 2011-03-25 12:11 / portfel / Tysiącznik na forum

2011-03-25 00:04:44
62.21.32.*ad... mialem, wrocilem do mozilli, juz nie pamietam dlaczego ale
chyba cos bylo zwiazane z notowaniami ;)



Tez nie mialem mozliwosci odpalenia notowan na Operze , we wczesniejszej wersji , teraz weszla wersja 11 , i notowania w CDM PekaoSA ruszaja normalnie, wiec moze i Twoj problem by sie skonczyl :)

Komentarze do portfela "kloszard"

TrentX / 2011-03-25 12:12 / portfel / Tysiącznik na forum

2011-03-25 00:04:44
62.21.32.*ad... mialem, wrocilem do
mozilli, juz nie pamietam dlaczego ale
chyba cos bylo zwiazane z notowaniami ;)


Tez nie mialem mozliwosci odpalenia notowan na Operze , we
wczesniejszej wersji , teraz weszla wersja 11 , i notowania
w CDM PekaoSA ruszaja normalnie, wiec moze i Twoj problem by
sie skonczyl :)
TrentX / 2011-03-28 10:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem to Donka rozjechal Holdys ... swoimi wnioskami ktore mu na poczatku zapodal.... Prawdziwe az do szpiku kosci...

Najnowsze wpisy