Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-04-17 13:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc w poludnie niedzielne ;) . Oczywiscie nie wymagam rozwiazania ktore dostane podane na tacy , ani nie oczekuje rad w stylu zrob tak lub tak nie rob, gdyz juz sie zorientowalem ze na tychze forach mozna sobie pogadac ale decyzje podejmuje zainteresowany o co oczywiscie nie mam zadnych pretensji.
Chetnie jednak poczytam opinie bardziej doswiadczonych w temacie ludzi , ktorzy dluzej w tym siedza i w sumie tylko sie cieszyc ze mozna znalezc kaciki w ktorych sie otrzyma rzetelne informacje w watpliwym dla mniej doswiadczonego ciulacza temacie :)
Jednym slowem tak 3mac , pewnie jeszcze nieraz o cos zapytam :)

Pozdrawiam.
TrentX / 2011-04-17 14:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)
jest tez druga strona medalu , gosc z kasa pragnacy zrobic kariere (zarobic) w nieruchomosciach kupuje kamienice z lokatorami i zaczyna ich doic z kasy za byle co liczac albo na szybki zarobek albo na wykurzenie mieszkanca . W zamian zas za narzucone wyzsze czynsze i oplaty w kamienicy nie robi niczego a jej degradacja postepuje.. Takich przykladow jest mnostwo w naszym kraju niestety tez .:)

Pozdrawiam :)
TrentX / 2011-04-17 20:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Odnosilem sie przede wszystkim do kupna lub przekazania wlascicielowi kamienicy z lokatorami ktorych czesto po wojnie panstwo osiedlalo w mieszkaniach, takich spraw bylo pelno po roznych telewizjach. Jakos nikt w momencie pojawienia sie wlasciciela nie pomyslal o zapewnieniu lokum komunalnego dla zyjacych tam ludzi, bo panstwo zrzuca na samorzad , samorzad nie ma pieniedzy , a ludzie cierpia.
A np zeby przytoczyc jeden z przykladow zamurowanie wejscia do tejze kamienicy tak zeby lokatorzy np musieli wchodzic do niej oknem od podworka (studni) nie podpada mi pod troske wlasciciela o stan rozwalajacej sie budowli :) tylko o uprzykrzanie zycia lokatorom.

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-17 20:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczor :)
Mozecie polecic jakis tani i wygodny rachunek maklerski w banku najlepiej w polaczeniu z obsluga ROR-u ??. Oczywiscie jakas ciekawa opcja ROR-u bez niepotrzebnych oplat za przelewy itp . Do tego stabilna i wygodna aplikacja w tymze rachunku maklerskim z dostepem darmowym do notowan, rzetelne analizy itp potrzebne narzedzia :)
Jesli macie jakas ciekawa opinie to skreslcie pare slow :)
TrentX / 2011-04-17 20:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Ta tyle ze to akurat wolanie na puszczy , klucz musi istniec zeby towarzystwo wzajemnej adoracji po posadzeniu na stolkach moglo sie przez 4 lata nachapac :)
TrentX / 2011-04-17 20:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Wlasnie przegladalem Aliora :) , sam mam w CDM ale tu prowizje dosc wysokie min. 8 PLN
Poki nie mieszam za czesto papierami to idzie zdzierzyc ale przy wiekszym ruchu w interesie jest to spora kasa jak na taka drobnice jak ja :).
Tyle ze w CDM za free jest 1 oferta w czasie rzeczywistym + 4 opoznione
TrentX / 2011-04-17 20:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Slyszalem tez pochlebne opinie o BOŚ ?? Obilo sie Ci cos o uszy ?
TrentX / 2011-04-17 21:03 / portfel / Tysiącznik na forum
A Ty w tej chwili na jakiej platformie posiadasz rachunek ??? NOL ?
TrentX / 2011-04-17 21:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Mnie troszke wyprowadza z rownowagi, ze wlasnie w CDM co puszcza nowa wersje platformy to odmawia wspolpracy z Opera czy FF na IE jakos dziala ,szczegolnie na necie mobilnym w laptopie. W domu na szybkim jest OK , tak jakby nie wystarczal jej transfer z i Plusa :)
TrentX / 2011-04-17 21:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam niesamowita awersje do IE , stad niechetnie sie sklaniam w kierunku obslugi przez ta przegladarke :)
TrentX / 2011-04-17 21:26 / portfel / Tysiącznik na forum
To tez fakt , bo pisali tu ludzie ze pare razy cus sie wysypalo , a po przejrzeniu kwitow wychodzi mi u nich najtaniej wlacznie z ROR-em i innymi oplatami. Wyczytalem ze nawet zwroca koszt przeniesienia papierow aby tylko zlapac klienta :)
TrentX / 2011-04-17 21:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Wypadnie sobie mocno poczytac i ruszyc na wycieczke szlakiem koszalinskich bankow ze zdobyta wiedza o kruczkach i sztuczkach stanac przed urzednikiem w sposobie i mysli ukazu cara Piotra I z 1708 roku :)

"Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego".

Potem zas zadac nokautujace pytania i czekac na rumieniec doradcy inwestycyjnego wskazujacy ze nie trafil na naiwniaka ;]
TrentX / 2011-04-17 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
"The Wall" to wg mnie album koncertowy wszechczasow :) a w polaczeniu z filmem robi ppiorunujace wrazenie , po nim "Made in Japan" Deep Purple i "Alchemy " Dire Straits , oczywiscie wszystkie koncertowe i w duzej czesci niesamowita rozbudowana improwizacja bez czyszczenia , zgrywania , ponownego nagrywania, po prostu wirtuozeria :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-17 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciekawe gdzie to sie wszyscy zapodziali, bo jakis marazm tu panuje :)
TrentX / 2011-04-17 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem ,w CDM takowe cudo istnieje i jest wygodne , klika sie na dana oferte po stronie S ustala sie ilosc o ile sie chce mniej niz liczy oferta oraz rodzaj zlecenia i szybkie zlecenie smiga w pare sekund.

Najnowsze wpisy