Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-11-15 18:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :)
TrentX / 2010-11-15 18:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy moglby ktos z wyjadaczy zerknac do mojego poczatkujacego mikroportfelika i ocenic zroznicowanie oraz ewentualnie wyrazic opinie czy jest to dobry dobor na dluzszy okres czasu ?
TrentX / 2010-11-15 19:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzieki , choc nie jestem zadowolony gdyz niepotrzebnie sie podpalilem w niektorych przypadkach zakupu :) , no ale pierwsze koty za ploty :P a nauka mam nadzieje nie pojdzie w las :)
TrentX / 2010-11-15 19:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Mysle ze po czesci medialna akcja wejscia GPW na parkiet, po czesci ciekawosc i chec sprawdzenia sie, a ze komputer nie jest mi obcy to zaczynm zglebiac tajniki.
Moze na poczatek troche zbyt goraczkowo sie zachowuje , ale mniemam ze sie to zmieni :)
TrentX / 2010-11-15 20:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak tez sie nastawilem stad nie rozpaczam za wiele poki co , choc wiem ze moze zabolec szczegolnie kogos kto ma poczatkowo mgliste pojecie o mechanizmach kierujacych gielda.
TrentX / 2010-11-15 20:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Czytalem ze straty trzeba ciac jak najszybciej , ale czy ta regula odnosi sie takze do mocnych spolek , ktore wiadomo ze maja mocne podstawy i ktore zakupilem na dluzszy czas , a ktore poddaja sie od czasu do czasu korektom ale jednak ich wartośc wzrasta na przestrzeni paru lat ?
TrentX / 2010-11-15 20:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem tylko moje pytanie brzmi , czy jesli kupuje na dluzej dobre spolki to margines powinien byc wiekszy , a jak kupuje na krocej albo zeby pospekulowac na roznych papierach to ciac bardzo krotko :) ???
TrentX / 2010-11-15 21:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Eee nie , nie obrazilem sie bo wiem ze nie poszlo to tak jak byc powinno ale to raczej z powodu ustawienia zlecen na PKC , gdyz pracuje na etacie i nie bylo mi dzis dane sledzic tego co sie dzieje w notowaniach, choc pewnie ustawienie limitu nizej byloby bardziej oplacalne w owej sytuacji :), zas konstruktywna uwaga zawsze dobrze widziana :)
No coz na goraca glowe potrzeba kubel zimnej wody, a grunt nie popelniac tych samych bledow :)
W chwili obecnej wyglada to wlasnie tak ze kupuje na dluzszy czas , choc nie dam glowy ze w miare poznawania nowego nie bede chcial pobiegac torche z zakupami :) i poprobowac innych strategii, ktore sam chcialbym wypracowac korzystajac z rad bardziej doswiadczonych w te klocki graczy . :)
TrentX / 2010-11-15 21:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano z tym juz musztarda , wiedzy w temacie braklo a co za tym idzie w portfelu mniej niestety:/
TrentX / 2010-11-15 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze nie tylko metody Biga maja wplyw na zyska ale takze na ;iczbe odwiedzin mojego portfela :) , znaczy to ze dobrze trafilem w dobre miejsce :P

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2010-11-15 23:04 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz , umykam poodpoczywac , zycze dobrej nocy :)

Pewnie czesciej sie tu bede pojawial :) czerpac z doswiadczen :)
TrentX / 2010-11-16 14:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam rowniez :)

Borek i owszem ale reszta na czerwono w wiekszosci :)
TrentX / 2010-11-16 15:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak myslicie w swietle informacji ze Exorigo odsprzeda Novitusowi akcje po cenie z wezwania , nalezy cos z papierem Elzabu robic czy czekac az mina zawirowania ?
TrentX / 2010-11-16 15:42 / portfel / Tysiącznik na forum
W sumie beda mieli zdaje sie pakiet kontrolny nad Elzabem ...
TrentX / 2010-11-16 16:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie zrazam sie , przycupnalem pod miedza :) i czekam az wyjdzie sloneczko i sie zazieleni :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy