Forum

Komentarze użytkownika "wuerka"

Komentarze użytkownika: wuerka

wuerka / 2007-06-23 10:42 / Tysiącznik na forum
o opozycję, to bym się też nie martwił, bo myślę, że od poniedziałku będziemy słuchać w telewizji(stawiam na Pana Olejniczka), jaki to Pan Prezydent jest mało konsekwentny- chciał pierwiastkowy a dostał nicejski, że nie ma się z czego cieszyć, bo to jest porażka polskiej dyplomacji
hej
wuerka / 2007-06-24 22:34 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór
różnica między zawodami/zajęciami, które wymieniłeś wyżej a pielęgniarkami jest taka, że pielęgniarki chcą podwyżek i manifestują to- czy daostaną i czy im się należą - to już inna sprawa
Tak jak Cię czytałem, to miałem wrażenie, że chcesz cały świat uleczyć -tylko co to ma wspólnego z rzeczywistością?
pozdrawiam
wuerka / 2007-06-24 22:42 / Tysiącznik na forum
cześć Warren, punkt widzenia nieco się zmienia jak się ma dzieci i dlatego jest mi łatwiej zrozumieć pielęgniarki
szczerze- jak bym nie miał dzieci, żony, to pewnie bym łapał liście spadające z drzew, biegał po łąkach i takie tam- bo jedno ma się tylko to cholerne życie i najważniejsze, żeby być zadowolonym z tego co sie robi- a teraz trochę mi się pozmieniało
hej
wuerka / 2007-06-24 22:46 / Tysiącznik na forum
spytam Cię o to samo, co Warrena chyba przedwczoraj:
czy pielęgniarki( a tak naprawdę każdy i ktokolwiek) mają prawo do manifestowania swojego niezadowolenia, nawet jeżeli to nie jest w smak innym?
wuerka / 2007-06-24 22:51 / Tysiącznik na forum
na to to już jest niestety trochę za późno: górnicy, pracownicy PKP- chyba dostali co chcieli
to był wspaniały przykład dla reszty, w tym pielęgniarek
wuerka / 2007-06-24 22:59 / Tysiącznik na forum
chyba nie myślisz, że pielęgniarki myślą kategoriami"Argentyny"- tego myślę, że nie możesz od większości z nich wymagać- one znają sie na czym innym- i tak ma być- i za to je cenimy(no przynajmniej ja)
wuerka / 2007-06-24 23:05 / Tysiącznik na forum
jeżeli dobrze zrozumiałem, to odpowiedzialne rodzicielstwo połączyłeś tu ze sprzeciwem co do możliwości podejmowania strajku przez pielęgniarki
nie no, chyba się pomyliłem
wuerka / 2007-06-24 23:10 / Tysiącznik na forum
ważne żeby ten samolot za często na Wyspy nie latał, bo wtedy może Pani ze sklepu będzie nam robiła zastrzyki
wuerka / 2007-06-24 23:15 / Tysiącznik na forum
Samuraj- tu się z Tobą zgadzam- najlepiej, żebyśmy wszyscy byli samodzielni, odpowiedzialni i bogaci- (no dorzuciłbym może jeszcze zdrowi)
tylko że zawsze znajdą się tacy, którzy tego albo nie potrafią, albo nie chcą, albo są kilka lat przed emeryturą
kursy menadżerskie dla pielęgniarek- jestem cały za!!!
wuerka / 2007-06-24 23:22 / Tysiącznik na forum
Warren wybacz, ale to juz jest manipulacja
w zgrabny sposób połączyłeś temat pielęgniarek z narkomanami -j/w a to już mi trąci telewizją i Panem Gosiewskim
wuerka / 2007-06-24 23:37 / Tysiącznik na forum
jak sam król o sobie mówi, że jest mądry- to ja się tylko kłaniam uniżenie

a na poważnie Twoje punkty Warren podsumowałbym bardzo krótko:
jeśli jest mądry naród, to i król mądry jest
pozdrawiam
wuerka / 2007-06-24 23:38 / Tysiącznik na forum
to już nie "dawaj"
hej
wuerka / 2007-06-24 23:44 / Tysiącznik na forum
to jeszcze tylko trzeba by było marychę siać zamiast trawy w parkach, z amfy robić chleb, no i poczekać parę lat- całkiem proste
hej
wuerka / 2007-06-24 23:47 / Tysiącznik na forum
i brać Valjeana i wuerki w lochach- no bo trochę trudno by było mówić o opozycji
...a później Lechu by i tak przeskoczył przez fosę, czy jakiś murek obronny...

Re: Spokojny atak popytu

wuerka / 2007-06-24 23:51 / Tysiącznik na forum
Wielkie dzięki za bardzo ciekawą wymianę zdań na różne tematy, ale muszę się udać już do lochów na spoczynek- mam nadzieję, że nie ostatni
Dobrej nocy Wszystkim, pozdrawiam, andrzej

Najnowsze wpisy