Forum

Komentarze użytkownika "zabolek"

Komentarze użytkownika: zabolek

sprzedaz mieszkania, a podatek?

zabolek / 2012-03-02 10:11
W 2005 po śmierci ojca odziedziczyłam udziały w mieszkaniu(jako spadek)w którym zamieszkiwała mama z moim bratem. Mieszkanie zostało teraz sprzedane - czy muszę zgłaszać ten fakt w Urzędzie skarbowym , zapłacić od swojej kwoty podatek bądź wykazać to jako dochód?

ula na nie swoje dziecko?

zabolek / 2012-03-09 09:46
mam pewne pytanie, moj maz ma dziecko z poprzedniego malzenstwa, wspolnie nie wychowujemy chcialam zapytac czy w takiej sytuacji moge skorzystac z ulgi na nie swoje dziecko? zalezy mi bardzo na odpowiedzi, bo nie wiemy czy tak mozna;)pozdrawiam

czy mozna dalej skorzystac z ulgi za internet?

zabolek / 2012-03-15 09:48
Ostatnio doszl;y mnie sluchy, że mają znieść ulgi internetowe! Jak to z tym właściwie jest? Czy rozliczając PIT-37 2011 można jeszcze rozliczyć ulgę internetową? prosze o odpowiedz, bo nie wiem czy moge sie tak rozliczyc czy tez nie...

kredyt w euro-czy sie oplaca?

zabolek / 2012-03-16 09:52
myslalem nad zaciagnieciem kredytu mieszkaniowego na 30 lat w euro, jednak nie wiem czy jest to oplacalne obecnie? rata takiego kredytu jest o wiele nizsza, ale zastanawiam sie czy za pare lat cena euro drastycznie nie wzrosne...co o tym myslicie?

Jaka jest najniższa emerytura w Polsce?

zabolek / 2012-07-25 14:01
ja mam 1000zl miesiecznie, to jakas masakra nie da sie z tego zyc, a przepracowalem 25lat...gdzie tutaj uczciwosc? ja dorabiam sobie pracujac na czarno bo bym z tego nie wyzyl...

problem ze splata kredytu?

zabolek / 2012-08-14 09:56
pare miesiecy temu wzialem kredyt ok 10 tys zl, ostatnio stracilem prace i nie mam go jak splacac, nie wiem co zrobic, jak wyjsc z tej sytuacji? czy ktos z Was wie jak pojsc na ugode z bankiem?

cyklon Sandy

zabolek / 2012-10-31 10:57
Cyklony wystepuja eksluzywnie na Pacyfiku, na Atlantyku sa tylko huragany, ten mial tak mala sile ze nie byl nawet huraganem ale zpotegowanym sztormem.

gdzie pozyczka ekspresowa??

zabolek / 2013-03-07 11:31
w skokach podoba się reklama Ksiądz Mateusz znakomicie nadaje się do bycia twarzą takiej instytucji

e-posterunek

zabolek / 2013-03-13 11:11
W niemczech to już funkcjonuje 35 lat. Teraz widać ile jesteśmy do tyłu. A będziemy jeszcze więcej bo niemcy dalej się rozwijają
zabolek / 2014-02-17 10:10
sa piekne! chce je miec:)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy