Forum Polityka, aktualnościKraj

Komisja etyki nie ukarała Joanny Muchy

Komisja etyki nie ukarała Joanny Muchy

Money.pl / 2011-03-16 18:55
Komentarze do wiadomości: Komisja etyki nie ukarała Joanny Muchy.
Wyświetlaj:
Starik / 77.91.51.* / 2012-02-28 19:13
Bałwana nie należy karać,należy leczyć tylko nie na stolku ministerialnym a w zakladzie psychiatrycznym
sibut / 85.198.196.* / 2011-03-17 08:49
wredna ..../tutaj co sobie kto życzy/...
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-03-17 08:18
Mniej POlityków a więcej mądrych.
Wnioskuję o zmianę ustawy o parytecie:
- conajmniej 60% MĄDRYCH (bez względu na płeć), resztę jakoś się da wykarmić.
lusticus sardonicus / 213.241.90.* / 2011-03-17 07:53
Te same złote myśli poruszane były w senacie USA..Ta dama powiedziała tylko głośno to, co dyskutuje się na zapleczu o następnym etapie hodowli człowieka.
J.P. / 153.19.64.* / 2011-03-17 07:22
życze jej tego samego co doświadczają starsi ludzie w szpiatalch!!
głodny / 178.36.103.* / 2011-03-17 07:13
MUCHA nie siada!!! Zrobione w białych rękawiczkach, autoryzacja przez telefon... śmiechu warte ... od czego faks lub ... POni Mucha - jak dożyje tak sędziwego wieku - też będzie, być może, POtrzebowała jakiejś OPeracji - chyba, że zdążą z jej eutanazją! POmiętaj POni MUCHA - też biędziecie STARZY!!!
Płatne Płatformerskie UBezpieczenia zdrowodne, biednych nie będzie stać na operacje w żadnym wieku!!! Dziękujemy ci Platformo NIE-Obywatelska!!!
powodzenia / 81.190.54.* / 2011-03-16 21:43
Pewnie stawiła się w mini i komisja zmiękła.
Ryszard W / 83.5.242.* / 2011-03-16 21:41
to jest początek eutanazji- wazna data w historii społecznej Polski
ździcho / 62.244.135.* / 2011-03-16 23:33

to jest początek eutanazji

Jakiej eutanazji do cholery? Zwróć uwagę, ze zdanie jest wydarte z kontekstu:
Tylko jaki jest sens wykonywania takiej operacji (biodra) u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje.

Która pełna wypowiedź rozpoczyna się od wyrazu: "Tylko"? To zdanie to jakiś strzęp pewnego ciągu myślowego. Przy okazji: pomyślałeś o tym jakie RYZYKO niesie ze sobą operowanie 85-latka? Niemalże całkowite zwapnienie kości, które może po operacji zakończyć się wózkiem. Poza tym, który 85 latek przetrzyma narkozę lub znieczulenie miejscowe w kręgosłup nie zakończy się porażeniem kończyn? Dla 85 latka, by nie zagrozić jego życiu lub w miarę sprawności, najbezpieczniejsze jest leczenie objawowe. Łykasz nagonki medialne jak małpa kit.
głodny / 178.36.103.* / 2011-03-17 07:36
Ty nie jesteś lekarzem "ździcho", gdyż jako specjalista z zakresu medycyny wiedziałbyś, iż takie operacje (np. wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego) nie są wykonywane, jeżeli występują przeciwskazania zdrowotne!!! Sam wiek pacjenta nie jest przeciwskazaniem!!! Jeżeli chodzi o zwapnienie kości, to one składają się właśnie GŁÓWNIE ze związków wapnia; a w tak zaawansowanym wieku występuje tzw. osteoporoza (PO POlsku: rzeszotowienie kości: kiedy procesy odwapnienia przeważają nad mineralizacją - czyli jak użyłeś: "człkowitym zwapnieniem") Tobie chyba mózg całkowicie zwapniał, żeżeli zabierasz głos na temat, który jest ci w ogóle obcy - nieznany!!!
To osteoporoza jest jednym z powodów, kiedy sztuczny staw nie "zarasta" tkanką kostną u starszych ludzi (przykład: przy złamaniach w wieku 85 lat bardzo wiele jest przypadków braku prawidłowego i pełnego zrostu złamanej kości!!!).
Człowiek z diagnozą: zwyrodnienie lub zniszczenie stawu (głównie dot. stawu biodrowego) - to POwoduje kompletny brak sprawności (brak chodzenia nieuku!!!). Tak! To dopiero skraca życie i nie przywraca sprawności (jakie leczenie objawowe? - przeciwbólowe, przeciodleżynowe?) Pampersy dla dorosłych, łóżko, wózek inwalidzki , bariery budowlane ... TO TY ŁYKASZ NAGONKI, JAK ... KIT!!! (sprawdzę, komu szyby POwypadały!!!) NIE ŻYCZĘ TOBIE TAKIEGO KOŃCA ŻYCIA!!!
ździcho / 77.255.227.* / 2011-03-17 09:13
A jaki ja Ci dałem osobisty powód, ze zaraz przystąpiłeś do opluwania kogoś, czyj komentarz widzisz dopiero pierwszy raz w życiu?
Tobie chyba
mózg całkowicie zwapniał


(brak chodzenia nieuku!!!).

itp. Nie miałeś nikogo pod ręką w realu, żeby go uderzyć, więc wyzywasz się na forum niewychowany człowieku?
Jeżeli chodzi o zwapnienie kości, to one składają się
właśnie GŁÓWNIE ze związków wapnia; a w tak zaawansowanym wieku występuje tzw.
osteoporoza (PO POlsku: rzeszotowienie kości: kiedy procesy odwapnienia przeważają
nad mineralizacją - czyli jak użyłeś: "człkowitym zwapnieniem")

Wiem. Tak samo wyciąłem to z wikipedii, jak i Ty. Te obajwy to z pewnoscią to ma juz prawie kazdy 80 latek. A Mucha tez nie jest ortopedą podobnie jak Ty.
to POwoduje kompletny brak sprawności

A to "POwoduje" to niby do czego miało być? Ty już po jednym czyimś wpisie wiesz, do której partii należy ktoś, kto coś napisał na forum?
rembert2 / 2011-03-16 18:55 / Tysiącznik na forum
Jak koalicja ma wiekszosc w sejmie i komisjach to wiadomo ze wybroni kazdego idiote
ździcho / 62.244.135.* / 2011-03-16 23:42

Jak koalicja ma wiekszosc w sejmie i komisjach to wiadomo ze wybroni kazdego idiote

Idiota na obronę zasługuje. Poza tym na razie jeszcze nikt nikogo nie zamordował a i wypowiedź Muchy to nie jest jeszcze dekret holocaustu 85 latków.Ja bym się jeszcze powstrzymał przed postawieniem Muchy przed Trybunałem Międzynarodowym za zbrodnie ludobójstwa. Nie każdy kto przynależy do PO to od razu morderca.
głodny / 178.36.103.* / 2011-03-17 07:46
Zgadzam się "żdzicho" Tu wyPOwiadasz się na cokolwiek znany CI temat!!! Hitler i Stalin też zaczynali od drobnych kroczków na swojej "drodze do wielkości". A pro pos? Holocaust - to określenie dotyczy tylko nacji żydowskiej!!! Ty nieuku!!! Mucha na pewno jest za małym owadem, by zaraz stawiać ją przed Trybunałem!!! Ale dwaj wyżej wymienieni też zaczynali od rzeczy małych ... A póżniej okazało się, że nie wszyscy Nemcy to hitlerowcy, nie wszyscy "Ludzie Radzieccy" (nie tylko Rosjanie,ale Ukraińcy, czy Gruzini (jak Stalin), Białorusini ... to stalinowcy... POmyśl trochę i POgłówkuj nad historią, jeżeli jej w szkole się nie nauczyłeś!!! Historia jest PO to, aby np. nie POpełniać błędów POprzednich POkoleń. Dlaczego? Bo na przykład następne nas rozliczą!!!
ździcho / 77.255.227.* / 2011-03-17 09:18

Tu wyPOwiadasz

Znowu to samo? Skąd ta frustracja? Czyżby żona i dzieci nie szanowały Cię w domu?
Mucha na pewno jest za małym owadem, by zaraz stawiać ją
przed Trybunałem!!! Ale dwaj wyżej wymienieni też zaczynali od rzeczy małych

A więc to jest pierwszy kroczek Muchy ku zbrodniom ludobójstwa Twoim zdaniem?

POmyśl trochę i POgłówkuj nad historią, jeżeli jej
w szkole się nie nauczyłeś!!!


Holocaust - to określenie dotyczy tylko nacji
żydowskiej!!! Ty nieuku!!! Mucha na pewno jest za małym owadem, by zaraz stawiać ją
przed Trybunałem!!!

A z tymi potrójnymi wykrzyknikami to wyjdź sobie wieczorem na blokowisko. Tam znajdziesz to, czego szukasz.
rembert2 / 2011-03-17 00:10 / Tysiącznik na forum
Czasem trzeba umiec wyczuc ironie-wiadomo ze Miro Zbycho Mucha Tusk to swieci

Najnowsze wpisy