Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Komornicy zarabiają miliony rocznie. Po reformie mogą dostawać kilka razy mniej

Komornicy zarabiają miliony rocznie. Po reformie mogą dostawać kilka razy mniej

Wyświetlaj:
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-01-15 11:09
Czas ich zastopować, i ten bandycki układ ,ludzie są nauczycielami całe życie,Czy to ich uprawnia do zarabiania niebotycznych sum?Pani Aniu ,niech banki nie pożyczają,można też zrobic taką ustawe że Policja jest od tego,a to są zwykli złodzieje ci komornicy,inni pracują jako fachowcy całe życie .bo nie jesteśmy sami na ziemi,to co innych do komór gazowych.Albo niech sobie odkryją inną planete
agga1234 / 2016-01-15 11:58
I to jest właśnie typowy wyborca PISu: z jednej strony katolik, chodzi na marsze z podobizną papieża i różańcem, a z drugiej strony każdego kto ma inne zdanie najchętniej by do komory wysłał. Jakim prawem katolik, chrześcijanin, CZŁOWIEK może życzyć komukolwiek śmierci w komorze gazowej ???? Poza tym wrzucanie wszystkich komorników do jednego worka pokazuje jak bardzo jest Pan ograniczony. W każdym zawodzie można znaleźć złodzieja i takiego który będzie wykonywał swój zawód należycie, tak jest z lekarzami, tak jest z policjantami, tak jest też z komornikami. W zawodzie w którym Pan pracuje też z pewnością są ci źli i ci dobrzy. Ciekawe czy Pana współpracownicy nie nazywają Pana złodziejem.
Robcio675 / 83.19.159.* / 2016-01-15 11:08
Chciaż nie jestem za PiSem ale szczerze to akurat w tym względzie przyznaję im rację. Jeszcze ukrócić możnowładztwo sędziów i urzędasów. W końcu to też zwykli ludzie i mają służyć nam a nie my im. Brawo PIS (chociaż nie jestem za Wami).
72jarek / 89.67.102.* / 2016-01-15 11:06
komornicy powinni 10% przeznaczać swoich dochodów na Domy dziecka i fundacje..
by odkupić swoje sumienie wobec osób, którym to robią.
Taka prawda / 66.102.9.* / 2016-01-15 12:00
S******** banda złodziei. Licytacje ustawione, bandyckie zachowanie, zero tolerancji, bezprawie. Robią co chcą. Nikogo nie szanują. Sam nie mam problemów z komornikiem ale to co widzę i słyszę to normalnie zgroza! Taki ch... jeden z drugim zlicytowali niewinnemu ciągnik i nie ma winnych!! Nic im nie zrobią. Banda pieprzona.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bb513 / 91.198.217.* / 2016-01-15 11:05
mam dziwne wrażenie, że autor zazdrości, że sam nie został komornikiem, no cóż, trzeba było się uczyć..., do tego jak poczyta się komentarze to mam wrażenie że piszą je głównie osoby jakie najpierw nie spłaciły swoich zobowiązań, a potem spotkały się z komornikiem i mają pretensje na zasadzie "ojej, nie zapłaciłem za to co kupiłem, ale to nie moja wina, a to że sklep, bank itp upomniał się o pieniądze przez komornika to skandal". Jakoś jak ktoś coś kradnie i potem ma za to zapłacić to nikt się nie oburza. Mam też wrażenie, że jaśnie oświecony PIS i jego zwolennicy tęsknią za czasami PRL z centralnie planowaną gospodarką i pensjami według rozdzielnika.
a jeśli chodzi o sam artykuł, to czemu autor nie podał jakie były średnie zarobki? albo czy zarobili miliony oznacza sumę wszystkich windykacji? dla mnie brak rzetelności
Spokój i opanowanie / 80.53.189.* / 2016-01-15 11:04
Rodacy co z Wami? Jak nie zapłacą wam wynagrodzenia albo jakiś nierób nie będzie płacił Wam za wynajęte mieszkanie to jak komornik będzie państwowy to będziecie latami czekać aby zajął się waszą sprawą tak samo jak teraz NFZ zajmuje się waszym zdrowiem. Latami w kolejkach. Jak wam nie zapłacą skąd weźmiecie na chleb swoim dzieciom?? Niech zarabiają bo pracę mają paskudną, ja za kilkanaście tysięcy nie chciałabym po melinach chodzić, słuchać Oni zatrudniąją dziesiątki tysięcy ludzi, płacą na nasze emerytury. Jak ich upańswowimy wypłacone zostaną z naszych pieniedzy zasiłki pracownikom a oni tyłka nie ruszą. Zyskamy tylko kilka tysięcy nowych urzędników, którzy będą utrzymywani z naszych podatków. Czy za 3 tysiące byście sie podjęli takiej pracy? wyzwisk i być napiętnowana społecznie. Kto normalny by się podjął takiej pracy jeżeli nie aspekt finansowy?
tri / 195.116.70.* / 2016-01-15 11:15
a policjant ktory za 2 000 robi to samo ? wyzwiska itp... kto normalny by sie podjal? ? hmm... punkt widzenia itp...
Spokój i opanowanie / 80.53.189.* / 2016-01-15 11:46
A jaka jest skuteczność polskiej policji i jak szybko podejmują czynności. Aby wymiar sprawiedliwości miał rację bytu komornikowi musi się chcieć cos zrobić, musi być aspekt finansowy. Będzie tak samo jak z policją, co się będę narażał szukał bandyty co cie pobił, okradł, zniszczył mi samochódczy. przecież pensja czy sie stoi czy się leży... Ty byś się podjął? Za 50 tyś to bym tego nie chciała robić i być tym krwiopijcą i hieną.
adasdsad / 217.153.154.* / 2016-01-15 11:03
Znam komornika, który zajmuje psy i kanarki, dosłownie wszystko, dziecku zabrał nawet klocki lego. I jeszcze płacze, że mało zarabia, bo ma tylko 20 tysięcy na miesiąc...
zenek 89 / 86.166.193.* / 2016-01-15 11:03
arturro to nie dlatego pamietaj ze pis robi kosmetyke p;od ludzi takich jak ty a z drugierj strony wporowadza cichaczem podczas burzy o media ustawy ktore mocno szkodza polsce np emigranci sa dowodem tego ze pis klamie i klamal od lat a leper nie pamietacz jak pis maczal raczki w zalatwienu lepera ? nie badz glupi przejzyj w koncu pis=po
mm8 / 88.199.162.* / 2016-01-15 10:59
jeszcze jedno porównanie do sędziów SN - poziom wykształcenia "starych" komorników - DNO (conajwyżej średnie)!!!
karolina 123 / 178.36.41.* / 2016-01-15 10:58
To dlatego taka wojna o (Imperium Zła) zbudowane przez przestepców z PO i PSL na czele z Bulem Komorowskim,Tuskiem,Kopaczową,Rzeplińskim,Sawickim,Burym itd. to dlatego Palikotowy-Petru i Pihowicz walczą o istnienie tego Imperium POzwalające okradać,oszukiwać i mordować Polskę i Polaków !!!! ale nie tym razem !!!! czekamy kiedy prokuratora wniesie akt oskarżenie dotyczącego tych katów i oprawców !!!!!
asd23 / 91.206.210.* / 2016-01-15 10:57
BRAWO PIS !!!!!!!!!!! Wreszcie robicie porządek i to w każdej sferze i obszarze. Pora aby liczyła się POLSKA RACJA STANU i interes Polaków, większości Polaków a nie koncernów, banków czy jednostek bądź wąskiej grypy ludzi jak w tym przykładzie !
anka428 / 37.128.20.* / 2016-01-15 10:53
Tylko idioci mogą wymyślić takie ustawy. Może jeszcze notariuszy i adwokatów ? hi hi hi hi- Z E R O ŚCIĄGALNOŚCI - tak będzie./ciuekawe co na to ludzie i firmy,którezgłaszaja sprawy do komornikow?
Można kraść,oszukiwać,a i tak nic złego się nie stanie,komornik za pensje zablokuje najwyżej konto bankowe hi hi hi
mxxxm / 91.223.212.* / 2016-01-15 10:51
Sędziowie, prokuratorzy i inni urzędnicy sądowi mają pensje stałe, to z jakiej racji komornicy, nierzadko zwykli bandyci i złodzieje, mają żyć z prowizji? Dajcie ich na zwykłe pensje, a zobaczycie ilu zostanie w zawodzie.
anka760 / 37.128.20.* / 2016-01-15 10:56
Wtedy będzie mozna pożyczać do woli i nie oddawać,bo w tym zawodzie żaden prawnik pracował nie będzie. 5 lat studiów+egzamin wstępny na aplikacje+2 lata aplikacji+egzamin końcowy. Lata ostrej nauki-po co ?
Pastaszef / 194.176.105.* / 2016-01-15 11:27
Zapraszam na zmywak ,moge wstawić sie u szefa kuchni .
usa1 / 79.190.137.* / 2016-01-15 10:47
Przez Komorników i windykatorów w 2015roku ODEBRAŁO SOBIE ŻYCIE 2674 LUDZI . RZECZOZNAWCY SĄDOWI SĄ TAK SKORUMPOWANI ŻE SĄDY MUSZĄ ICH WYMIENIĆ.
przemo379 / 109.58.145.* / 2016-01-15 11:03
oni odebrali sobie życie przez swoje długi, a nie przez komornika, czy ktoś bez długów zabił się przez komornika?
uki12 / 80.53.189.* / 2016-01-15 10:51
Ty powinieniś iść do psychiatry jak cie umarli nawiedzają i takie newsy przekazują. Co ty masz w głowie aby takie brednie pisać...
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-01-15 10:44
Winę za to ponoszą rządy.Niema też żadnego TK.Są to ludzie którzy tak samo okradają Polaków.Niemam nic do PiS.Wygrali.Tylko mam takie zastrzeżenie,Czy PiS wie co to jest Ramadan?Jest to okres postu w islamie .To jest tak za dnia nic nie jedzą i nie piją,Bo ich Bóg widzi.Ale wieczorami jak ciemno,nadganiają to.ich Bóg śpi .Mam takie pytanie.Czy to Rydzyk kazał im ustawy robić i podpisywać nocami.Ludzie umieją już pisać czytać.mają dostęp do internetu.Narzucanie wiary da odwrotny skutek.Może zrobić też ze komornicy mogą działać też tylko nocami.To co się dzieje w Polsce to jawne bezprawie,i za to powinni was z unni wyrzucić,Tylko jest to Pakt który przynosi zyski dla tych bogatszych krajjów na którym oni zarabiają

Najnowsze wpisy