Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Dwudniowe wybory to lepsza frekwencja

Komorowski: Dwudniowe wybory to lepsza frekwencja

Wyświetlaj:
po rozmowie z 6klasistami sądzę / 81.219.170.* / 2011-06-05 09:22
Po reformach nauczania Buzka i Hall wybory będzie można skrócić do 2ch godzin gdy poprawne pokolenia wkroczą w dorosłość.
DoBula / 178.180.36.* / 2011-06-05 09:06
Mimo wszystko, trudno takie teksty pozostawić bez komentarza. Niech będzie jasno stwierdzone, że rząd Tuska i PO to najgorsze co mogło spotkać nasz kraj; ta banda poczyniła w kraju i w naszej polityce zagranicznej szkody PORAŻAJĄCE - zniszczenia historyczne. To są zniszczenia na wielu płaszczyznach: społecznej, gospodarczej, wizerunkowej, które będą ciężarem dla naszego kraju przez długie lata. Pod rządami ekipy Tyska została zakwestionowana suwerenność naszego kraju, godność narodu, integralność terytorialna, honor i zasady moralne w życiu społecznym. Wspomnienie tej ekipy - tych nazwisk będzie wstydliwe jak targowica. Tych ludzi trzeba OBALIĆ I ZAPOMNIEĆ.
acb / 134.155.24.* / 2011-06-05 08:38
A Co zrobił Prezydent Kaczyński jak mu JAruś nakazał zawetowanie ordynacji do Parlamentu Europejskiego? Zawetował bo to była wola jego braciszka. Oh PiSklaki musza znaleźć jakiejś wytłumaczenie kolejnej przegranej w wyborach, nieustannie od 2006 r., która to będzie? 6 z rzędu? To PO zła, to wyborcy nie tacy nie doceniają mądrości wielkiego JArosława.
em96 / 151.81.2.* / 2011-06-05 09:46
A potrafisz użyć tego co odróżnia Cię od bezmózgowców i wskazać motyw takiego działania, czy tylko powtarzać bezmyślnie to, co nakazał Ci Twój guru z sekty PO...?
aVox / 178.180.106.* / 2011-06-05 08:32
Bul zrobi co mu każą, a szajce Ryżego pozostało już tylko sfałszowanie wyborów (przecież dobrowolnie do więzienia nie pójdą!)
Platfusy idą na całość i kto wie jak to się zakończy - osobiście nie wykluczam zamieszek i destabilizacji kraju - oni są gotowi na wszystko a będą ratować własną skórę.
wolny kibic / 82.26.24.* / 2011-06-05 07:36
Ale ja szczegolnie jestem za tym aby wesela byly tygodniowe i mozna bylo pic przez caly tydzien a nie tylko dzien albo dwa. A o ile dobrze pamietam to Komoros zostal wybrany abym mial portfel grubszy a nie aby mi pie***lil o sprawach malo waznych.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy