Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Jaka wizyta, taki zamach. To niepoważne

Komorowski: Jaka wizyta, taki zamach. To niepoważne

Wyświetlaj:
radoslawpilewski / 83.238.156.* / 2010-04-19 02:40
Byłem osobiście na sukiennicach widziałem co się dzieje! Relacje z pogrzebu miała nadawać televizja tvn jednak zamiast czuwania przed mszą tj. przed godz. 14.00 zamiast modlitwy tvn nadawał relacje z studia (taka kawa na ławę z Kaliszem, Cymańskim i Gowinem). Ludzie mieli już dość tej polityki i tego programu nagle 15000 gardeł zaczęło krzyczeć "TVN DO DOMU!!!". Po czym pojawiły się oklaski i krzyki "TVP!!!" czyli ludzie chcieli oglądać zwykłą tv publiczną relacjonującą pogrzeb a nie robiącą jarmark... Była jeszcze taka sytuacja, której nie pokazano w telewizji. Gdy przemawiał Bronisław Komorowski nagle ludzie z tłumu, z którymi miałem okazje porozmawiać osobiście wyciągnęli transparenty z napisami "JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH" oraz "LECH KACZYŃSKI NASZ PREZYDENT". Tłum po dość czerstwym i monotonnym przemówieniu marszałka nagrodził go 10s oklaskami zato gdy przemawiał przewodniczący SOLIDARNOŚCI oklasków nie było końca. Oklaskiwano jego przemowę (jeśli dobrze pamiętam ale moge się mylić) trzy krotnie przy czym ostatnie oklaski trwały odś długo bo ponad 2min!!! Doszło też do jednego incydentu dy pojawił się transparent "JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH" jeden z młodych ludzi rzucił się na bilbord chcąc go popsuć, na szczęście zwykli ludzie go powstrzymali. Został on wyprowadzony przez grupę harcerzy!!! Jeden z policjantów, który to widział schował się w bramę kamienicy i zaczął nadawać przez łokitoki, że potrzebuje posiłki. Po chwili zjawili się policjanci i straż miejska w liczbie ok 30 osób i zaczęło chronić transparent. A co się działo gdy na ekranach ledowych pokazano Jarosława Kaczyńskiego!!! Oklasków nie było końca!!! Tłum kilkukrotnie odśpiewał hymn oraz barkę, śpiewali Górole! Gdy trumna z Prezydentem wyjeżdżał z świątyni rozległy się gromkie brawa, tłum krzyczał "dziękujemy" oraz "Lech Kaczyński". Nie pojawił się też żaden z przeciwników pochówku... nie było manifestacji przynajmniej nic takiego nie zauważyłem i o niczym takim nie słyszałem... A jeszcze jedno ludzie wspominali nie tylko Komorowskiego jak mówił, po strzelaninie w Gruzji, że "jaki prezydent taki zamach" Mówiono też o Sikorskim jak publicznie mówił, że Prezydent pożyczył od niego 100 zł na tace i jeszcze nie oddał. Wszyscy mówili, że to jest dopiero małostkowość. Nazywali ten rząd rządem karłów! A o palikocie i niesiołowskim już lepiej nie będę wypominał. Tak wyglądało to czego nie zobaczycie w kamerach. Nikogo nie kłamię tak było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
KarolinazOlsztyna / 83.12.151.* / 2010-04-19 14:01
Niestety kłamiesz koleżko w kwestii tego transparentu. Nie rzucił się młody człowiek lecz do transparentu podszedł kaleka, na oko okolo 50-cio letni. Zarządał jego usunięcia i sam jedyną sprawną ręką chwytając drzewce transparentu opuścił je do dołu. Wtedy zgraja agresywnych obrońców tej żałosnej prowokacji, rzuiła się na gościa bijąc i popychając go. Po czym podszedł jeden harcerz, obronił faceta i odprowadził go na bok aby łotry nie zrobili mu krzywdy. Stałam obok i wszystko widziałam.
klara____ / 83.24.167.* / 2010-04-19 19:01
stałaś obok i widziałaś? Gówno widziałaś i jedna i druga relacja jest fałszywa, najpierw podszedł jakiś straszy koleś z bodajże złamaną ręką i zaczął deptać zdjęcie prezydenta na transparencie, po czym tylko go odsunięto i zawołano harcerza, a jedyną przemocą jaka była ze strony ludzi przy transparencie było nazwanie go "ubekiem", "lewakiem" i odsyłaniem do tvnu, co z resztą było odpowiedzią na jego wyzwiska. Kilkanaście sekund po tym jak harcerz wyprowadził tego człowieka, przyszedł młody facet, okolo 25-27 lat i zaczął wyzywać ludzi, chciał złamać kij od transparentu, później zaczął bić tychże ludzi i opluwać ich, przyszła policja, zgarnęła go, obserwatorzy i poszkodowani złożyli zeznania i dopiero postawili straż miejską.
KarolinazOlsztyna / 83.12.151.* / 2010-04-20 08:33
Od razu widać twoją żetelność informacji po wulgarnym słownictwie jakiego używasz. Zatem wytłumacz: jak kaleka bez ręki mógł, cyt: ".... deptać zdjęcie prezydenta na transparencie, .."? To gdzie trzymałeś ten transparent? Na ziemi czy nad głowami? I mógłbyś tuż przed przyjęciem Komunii Świętej zaświadczyć, że nikt go nie uderzył i nie pchał tak, że nie upadł tylko dlatego, że podtrzymali go inni ludzie? Wstyd za taki wasze zachowanie. Wstyd, że Prezydent miał takich zwolenników.
klara____ / 79.191.59.* / 2010-04-20 16:07
otóż droga Karolino, wulgarne słowo w moim poście znalazło się tam tylko z powodu oburzenia przez twoje zdanie o zgrai agresywnych obrońców i o łotrach. Mógł deptać, bo jedną rękę miał sprawną poza tym był otyły i łatwo było mu pchnąć kij trzymany przez starszego pana. Nikt go nie bił, tak samo jak on nikogo nie bił tylko obrażał i rzucał się na transparent, gorszym agresorem był drugi, mlodszy facet, który zresztą bedzie miał sprawę w sądzie.
KarolinazOlsztyna / 83.12.151.* / 2010-04-22 08:05
Nadal (delikatnie mówiąc) mijasz się z prawdą. Przeczytaj swój tekst: "Mógł deptać bo jedną rękę miał sprawną ..." Chyba trochę brak tu logiki ... Otyłość raczej nie pomaga w takich sytuacjach, wręcz przeciwnie. Słyszałam jak faktycznie nazwał was brzydko, ale, dopiero po tym jak go poturbowaliście - odchodząc. Zresztą, widziałam jak ktoś od was filmował to zajście. Pewnie nawet jestem na nim w kadrze. Pokażcie ten film skoro byliście tacy prawi.
klara____ / 95.49.87.* / 2010-04-23 15:45
czemu ciagle mówisz "pokażCIE", byliśCIE" - to nie był mój transparent, tylko przed nim. Logika owszem jest, tylko ty czepiasz się słówek, bo brak ci argumentów i tworzysz własną rzeczywistość. Rękę jedną miał sprawną więc mogł złapać za kijek i ciężarem ciała odepchnąć starszego pana który tnże kijek od transparentu trzymał, od tego wszystko się zaczęło, wiem bo transparent prawie na mnie spadł. A potem wszystko przebiegało tak jak napisałam wyżej. A jak czytam to, co piszesz Karolino to mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych sytuacjach. Jakbyś była na tyle blisko co ja to z pewnością nie plotłabyś takich bzdur.
wujo Moshe / 87.96.21.* / 2010-04-19 20:46
Dziękujemy za informację. Szkoda, że nie podałaś , jakich inwektyw używał ów starszy pan oraz młody człowiek, którzy próbowali zniszczyć transparent. Bawi mnie, jak prawda kole niektórych w oczy - przecież, gdyby transparent zawierał pomówienia, mogliby spokojnie pójść do sądu i wygrać. Niestety transparent pokazywał cynizm Komorowskiego, stąd taka agresja u - jak się można domyślać - postsowieckich agencin.
pędzący dziad / 83.11.48.* / 2010-04-19 15:03
Oj niedobrze , już jakieś matoły
lecą do pałacu na drzwiach od stodoły.
Oj pokrecą lody równo ,
sobie wszystko Polsce gó...no.
Dyżurnego ciecia mają ,wszystko prędko posprzatają.
Żyrandole zagrożone ,na allegro wystawione.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2008-11-25 11:57
Ja też żałuję każdego Polaka, który jest w niebezppieczeństwie, jest chory, głodny albo bezdomny ale nie wiem czy żałowałby pan panie OBYWATELU RP takiego co łazi po dachu bez zabezpieczenia, rzuca się pod pociąg lub połyka 100 tabletek przeciwbólowych a na dodatek prosi dziennikarza żeby sfilmował jego samobójstwo...żenujące przedstawienie, prawda? A nasz prezydent niestety tak postepuje, nie licząc się z konsekwencjami ani z tym, że jest prezydentem 40-sto milonowego państwa... Jego nienawiść do Rosji jest niebezpieczna dla Polski, jest niebezpieczna dla całego świata...Nie dość że zaraża nią mniej inteligentnych Polaków a to może wywołać konsekwencje w stosunku do Rosjan mieszkających w Polsce, ale co tam tyle, on jest gotów wywołać wojnę byle dać Putinowi po głowie i pokazać, że z nim kaczorem nie warto zaczynać...
Straszne, jak mały człowieczek z ogromnym przerostem ego i morzem kompleksów może, powołany na nieodpowiednie stanowisko, zniszczyć stosunki dyplomatyczne w całej Europie...na razie...bo ja mam wrażenie że następnym razem oskarży Rosję o cokolwiek żeby wywołać kolejny konflikt a gdyby premierem był jego brat - mielibyśmy wojnę...
Szkoda że niby wierzący kaczor tak szybko zapomniał o Papieżu Polaku, jego dobroci, miłości i nauce, która jednoznacznie potepiała przemoc i nienawiść...Mam nadzieję że większość Polaków nie zapomniała i nie da się zatruć tym kaczym jadem nienawiści do wszystkich którzy są ważniejsi od niego i nie chcą bić pokłonów przed drobiem w koronie....
anik54 / 83.2.109.* / 2010-04-19 17:33
Oj kobieto trzydziestoletnia ty masz naprawde dziury w mozgu.
wujo Moshe / 87.96.21.* / 2010-04-19 20:49
"jego nienawiść do Rosji jest niebezpieczna" - tak piszą tylko ubeckie agenciny, wmawiające swoje własne brudy innym... wystarczy porównać to z przygotowanym przemówieniem Kaczyńskiego - on doskonale rozróżniał Rosja od szajek rządzących Rosją... niestety przeciętny UBol mieszkający w Polsce jest za tępy, aby to zrozumieć, stąd odruchowe kwiczenie o "nienawiści" na sam widok Kaczyńskiego w telewizorze... Trzydziestolatka ma zapewne czosnkowe pochodzenie i traumatyczne dzieciństwo, stąd taki jad kłamstw.
komentator / 157.158.42.* / 2008-11-25 15:20
Trafny komentarz. Na wschodzie tzn. w Gruzji, Czeczeni itp. trzeba bardzo uważać aby nie stracić życia. Diabelnie waleczne narody. Ot żar i płomienie Kaukazu.

Niestety kto sieje wiatr zbiera burze. Kto się bawi zapałkami wywoła pożar. Kto prosie się o śmierć na pewno ja znajdzie. Był kiedyś film o tytule Deatth on demand. Nic dodać nic ująć.
do garów! / 213.158.197.* / 2008-11-25 12:34
Ty Trzydziestolatka - taka durna jesteś od urodzenia, czy na starość głupiejesz?
Elly / 85.89.191.* / 2008-11-25 17:29
Trzydziestolatka----wstydź się, czyżbyś zapomniała o " wielkiej miłości Ruskich do nas ?" Tak nas kochali, że do dzisiaj nie mogą zapomniec o rozstaniu.
Powinni częściej sprawdzac komentarze i za obrazę innych ludzi----karac, obojętnie jaką partię reprezentują. Ty powinnaś ponieśc konsekwencje za obrazę prezydenta. Jak na trzydziestolatkę, jadu masz pod dostatkiem. A CO Z ROZUMEM?
pirek / 87.207.113.* / 2008-11-26 13:10
Jak słusznie napisała "trzydziestolatka", prezydent zaraża mniej inteligentnych Polaków nienawiścią oraz całym zestawem "grzechów głównych" co widać j.w.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2008-11-26 12:55

Powinni częściej sprawdzac komentarze i za obrazę innych ludzi----karac, obojętnie
jaką partię reprezentują

A prezydent ze swoja "małpą w czerwonym", "spieprzaj dziadu" i straszeniem Moniki Olejnik jest, rozumiem, ponad prawem? Pamiętaj że przykład idzie z góry...
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2008-11-25 12:58
Bardzo budujący komentarz...Cóż za potoki elokwencji i inteligencji...Dziękuję za celne uwagi, sprawdzę czy mam jakąś zmarszczkę a potem zrobię sobie test IQ...Ostatnio wyszło, jak przyjmowali mnie do pracy, jakieś 132 o ile dobrze pamiętam ale rzeczywiście na STAROŚĆ mogę tracić punkty...Ciekawe ile panu by wyszło, bo rozumiem, że ten tytuł "do garów!" to nie jedyne zdanie jakie wypowiadasz do swojej żony...Jeśli oczywiście jakaś kobieta-kamikadze za ciebie wyszła...W każdym razie kondolencje dla pani.
czterdziestka / 87.204.215.* / 2010-04-20 11:02
...Ostatnio wyszło,
jak przyjmowali mnie do pracy, jakieś 132 o ile dobrze pamiętam ale rzeczywiście na
STAROŚĆ mogę tracić punkty
megalomanka. juz je tracisz
Stalin , Hitler tez mieli wysoki iloraz inteligencji i jak sie to wszystko skonczyło.
ee / 85.89.191.* / 2008-11-25 17:44
IQ 132 ????? i taka głupia ????? nie do wiary..........
HB / 85.89.191.* / 2008-11-25 17:32
Trzydziestolatka.........głupiaś ty babo, oj głupia.
obserwator 4 / 78.157.188.* / 2008-11-30 21:34
Elly-ee- HB nie zmieniaj nicka - i tak wiem ,że to jedna i ta sama osoba.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2008-11-26 12:52
Przepraszam, czy któryś z tych "mądrych" wielbiących prezydencika i pełnych nienawiści do Rosjan obrońców kaczorka mógłby pokazać co mu się nie podoba w moim powyższym tekście i dlaczego, wymienić punkty w których się mylę albo wytłumaczyć mnie i całej reszcie dlaczego polityka nietolerancji,niezgody, niszczenia, manii prześladowczej i nienawiści (zwłaszcza do Rosji ale do innych też, kaczorek się nie ogranicza) jest lepsza od spokoju, opanowania i rzeczowej rozmowy?
I dlaczego oceniacie moje poglądy (chyba wolno mieć jakie się chce?), nawet nie poglądy bo obrażacie moją inteligencję (
głupiaś ty babo, oj głupia


i taka głupia ?????

bez podania żadnych argumentów? Przecież to żałosne i nie o mojej głupocie akurat świadczy...niestety jak ktoś nie potrafi myśleć tylko jak dogmaty przyjmuje wszelkie słowa wodza to nigdy nie zrozumie o co chodzi i jedynie co mu zostanie zamiast myślenia to obrażnie innych bez powodu...
Bardzo wam współczuję bo prawdopodobnie wasze poczucie własnej wartości jest bliskie zero...Nie rozumiecie tylko,że kaczorek choćby zamknął wszystkie gazety oprócz Gościa Niedzielnego, wszystkich dziennikarzy oprócz tych w habitach i wszystkich przeciwników PO to i tak nie poczujecie się lepsi, ważniejsi czy mądrzejsi...bo wśród kogo?Sami tacy jak wy zostaną...
pirek / 87.207.113.* / 2008-11-26 13:17
Do kogo te wymagania o argumentację? Do moherów?
Komuniści już dawno zdali sobie sprawę, że do prymitywów trzeba rozmawiać ich językiem. Dlatego wymyślili ZOMO.
Nie namawiam, ale...
Obywatel RP / 81.210.19.* / 2008-11-25 08:26
Nie spudłował z 30 metrów? I co? Żałuje pan, że nie trafili? Panie Komorowski! Padały strzały tam gdzie byli POLACY, a pan mówi, że "nie trafili"?! Panie! Jako chrześcijanin żałuję wszystkich, którzy mogli być narażeni. Nawet, gdyby pan tam był.
pirek / 87.207.113.* / 2008-11-26 13:19
Nie trafili, bo nie mieli trafić. Na wszelki wypadek strzelali w drugą stronę. Trochę roasądku...
WOJ11 / 213.227.99.* / 2008-11-25 08:18
No to teraz Virtutti Militari
larson71 / 2008-11-25 07:35
Taki sejm jaki marszalek (komorowski) taki marszłek jaki sejm!
realka / 151.92.176.* / 2008-11-25 08:39
A w nim pis..................................................................
30-latka / 151.92.176.* / 2008-11-26 13:01
Ty Elly, naprawdę ci się wydaje że wystarczy zmienić dwie literki i juz możesz pisać komentarz za 5 różnych osób? Naprawdę od twojej akcji nie przybędzie zwolenników kaczorka a i głosowac 5 razy też ci nie pozwolą...
zorro25 / 81.190.145.* / 2008-11-24 19:27
Regulamin forum
historyk / 80.50.180.* / 2008-11-24 18:20
Komorowski ciebie nie stać na tak jednoznaczne poparcie dla Gruzji, pojedz do Moskwy i przeproś za Kaczora, poza tym masz dobrą wiedze że to był rzekomy ostrzał, oczywiscie z 30 m mozna trafić ale dobrze wiesz że to nie chodziło żeby zabić Rosja nie tworzy bohaterów tylko aby zastraszyć, były opozycjonista walczący o niepodległą Polskę powinien najlepiej o tym wiedzieć
Genek - Emeryt / 77.112.24.* / 2008-11-24 18:17
A Pan Komorowski pewnie cieszyłby się, jakby ten snajper trafił prezydenta albo i lepiej obu prezydentów. Nie rozumiem tego człowieka. Jak był czas, kiedy trzeba było walczyć o wolność Polski, to można było z nim rozmawia ć, ale jak na grzbietach ludzi którzy razem z nim walczyli o tę wolność, to wypiął się na wszystkich tyłem ( chciałoby się trochę inaczej napisać, ale "cenzurka nie pozwoli wydrukować). No cóż, "JAKI CZŁOWIEK, TAKA WYPOWIEDŹ". Widać, że barak jemu HONORU!
janiszek1972 / 85.222.86.* / 2008-11-24 18:11
Jaki marszałek, taka wypowiedź. Jak zwykle Komorowski powiedział co wiedział. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
waz(usa) / 200.49.213.* / 2008-11-24 17:58
Polski kartofel na samym poczatku swojej prezydencji , przed 1 kwietnia, dal popis dobrego kawalu na Prima Aprilis. Nadal order Jaruzelskiemu, potem twierdzil, ze nie wiedzial co podpisuje.

W trampkach na Rosje - niech podpisze wypowiedzenie wojny, wytlumaczy sie podobnie.
Kretyn!
HB / 85.89.191.* / 2008-11-25 17:39
waz(usa).......pożyczę ci buty, a nawet podaruję i jazda na wschód !!!!!!!!
30-latka / 151.92.176.* / 2008-11-26 13:03
Elly, znowu ty????Zaraza jakaś, w dodatku oszustka, podszywa sie pod innych! Ale cóż...inteligencja rodem z pis-u...gratuluję.
historyk / 80.50.180.* / 2008-11-24 18:24
dobrze wiesz że podłożono do podpisu dokument aby osmieszyć Kaczora ale nic nie rozumiesz nie masz pojęcia co znaczy Rosja
bblue / 151.92.176.* / 2008-11-25 08:35
Pewnie...jego własny urzędnik jest przeciwko niemu w jego własnej kancelarii...Bravo, cóż za inteligentmy prezydent...Nie dość że nie potrafi dobrać sobie współpracowników to jeszcze nie umie czytać albo właśnie tyle go obchodzi co podpisuje...
PS.A gdyby jakiś "wróg" w kancelarii dał mu do podpisu wypowiedzenie wojny?
!!!! / 213.158.196.* / 2008-11-24 18:30
ależ nie! Dobrze wie. Uaktywnia się, jak chodzi o rosję. Agentura sowiecka, aż śmierdzi.
obserwator / 2008-11-24 18:12 / Tysiącznik na forum
waz(usa) > dlaczego tyle zlośliwości z piekła rodem dla prezydenta ktory chce i jest zapracowany jak mrowka. Rozum tobie odjęło. Radzę byc ostrozny aby brudy nie przylepily sie do twej postaci jak odchody śmierdzieli i bedziesz wonial jak stado szakali. Wstydź się czlowieku.
Figaros / 85.222.34.* / 2008-11-24 17:02
A nasz dzielny wódz wyjął z kieszeni procę i postraszył niedźwiedzia. Ot gieroj. Jak w Radiu Maryja zrobią audycję o tym bohaterskim czynie to następne wybory wygrane w cuglach.
srutututu / 213.158.196.* / 2008-11-24 18:37
wania, tego niedźwiedzia już nic nie przestraszy. Jest gruntownie zapijaczony i zżerany sukcesywnie przez syfilisa. Ryczy jeszcze, ale jak się dobrze wsłuchać, ten ryk oznacza ni mniej, ni więcej tylko, dajcie gorzały bo suszy.
Gall# / 213.158.197.* / 2008-11-24 12:37
Ten durny Komorowski nie pierwszy raz staje po stronie Moskwy w rozgrywkach z Prezydentem Polski - nie można tego platfysa powiesić dla przykładu? - albo lepiej nadzianego na laskę wystawić przed Sejmem na widok publiczny ;-))
czata / 85.221.129.* / 2008-11-24 11:20
proponuję nowy tytuł;O człowieku który się kulom nie kłaniał"
maxymili / 2008-11-24 10:48 / Tysiącznik na forum
Budzi wątpliwości? Raczej nie. Rosja ustawiła posterunki na terytorium Gruzji poza Osetia Południową. Prezydenci tam pojechali z premedytacją, bo mieli takie pełne prawo w końcu to jest Gruzja co uznaje nawet Rosja (oficjalnie). Kilku żołnierzy Rosyjskich zobaczyło światła samochodów i zaczęli walić z kałachów jak to Ruscy bez składu i ładu. Nic wyjątkowego by w tym nie było, bo zabili tam już kilku gruzińskich policjantów w ten sposób, ale tym razem walili do prezydenta członka NATO co jest jawną zniewagą.
Pytanie co Polska zrobi w odpowiedzi na atak na głowę Państwa? Nic i to jest błąd Lecha KaczyńskiEGO, Polska nie może nic zrobić a on wyświetla publicznie nasza słabość w tym względzie.
Solidarna2010 / 188.33.12.* / 2010-06-22 18:47
A TERAZ GO ZABITO I NADAL POLSKA NIC NIE MOŻE Z TYM ZROBIĆ
livka / 151.92.176.* / 2008-11-24 11:55
Proponuję żebyś założył mundur, zabrał widły, osiodłał konika i jako pierwszy, dając dobry przykład innym pis-uarkom pojechał na front wschodni i napadł na Rosję...Bedziemy trzymać kciuki żeby za tobą poszły wszystkie inne pisuary...Może nawet twój idol odznaczy cię pośmiertnie jakimś medalem, no chyba że uzna cię za idiotę choć nie sądzę żeby mu to przeszkodziło, co tam idiota skoro on nawet jaruzelskiemu przyznał medal...
dareg / 87.207.175.* / 2008-11-24 10:45
nie głosowałem ani na PO ani na PIS ale wydaje się, że Platforma przekroczyła pewną granicę -
nawet jeśli ma wątpliwości to powinna milczeć.

Jak inni nas mają szanować jak sami na siebie plujemy, pozwalamy opluwać Kaczyńskiego - to znaczy że za kilka lat można też będzie pluć na prezydenta Tuska
historyk / 80.50.180.* / 2008-11-24 18:27
Jak słucham Komorowskiego to czuje sie jakbym był w PRL i nadal rządziły komuchy
Adam222 / 77.88.137.* / 2008-11-24 17:19
Tusk nigdy nie będzie prezydentem. No chyba, że rządzić będzie PIS. Musi być równowaga.
bblue / 151.92.176.* / 2008-11-24 11:49
Fajnie udajesz że myślisz że Donio zostanie prezydentem ale wszyscy znamy twoje poglądy ale też nikogo nie dziwi krętactwo w ustach pis-uarka...wystarczy popatrzeć na gosia...filar pis-u...Masakra.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy