Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Jaka wizyta, taki zamach. To niepoważne

Komorowski: Jaka wizyta, taki zamach. To niepoważne

Wyświetlaj:
leeoon / 79.189.251.* / 2008-11-24 10:38
strzelają do naszego prezydenta a zamiast skandalu na międzynarodowa skale żądania wyjaśnień polski rząd ( i niektórzy "znawcy tematu" co wypowiadają się w komentarzach) bagatelizują sprawę. PLUJĄ NAM W TWARZ A MY MÓWIMY ZE TO DESZCZ PADA. Gdyby ostrzelali Putnia, Busza, Merlel a nawet podrzędnego ministra z San marino było by więcej zamieszania. Ale kto by się tym przejmował sami Polacy (tzn komuchy zamieszane w nielegalne działania WSI media, zakładane przez WSI za obcy podejrzany kapitał i spora część obywateli co ma dżem zamiast mózgu i powtarza to co "fakcie", "metrze" i wp.pl napiszą lub w "niezależnej" TV mądry pan w okularach znaczy "ekspert" powie s mówią ze nic się nie stało. gdyby ostrzelali TUSKA to byłoby zamieszania a tak to wszyscy ("szanowani" przedstawiciele rządu "bezstronne" i mądrzy "bezstronni" panowie "eksperci politolodzy" żałują ze "ruski" nie trafili bo wtedy kampanie prezydencką można by zacząć zanim reszta społeczeństwa do cudotwórcy się zrazi
wykształciuch... / 151.92.176.* / 2008-11-24 12:11

Gdyby ostrzelali Putnia, Busza, Merkel a nawet
podrzędnego ministra z San Marino

Myślę że ci wszyscy wymienieni ludzie są inteligentnymi mężami stanu i żaden z nich nie pchałby się w takie miejsce a już na pewno ich ochrona by się na to nie zgodziła...Ale cóż...mamy prezydencika, jakiego mamy: awanturnik, kłótliwiec do tego obrażalski w dodatku głupi jak nieszczęście...No i właśnie dlatego jest międzynarodowym pośmiewiskiem...takiego ewenementu jak on nie było w historii, no może lepperek wice-premier był równie żenujący...No ale cóż, wielbiciele i wyznawcy lecha uznali go za bohatera, ślepo wierząc w jego potęgę, której nie ma i uparcie nie widzą ironicznych uśmieszków na jego widok na twarzach przywódców całej Europy...Nawet prezydent Francji taki wielki przyjaciel lecha ma go juz dosyć...Na "gali" go nie widziałam...
Gratuluje...udało mu się zniechęcić do siebie nie tylko 70% Polaków ale też 90% Europejczyków...chociaż zniechęcić to złe słowo, raczej zniesmaczyć i zawstydzić...
To się nie udało nawet Bushowi...Możecie, pis-uarki zanotowac kolejny sukces!
Ps.A potem won na front wschodni, bronićw dobrego imienia swojego wodza!
KAP / 2008-11-24 10:11 / Tysiącznik na forum
proponuje by Lech Kaczynski rzucil sie na zasieki armii Rosyjskiej w Osetii i zginal smiercia meczennika.
historyk / 80.50.180.* / 2008-11-24 18:29
zamiast tego pojedz do Moskwy i ich przeproś zrobisz to dla dobra Polski
Ryszmar. / 217.97.193.* / 2008-11-24 10:40
Bardzo obniżyles loty w swoich postach.Przechodzisz kryzys czy depresję?. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i wyciągnij wnioski.
voodoo30 / 83.6.117.* / 2008-11-24 10:05
To wszystko brednie!! Było inaczej! :)
-- To nie rosjanie barykadowali drogę - to górnicy! Pojechali do Gruzji razem z mocherowymi beretami na pielgrzymkę i przy okazji zaprotestowali! :)
-- To nie były strzały z broni... tylko zwykłe kapiszony!!
-- Kolumna jechała nocą więc prezydentowi coś się przyśniło! Wieczór wcześniej naoglądał się rosyjskiej wersji "Rambo - 13 krew" stąd ta jego niewiarygodna opowieść :)
-- Prezydent mówi że wylazł z samochodu, żeby zobaczyć co się dzieje... może rzeczywiście... tylko pozostaje pytanie: jak sam się wypiął z fotelika?? Wg mnie to wylazł z samochodu bo narobił w pory i musiał podetrzeć się jakimś liściem paproci :)

To jest moja teoria!!! Jest tak samo prawdopodobna jak prezydenta... :)
ona28 / 84.234.42.* / 2008-11-24 09:51
Najlepsze jest to, co Tusk powiedział w wywiadzie dla Rzeczpospolitej- nie przygotowuje ustaw, bo Prezydent "pewnie" zawetuje.
Apolityczny / 212.160.128.* / 2008-11-24 09:50
PIERWSZY OBWIEŚ RP znowu uprawia propagandę. JAK ten kelner ma czelność podważać RANGĘ wizyty Prezydenta RP w innym kraju??? Przecież to jest skandal i działanie antypaństwowe...
St. / 77.253.201.* / 2008-11-24 09:31
Tytuł powinien brzmieć chyba - "Jaki Prezydent taki zamach". Smutne jest jednaże to, że ośmiesza nas jako naród wobec całego świata.
Apolityk / 212.160.128.* / 2008-11-24 09:53
Tacy jak ty NAS ośmieszają. Obijam sie po świecie i widze co ludzi śmieszy. Śmieszą ich tacy jak ty, ktorzy plują na własnego Prezydenta w obliczu zagrożenia. Może kiedyś dorośniesz a może nie
Pilsener / 2008-11-24 09:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
To przecież było ustawione, Saakaszwili "ratuje" wizerunek Kaczyńskiego. Mogli jeszcze dać Kaczyńskiemu "beryla" by "zabił" kilku snajperów, ale wtedy byłoby to zbyt ewidentne.
Greeder / 83.16.47.* / 2008-11-24 09:31
Tak, tak, a WTC wysadzili Amerykanie.
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-11-24 14:55
A wiesz że trafiłeś i są na to dowody, których CIA nigdy nie dopuści do opinii publicznej?
aco? / 213.158.196.* / 2008-11-24 18:33
a może u was w KGB ktoś się odważy. Podumajcie towarzysze, podumajcie.
gringo.................. / 151.92.176.* / 2008-11-25 08:51
Cóż...Fajnie byłoby należeć do CIA czy KGB...O ile do CIA mógłbym się starać to do KGB już mnie nie zechcą...Tam to tylko stare wygi typu Putin a ja mam 26 lat i nie pamiętam komunizmu..............................
I wreszcie, kompletnie nawiedzeni pis-owcy powinniście zrozumieć że jeśli ktoś nie wali głową w pokłonach przed jarkiem czy lechem i interesuje się historią to nie znaczy, że jest komunistą czy agentem...Naprawdę wasze ograniczenia umysłowe są tragiczne...ta pis-owska propaganda zrobiła wam papkę z mózgu...Bardzo współczuję.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy