Forum Polityka, aktualnościKraj

"Komorowski jest odpowiedzialny za usuwanie krzyża"

"Komorowski jest odpowiedzialny za usuwanie krzyża"

Wyświetlaj:
**__+++>>>? / 213.25.189.* / 2010-08-10 10:58
Pan Kaczyński ma rację odpowiedzialny za usunięcie krzyża jes Komorowski któremu najbardziej on przeszkadza szkoda ze nie przeszkadza mu objęcie włdzy po Lechu Kaczyńskim bo gdyby nie Katastrofa? to dalej byłby prezydentem a Komorowski wystarczyłoby by dał na piśmie że będzie tablica upamiętniajaca smoleński i nie było by krzyża Winny jest Komoroski i Tusk i na dodatek Gronkiewicz-Walc za Podział Polaków a obiecywał zgodę a media posłuszne władzy PO
iguana1313 / 91.192.57.* / 2010-08-10 00:51
tego nie można już ani słuchać, ani czytać!!!!!
Zostawmy ten krzyż i jego obrońców w spokoju. Nie komentujmy, niech media zmienią temat!!!!!
Obrońcom w końcu się znudzi, a krzyż sam się rozleci bez konserwacji, jak wszystko w Polsce (patrz zapora pod Bogatynią) i będzie po problemie.
Swoją drogą proponuję postawić pomnik również ofiarom katastrofy hali w Katowicach...... tylko gdzie postawić ten pomnik??? Przed Urzędem Wojewódzkim???
W Polsce nie będzie autostrad, ale krzyże będą na każdym kroku......... i pomniki.... oto polskie priorytety........
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 04:52
Szanowni Państwo, którzy zamieszczacie swoje komentarze, składające się wyłącznie ze steku wyzwisk:

STOP !!! DOŚĆ WYZWISK I PRZEKLEŃSTW NA FORUM!!!

Wstyd mi za Was!!!
Wstyd za wszystkich , którzy NIE SZANUJĄ SAMYCH SIEBIE , zniżając się poniżej poziomu, minimalnej choćby, kultury wypowiedzi publicznej.
&&& / 89.77.127.* / 2010-08-07 05:05
W nosie mam twój apel, bo za dużo jest bezprawia w Polsce.
gorcek / 86.40.187.* / 2010-08-07 11:42
i prawidlowo co by bylo gdyby każdy stawiał sobie krzyż gdy ktos umrze ,bylo by panstwo krzyży hehe
zbyszek52 / 109.243.252.* / 2010-08-07 07:16
Jak tu nie zgodzić z~eksporterką? Zastanawiam się tylko co na tym forum robią Ci co zamiast przedstawiać jakąś ocenę rzeczywistości potrafią tylko ubliżać. Wydawalo mi się, że caly ten portal nie dla takich jak oni.
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 06:39
Z bezprawiem nie walczy się wyzwiskami, do tego anonimowymi!

A żenujący poziom komentarzy na forum żle świadczy o tych , którzy je piszą.

Rzeczywiście, nie ma gdzie podyskutować- szczególnie jeśli się nigdzie nie należy i nie działa, choćby w komitecie szkolnym lub w kółku parafialnym, czy klubie sportowym lub barze piwnym, nie wspominając już o partiach.

Czasami czytam komentarze i te pełne wyzwisk są żałosne.
Gdy brak bogatego słownictwa i rzeczowych argumentów, to używanie wulgaryzmów jest wyrazem osobowości tych, którzy ich używają.

Żałosne i poniżające!
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 04:30
Odpowiedź dla " Oborowy"
Szanowny Panie,
Pan Jarosław Kaczyński publicznie stwierdził, że Pan Komorowski został wybrany przez nieporozumienie.
Jak polityk może używać takich sformułowań w odniesieniu do wyborów i wyborców?
Tą wypowiedzią Pan Jarosław obraził i zlekceważył wszystkich Polaków, którzy NIE głosowali na niego.

A dlaczego nie głosowalii?
Bo Jarosław Kaczyński nie wzbudził ich zaufania.
Bo jest sfrustrowanym , samotnym człowiekiem. Nie ma własnej rodziny : żony, dzieci.
Salomon podobno był taki mądry , bo miał siedem żon, które mu doradzały.
To oczywiście anegdota historyczna - ale wiele w niej życiowej prawdy.

Jesteśmy krajem katolickim, wybraliśmy więc na prezydenta NORMALNEGO CZŁOWIEKA : męża żonie, ojca dzieciom, jakich większość jest w naszym kraju.
Nie znaczy to, że Pan Komorowski jest ideałem, jest człowiekiem, ma zalety, ma też swoje przywary.
Ma swoje poglądy , z którymi nie wszyscy się zgadzają, bo demokracja nie polega na jednomyślności.
Jednomyślność to przerabialiśmy w Polsce Ludowej.

A przecież, gdyby Pan Jarosław Kaczyński był na zaprzysiężeniu Prezydenta Komorowskiego i złożył mu oficjalne gratulacje, to by pokazał własną klasę, jako polityk i człowiek.
Jest sztuką przegrać z honorem.

Mamy na co dzień przykłady takich zachowań, choćby w sporcie.
Przegrana drużyna gratuluje zwycięzcom.
A gorzkie łzy przegranej wylewa gdzieś w odosobnieniu.
Gdyby przegrani sportowcy nie zachowywali się z klasą, nie moglibyśmy ich tak uwielbiać.
I o to własnie chodzi.
Pan Jarosław Kaczyński nie pokazał klasy, ani jako człowiek, ani jako polityk.

Co do Putina, to proszę zauważyć, że większość krajów UE ma doskonałe stosunki gospodarcze z Rosją : przede wszystkim , co ja mogę zaobserwowoać w swojej branży, z Niemcami i z Włochami.
Nikt się nie obraża na Rosję, jeżeli może z nią współpracować gospodarczo.

Historię znamy. Brat mojej babci zginął w obronie Lwowa.
Historię znamy, ból nosimy w sercu, a nie poniewieramy go na ulicy, choćby to było pod samym Pałacem Prezydenckim.
Partzymy w przyszłość.
Zgoda buduje .
Z poważaniem
@...+++ / 213.25.189.* / 2010-08-10 11:09
Zgoda to puste słowa PO to slogana który PO nie wdraża w życie tylko coraz bardziej dzieli Polaków na dodatek PO zrobi z Polaków biedotę co prawda takimi łatwiej się rządzi głupimi i biednymi jestem za Pis-em i Panem Kaczyńskim i napewno wie jestem sam a jestem pewien że ludzie otworzą oczy bo PO doprowadzi do wojny domowej
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-08-07 08:51

Pan Jarosław Kaczyński publicznie stwierdził, że Pan Komorowski został wybrany przez
nieporozumienie.
Jak polityk może używać takich sformułowań w odniesieniu do wyborów i wyborców?
Tą wypowiedzią Pan Jarosław obraził i zlekceważył wszystkich Polaków, którzy NIE głosowali na
niego.

"Boleję tylko nad tym, że z powodu oportunizmu czy radykalnego braku odwagi, pewni ludzie, którzy głoszą mocno idee katolickie, a mają czasem duże kłopoty z wcielaniem ich we własnym życiu, posuwają się do bzdur, kłamstw, tego rodzaju obrzydliwości, jak pisanie, że ja jestem winien pojawieniu się zaczątków zapateryzmu w naszym kraju. Temu winien jest - powtórzę - Bronisław Komorowski. Sądzę, iż w dużej mierze został on wybrany prezydentem przez nieporozumienie, bo jestem przekonany, że bardzo wiele osób, które na niego głosowały zapateryzmu w Polsce nie chce."
To mały fragment z wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego z którego pewna część została wyeksponowana w powyższym temacie. Warto przeczytać całość wypowiedzi Kaczyńskiego bo jest ona ciekawa i bardzo dobrze łączy się z tym wyrwanym z kontekstu fragmentem.
Dla myśloncych a nie atakujących za wszelką cenę poniższy link
do całego artykułu
"http://www.pis.org.pl/article.php?id=17510"


A dlaczego nie głosowalii?
Bo Jarosław Kaczyński nie wzbudził ich zaufania.
Bo jest sfrustrowanym , samotnym człowiekiem. Nie ma własnej rodziny : żony, dzieci.
Salomon podobno był taki mądry , bo miał siedem żon, które mu doradzały.
To oczywiście anegdota historyczna - ale wiele w niej życiowej prawdy.

Może mniej TVN-kłamczuszki i Gazety Wyborczej które to od samego powstania rządu PiS-u cały czas wmawiają społeczeństwu że PiS to partia nienawiści i nieudaczników.
w efekcie tego wmawiania część ludzi poszło głosować ze strachu przed PiS-em i Kaczyńskim na Komorowskiego po mimo tego że Komorowski nie nadaje się na Prezydenta o czym świadczą jego liczne gafy popełnione w kampanii wyborczej. Taka gafa popełniona na oficjalnym spotkaniu zagranicznym może nas drogo kosztować...

Jesteśmy krajem katolickim, wybraliśmy więc na prezydenta NORMALNEGO CZŁOWIEKA : męża żonie, ojca
dzieciom, jakich większość jest w naszym kraju.
Nie znaczy to, że Pan Komorowski jest ideałem, jest człowiekiem, ma zalety, ma też swoje przywary.

Uważasz że kawaler czy Panna nie są normalnymi osobami...?
Dla mnie osobiści nie są normalnymi osobami osoby o skłonnościach homoseksualnych. co zatem sądzisz o nich?
A to że Jarosław nie ma żony to wcale nie upoważnia cię do stwierdzenia że jest osobą nie normalną.
A jeśli Salomon miał siedem głupich żon to czy korzystał z ich porad...?
Ma swoje poglądy , z którymi nie wszyscy się zgadzają, bo demokracja nie polega na jednomyślności.
Jednomyślność to przerabialiśmy w Polsce Ludowej.

Właśnie zmierzamy do jednomyślności. Czy to będzie Polska Ludowa bis...? Czy też znacznie coś gorszego?

Co do Putina, to proszę zauważyć, że większość krajów UE ma doskonałe stosunki gospodarcze z Rosją :
przede wszystkim , co ja mogę zaobserwowoać w swojej branży, z Niemcami i z Włochami.
Nikt się nie obraża na Rosję, jeżeli może z nią współpracować gospodarczo.

Nie można się obrażać na Rosję i współpracę z Rosją ale nie można też być całkowicie uległym i godzić się na wszystko nawet na rzeczy które są w brew polskiej racji stanu? Niemcy czy włósi nie pozwolą Putinowi na samowolkę w stosunku do ich własnych państw. Na pewno Niemcy nie oddały by sprawy katastrofy w ręce Putina i to nie dla tego że się obraziły tylko dla tego że w tak ważnej sprawie nie ufały by człowiekowi z KGB...

Historię znamy. Brat mojej babci zginął w obronie Lwowa.
Historię znamy, ból nosimy w sercu, a nie poniewieramy go na ulicy, choćby to było pod samym Pałacem
Prezydenckim.
Partzymy w przyszłość.

O historii nie wolno zapominać. I jednym z symboli które nie pozwalają zapomnieć są pomniki, tablice i również krzyże stawiane w różnych miejscach nawet miejsce przy pałacu prezydenckim nie jest gorsze. Właśnie zastanawia mnie czemu pan Komorowski jako jedną z pierwszych decyzji postanowił sponiewierać historię przy Pałacu Prezydenckim...?

Partzymy w przyszłość.
Zgoda buduje .

Przyszłość nie może być oderwana od przeszłości. Musimy wyciągać wnioski z przeszłości by przyszłość uczynić lepszą. bo samo patrzenie w przyszłość może nas drogo kosztować po przez powielanie błędów z przeszłości...
Zgoda buduje i to jest oczywiste szkoda tylko że autorzy tego hasła wyborczego tak szybko o nim zapomnieli i przy pomocy mediów znów zaczynają skłócać naród.
Serdecznie pozdrawiam.
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-09 10:15
Szanowny Panie Lumen 111,
z przyjemnością przeczytałam Pańską polemikę.

Niestety, dość szybko ten temat zniknął mi z ekranu komputera, wyparty nowszymi wiadomościami i dopiero dzisiaj dotarłam ponownie na tą stronę.
Oczywiście moja wypowiedź była bardzo skrótowa, hasłowa.

- Niestety , nie mogę odpowiadać za publikowanie przez media fragmentów wypowiedzi wyjętych z kontekstu.

Ograniczyłabym w mediach, wypowiedzi tzw. komentatorów, którzy bazują, na takich właśnie fragmentach, lansując się na celebrytów , ważniejszych od przedstawicieli państwa, partii i innych oficjalnych instytucji.
Bo niestety , nie jest ważne wtedy , to co powiedziała oficjalna osobistość , a tylko JAK skomentował to jakiś, często skandalizujący, czy tendencyjny celebryta.

- Nie dyskredytuję osób samotnych , a tym bardziej daleka jestem od osądzania życia osobistego Pana Jarosława Kaczyńskiego .

Legendarny król Salomon ( zdaje się,że to nawet postać historyczna), znany był właśnie ze swej mądrości. Nikt już może nie pamięta tych jego mądrych poczynań, ale anegdota o jego doradzających żonach przetrwała.

Dla mie osoby samotne , to osoby absolutnie normalne, ale może zbyt skoncentrowane na sobie.
Założenie rodziny, to również sprawdzian naszych partnerskich predyspozycji, zdolności do kompromisu, zrozumienia i wsparcia drugiego człowieka .
A także spełnienia się w naturalnych rolach matki i ojca.


- Homoseksualizm - to prywatna sprawa tych osób .

Nie widzę natomiast powodu aby odbywały się jakieś publiczne parady, czy zawierane były małżeństwa homoseksualne , w dodatku z prawem do wychowywania dzieci.

- Rzeczywiście mamy kłopot z prezydentami, i może wiele innych krajów też ma ten problem.
Chętnie widziałabym jako prezydenta supermena o aparycji gwiazdora i inteligencji geniusza, a jako pierwszą damę miss universum.

- W polityce, tak jak w codziennym życiu, potrzeba mam wiele tolerancji , kompromisów i dobrej woli.

Pozdrawiam
schlawina / 87.205.178.* / 2010-08-07 02:07
Kto jest odpowiedzialny za "usuwanie", nie wiem. Jednak wolałbym dzisiaj poczytać o odpowiedzialnych za "usunięcie" krzyża, bo oznaczałoby to, że wreszcie został usunięty. Tam gdzie teraz stoi spełnił już swoją rolę. Teraz jego miejsce nie jest na chodniku, ale na poświęconym miejscu - świątyni lub cmentarzu. To, gdzie i w jakiej formie upamiętnimy ofiary katastrofy jest OSOBNYM tematem. Aha, a kto to jest ten Jarosław K.?
St. / 77.252.247.* / 2010-08-06 23:56
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-06 23:51
Jak czytam te komentaże wyznawców PIS to mi ręce opadaja gdzie sie rodzą takie matoły. Wam sie ludzie poprostu nudzi powinniscie iść wkońcu do roboty a nie czekać na to że ktoś zapuka do waszego domu i da wam walizke pieniedzy tak sie niestety nigdy nie stanie. Pomyłka to Kaczor ma na drugie imie!!!
Oborowy / 79.185.110.* / 2010-08-06 23:10
Masz racje Jarek.
To wszystko przez POmroczność i miłóść do Putina.
Ale się nie przejmuj. Wielu z nich sie z POmrocznośći wyleczy, a i miłość też wielu obrzydnie.
strzelec / 2010-08-06 22:29 / Bywalec forum
Bardzo się cieszę jak słyszę takie słowa teraz wiem, że przebieranki Jarka w owieczkę były na serio, a na poważnie to on się do godzenia Polaków nadaje tak jak Koń do pilotowania super hiper F16 zakupionych zresztą za czasów PiS. A co do Komorowskiego to jeżeli by ktoś poczytał jego historię to by wiedział że za czasów PRL nie mógł nigdzie z powodu swoich poglądów nigdzie pracować i od Stanu Wojennego pracował w niższym seminarium duchownym w Niepokalanowie. Więc stwierdzenie Zapateryzmu do tego człowieka to duże nadużycie. Ale co to dla Kaczyńskiego on w czasie stanu wojennego ukrywał się u mamusi pod sukienką. Teraz jak dyrektor Rydzyk tylko krzyczeć potrafi i brak jakiejkolwiek konstruktywnej oceny. Czas pokaże jakim będzie prezydentem Lechu nie potrafił się oddzielić od polityki PiS nawet na chwilę, a Komorowski zobaczymy?
Oborowy / 79.185.110.* / 2010-08-06 23:15
Strzelec idź POgadać z gajowym Bronkiem.Moze cie przyjmie na klozetowego do palacu.
strzelec / 2010-08-06 23:22 / Bywalec forum
A co twoje wykształcenie aspiruje tylko na takie stanowisko, bo Ja nie siedzę na socjalu tak jak Ty i nie czekam na złote góry które ktoś mi obieca tylko pracuję od rana do nocy a nie szukam winnych w swoim nie powodzeniu wkoło tak jak ty.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-08-06 22:57
Historia wielu osób dla których Polska nie ma żadnego znaczenia tak jak i krzyż przeważnie jest ładnie napisana...
W dniu dzisiejszym liczą się czyny a faktem jest to że Pan Komorowski po mimo że ma tak pięknie napisaną historię walczy z krzyżem. Mówił że zgoda buduje ale to tylko puste słowa z jego strony cały ten szum medialny o krzyżu celowo wymyślony przez POlityków w celu ukrycia niewygodnych spraw takich jak komisja hazardowa czy podwyżki i tak już dużego VAT-u realizuje od samego początku.
Ludzie z PO, SLD i PSL nie potrafią skutecznie działać na rzecz Polski bo są europejczykami więc Bruksela dla nich jest ważniejsza od naszego kraju a teraz po katastrofie w smoleńsku prócz Brukseli ważny jest też głos pana z KGB Putina i nie ważne czy on nam szkodzi i tak jest ważniejszy od naszej Polskiej racji stanu...?
xxx23 / 83.11.104.* / 2010-08-06 23:25
Jak narazie to największy zament w naszm kroju robi PAn Jarosław i jego świta wszędzie próbują zburzyć równowagę i spokój tym samym kompromitując siebie poczynając od komisji śledczej gdzie pani Kempa dała prawdziwy PoPiS braku dobrego smaku i podczas do walki o krzyż gdzie ludzi Ci wierzący katolicy tak siebie nazywają obrzucali procesję oraz strażników stojąc w obronie nie wiadomo czego. lepiej by się wzieli za robotę i pomogli ludziąom którzy potrzebują pomocy np powodzianom a nie burdy wszczynali. Po porażce w wyborach teraz PiS próbuję odwrócić ludzi od PO, jak narazie to robi skutecznie ale odwracając od staję się coraz większym pośmiewiskiem. oby tak dalej
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-08-06 23:54

Jak narazie to największy zament w naszm kroju robi PAn Jarosław i jego świta wszędzie próbują
zburzyć równowagę i spokój

Dla mnie to raczej największy zamęt robi TVN i Gazeta Wyborcza obie medłodajnie na usługach PO...?

tym samym kompromitując siebie poczynając od komisji śledczej gdzie
pani Kempa dała prawdziwy PoPiS braku dobrego smaku

Może przytoczysz jakieś jeden popis pani Beaty Kępy z komisji hazardowej?
Popis pana Sekuły polegał na zrobieniu przerwy w czasie przesłuchania pana Chlebowskiego i gdy został tylko z panem Chlebowskim sam na sam zapytał się krzeseł czy są jeszcze jakieś pytania a gdy stwierdził że nie ma więcej pytań bo puste krzesła jego pytanie przyjęły milczeniem ogłosił że świadek jest wolny.

lepiej by się wzieli za robotę i pomogli ludziąom którzy potrzebują pomocy np
powodzianom a nie burdy wszczynali.

No właśnie czemu przychodzą tam ludzie którzy są niewierzący i robią burdy? Czy działają spontanicznie czy też na jakieś zlecenie...?
Czyżby twój ukochany "rząd" nie pomaga powodzianom...?

Po porażce w wyborach teraz PiS próbuję odwrócić ludzi od
PO, jak narazie to robi skutecznie ale odwracając od staję się coraz większym pośmiewiskiem.
oby tak dalej

W współczesnych czasach w dobie mediów ci co są śmieszni i żałośni kreowani są na mężów stanu a ci co potrafią coś zrobić i są poważni media kreuje ich jako oszołomów. TVN i GW to jedne z wiodących mediów od wizażu człowieka?
strzelec / 2010-08-06 23:16 / Bywalec forum
Podniesienie VAT według mnie nie jest właściwym posunięciem, ale zobaczymy efekty za jakiś czas, mam nadzieję że się mylę i to jest jednak dobre posunięcie. A co do krzyża przed Pałacem Prezydenckim to to jest paranoja. Jestem Katolikiem i zawsze bronię mojej wiary, ale miejsce krzyża jest obecnie ośmieszane przez bandę fanatyków, podsycanych przez polityków zarówno PiS jak i PO i tak na prawdę to PiS powinien więcej się rozwodzić nad kwestią VAT niż krzyżem, jeżeli uważa tą kwestię za złą. Przez ten zamęt nie mieli czasu nawet na spotkanie w tej kwestii.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-08-06 23:33

Podniesienie VAT według mnie nie jest właściwym posunięciem, ale zobaczymy efekty za jakiś
czas, mam nadzieję że się mylę i to jest jednak dobre posunięcie.

Podwyżki VAT-u mogą zahamować wzrost gospodarczy. A to będzie miało bardzo negatywny wpływ dla naszego kraju.

i tak na prawdę to PiS powinien więcej się rozwodzić nad kwestią VAT niż krzyżem,
jeżeli uważa tą kwestię za złą. Przez ten zamęt nie mieli czasu nawet na spotkanie w tej
kwestii.

Raczej niech PO nie używa krzyża do sztucznie wywoływanego szumu. Media które im w tym pomagają powinny zająć się kontrolowaniem poczynań "rządu" a tak to tylko robią zasłonę dymną dla poczynań "rządzących". A czy rządzący oprócz swojego czubka nosa co kolwiek innego widzą? Czy "rządzący" chcą rozmawiać w owych kwestiach z opozycją? wątpię
strzelec / 2010-08-06 23:41 / Bywalec forum
Skoro tak cały czas PiS zapewniał że chce konstruktywnej polityki to od rozmowy powinni zacząć, a jak widać pomysłów na gospodarkę nie mieli za te 2 lata co rządzili jak i teraz, tylko się odgrażają i każdego kto myśli inaczej obrażają.
Oszołomowaty / 80.239.242.* / 2010-08-06 23:53
Masz pamięć typowego POmidora, skoro nie pamiętasz wskaźników gospodarczych i działań PIS z 2006-2007 roku. PO moze sobie tylko POmazyć o takich. .... A od blisko 3 lat PO rządzi POsrańcze. I on ma się zajmować "konstruktywna polityka, a jaka na razie zbiera kasiorę dla Rychów , Zbychów i takich jak ty za pomocą VAT-u, odbierania becikowego (tego marnego tysiączka), ulgi prorodzinnej, ulgi na Internet, odliczenia VAT na samochody z kratka, podwyższania wszelkich opłat i innych działań o których twoja najinteligentniejsza makówka nawet nie ma pojęcia jak widać. 3 lata rządów PO i będziemy mieli dług Polski podwyższony o 300 mld zł. Czyja to robota? Acha .. i gratuluje wyboru prezydenta o klasie nocnika. Należy wam się taki - pasuje jak ulał ze swoim kolesiem, wzorcem kultury i "inteligencji" - Palikotem. Czy to czasami nie on schował do szuflady 30 projektów PIS ? W ramach analizowania "konstruktywnej polityki " opozycji ? Szlachcic POwski , aż żal patrzeć ...
strzelec / 2010-08-07 00:00 / Bywalec forum
Jak krótką masz pamięć PiSmaku TAKI super wskaźniki w latach 2006 - 2007 miał cały świat, a PiS w tym czasie szukał wiatru w IPN i rozganiał strajkujące pielęgniarki zamiast wprowadzać reformy, szastał przywilejami na prawo i lewo bo miał takie wspaniałe wyniki gospodarcze i co z tego zrobił wielkie SITO. Nie wiem jaki będzie Bronek ale mam nadzieję że nie będzie tak bardzo związany z PO jak Leszek był z PiS.
Oszołomowaty / 80.239.242.* / 2010-08-07 00:17
POsrańcze! PIS rozganiał strajk zorganizowany przez pielęgniarki przy wsparciu PO i ich koalicjanta POmediów. Policja zepchnęła je tylko delikatnie z drogi i dostarczył kanapek paniom okupującym gabinet premiera. I to tyle ...Wszelkie zarzuty o nielegalne podsłuchy i działania w czasie tych strajków upadły w prokuratorach i sądach juz POwskich. Nie pamięta się tego czy strzelce mają pamięci RAM - po zaśnięciu wszystko jest kasowane. A ile strajków pielęgniarek było za PO? 4? 5? O tylu pamiętam A kto pałował kupców? Kto walczył gazem z górnikami? Kto prowadził wojnę z celnikami? Ile było strajków ogółem przez dwa lata panowania PO? Z 15 będzie , co? Czy do POmatrixa nie docierały takie wiadomości? A kto spowodował , że największe szumowiny zaczęły wiać z tego kraju (a powróciły za PO)? A kto obniżył podatki (30 mld rocznie w kieszeniach Polaków dzięki temu i jeden z przyczynków "zielonej wyspy")i nie pchał się jak otępiała ćma do ognia, w EURO? PO jesze w 2008 roku miało proppseritę - i co? I wielkie gówno - nawet palcem nie ruszyli w celu poprawy finansów tylko walczyli z PIS (kompromitując sie na każdym miejscu). A ile to autostrad w tym roku PO wybuduje? Słyszałem o 40 (przy dobrych wiatrach, a jak tam w POmatrixie)?
aki będzie Bronek ale mam nadzieję że nie będzie tak bardzo związany z PO jak
Leszek był z PiS. - w tym miejscu mogę Cie nazwać co najmniej wzorcem POnaiwności ... tyle tylko bo mi szczęka opadła ...
d23d232 / 213.108.152.* / 2010-08-06 22:18
przez nieporozumienie to Cię matka poczęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ździcho / 77.255.255.* / 2010-08-06 23:05
Kolego szanowny d23d232, hamuj się trochę!
strzelec / 2010-08-06 22:38 / Bywalec forum
Dyskusja z takimi jak ty uwłacza ludziom myślącym. Jeżeli byś nie miał sterowania to pewno byś łyżką do buzi nie trafił :)
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-06 22:08
Czy jego badał jakiś psychiatra??? Ktoś go powinien obejrzeć bo to co on wygaduje wyglada na kompletny obłęd. On uważa że my wybraliśmy Komorowskiego przez pomyłke?? To Kaczor jest jedną wielka pomyłką.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-08-06 22:23
Agenci zawsze agentów wybierają świadomie. Nie świadomie wybiera społeczeństwo w kraju w którym media kreują agentów...?
wd21321 / 213.108.152.* / 2010-08-06 22:04
Kaczyński to chory psychopata, wredna i zawistna świnia jak widać, (tak jak i jego wyborcy!!!!!!!!!
fred / 2010-08-06 21:47 / Bywalec forum
Nie popłynął, a zobowiązania z akcji wyborczej zostały. Ojcu padła komórka...
pod pis / 91.94.59.* / 2010-08-06 21:38
ktoś ,kto jest urzędnikiem,posłem,bibliotekarzem,prezesem partiitd.jednym słowem kto cały dzień siedzi ma problem.otóż gazy wytwarzane w jelitach ,na skutek skądinąd naturalnych procesów biochemicznych,nie znajdując ujścia,na skutek pozycji skrępowanej za biurkiem,muszą niestety jako lżejsze od powietrza unosić się do góry!powszechnie wiadomo,że nad tułowiem ,w którym znajdują się rzeczone jelita,jest głowa.W niej to kumulują się owe gazy,powodując,różnego rodzaju rozedmy substancji szarej mózgu!Naukowcy ( ci ,o których często pisze się w portalach internetowych) przypuszczają,że jest to główną przyczyną idiotycznych decyzji podejmowanych przez władze i urzędników.U pana J Kaczyńskiego z racji mniejszej odległości od jelit do mózgu,stężenie gazów jest wielokrotnie większe,niż u normalnego człowieka
ZAWIEDZIONY / 79.185.192.* / 2010-08-06 20:54
CHYBA NA STAROŚĆ DLA JARKA ZUPEŁNIE ODBIŁO. KIEDYŚ JEGO WYWIADÓW MIŁO BYŁO POSŁUCHAĆ. A DZIŚ O ZGROZO!!!!!!!!!!.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy