Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Komorowski: Jurata to nie Camp David

Komorowski: Jurata to nie Camp David

Money.pl / 2007-03-19 07:35
Komentarze do wiadomości: Komorowski: Jurata to nie Camp David.
Wyświetlaj:
1955 / 83.17.92.* / 2007-03-20 10:08
widać , że oleksy platformy nie odpuszcza. Ciągle na wszystkim sie zna. Ostatnia, wykazana przez Wprost jego specjalność to działki z Agencji Mienia Wojskowego. Ta darowana działeczka warta kilka milionów złotych żonie założyciela TVN na razie nie ma dalszego ciągu,l co jest skandalem. Tak to sie właśnie okradało Polskę. Parze Komorowski-Piskorski należa się "podziękowania" za wybudowanie Muzeum Powstania WarszAwskiego. Sie chłopaki natrudzili a jacy patrioci !! cho, cho
nieładnie, panie K.! / 81.210.19.* / 2007-03-20 09:06
A Komorowski to polityk? Należy do tych, którzy wiedzą najlepiej i u których białe bywa czarnym. Ma się wrażenie, że KAŻDĄ tezę potrafi obrócić na jej przeciwieństwo. To hipokryzja, a nie polityka.
roman 1. / 83.144.105.* / 2007-03-20 01:48
U tego "Idioci piastują", tamten zły, że "wpuszczają byle kogo". Inni jeszcze wiedzą, kto, lub co, kim, lub czym jest ,lub nie . Clinton, Sinatra, Bartoszewski, Warszawa, F16, Szmaciński (ten od SLD), no i tak dalej. To i tak nie tak źle. Bo kolejni : gonią innych z dowcipami do obory, są tak inteligentni, że mogą mieć kościół w d..., i chyba tylko dlatego rozpoznają z łatwością czołobitnych wasali, choć jeszcze inny znowu uważa, że kościół w dupie to patologia. Byc może zresztą tak jest, wnioskuje chyba inny, skoro nie tepią pedalstwa wsród siebie tylko produkują pedałów umysłowych ale juz poza własnymi szeregami.
Dostało się stalinowskiemu redaktorzynie i stetryczałemu dziadowi kawaleryjskiemu (Bartoszewskiemu, gdyby ktoś miał wątpliwości) i zetesempowcom. Nie trzeba znać języków, żeby rozpoznać "Kartofell" a, politykę mierzą wzrostem i nie chcą mieć kołchozu z lakierem z Euro. Ale to wszystko są bzdury, komentuje inny, bo "Z inteligencją trzeba się urodzić, natomiast naumieć się bzdur na Uniwersytecie Marksizmu i Leninizmu potrafi już każdy inwalida intelektualny. Wraz z otrzymaniem dyplomu inwalida intelektualny staje się zboczeńcem intelektualnym". Musiałem to zacytować, tak bardzo mi sie podoba. Ale im p********.... Dobrze im tak.
Na to wszystko , całkiem inny, zadął się, p*******, a mimo to puściły mu zajady. Nie tylko zajady, dodaje inny. Także zwieracze, prostuje. Niesłusznie uważa ten całkiem inny , dodaję ja (wreszcie coś od siebie mogę, prawda ?). No bo żeby p*******, to muszą puścić zwieracze, czyż nie ? . Oczekuję na komentarz na ten mój komentarz o zwieraczach, ale proszę wyłącznie tak, jak robią to wszyscy inni, inteligentnie, jak przystało na wykształciuchów, godnie, jak przystoi na tradycję chrześcijańską i oczywiście konstruktywnie, tak jak ja.
A potem wszyscy razem zrobimy partię i na parla-męty z nami.
K. / 213.158.196.* / 2007-03-19 23:38
Regulamin forum
janoo55 / 2007-03-19 23:51 / Bywalec forum
pomyliłeś forum, ale masz racje, dlaczego idioci piastują wysokie stanowiska państwowe. Poparcie im systematycznie spada i będzie to co z Królem z KPN ludzie już niedługo o nich zapomną.
Przypadkowy gość / 83.27.104.* / 2007-03-19 22:59
Kogo tu wpuszcają na to forum. żegnam
DA-old / 195.225.71.* / 2007-03-19 17:02
...A Komorowski nie to nie Clinton... przynajmniej w polityce...
patrzyk / 83.8.204.* / 2007-03-19 16:45
a ty nie FRANK SINATRA!!- BOŚ ZA 'MAŁY" -A TWÓJ dowcip i poprawnośc -są na miarę u krawca!!-wytłumacz sie z afery wojskowej najpierw a potem możesz dowcipkować w oborze!!
asterix / 83.25.81.* / 2007-03-24 12:10
A mówią że z budowlanką kiepsko i "pustaków" brakuje.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-03-19 07:35
Stawianie obok siebie Bartoszewskiego, Mazowieckiego, Kwaśniewskiego i Kaczyńskich oraz rozpatrywanie ich relacji w kategoriach lubienia jest niesmaczne.
Nie uwłacza to wielkim, gdy stawia się ich obok maluczkich, ale nie zrównujcie mężów stanu z trzema panami K, bo to uwłacza Polakom i zdrowemu rozsądkowi.
ordynat / 83.24.206.* / 2007-03-19 16:55
Regulamin forum
janoo55 / 2007-03-19 23:47 / Bywalec forum
wiem masz lepszych gwiazdorów, którzy jak mówią to tylko ich Szczypińska rozumie, bo mają kluchę w gębie, doktorat o socjalizmie na piąteczke obroniony i wilcze apetyty na wszystko co się rusza
Ech! / 83.15.97.* / 2007-03-19 18:22
Regulamin forum

Najnowsze wpisy