Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Na razie nie wycofujemy się z Afganistanu

Komorowski: Na razie nie wycofujemy się z Afganistanu

Wyświetlaj:
zeb / 87.207.35.* / 2010-06-21 19:17
skoro odwołuje jedynie wycofanie z Afganistanu to znaczy że wycofamy się jedynie z NATO. Nie zdziwię się jak zaprzeczy wycofaniu się z NATO. Jeszcze nigdy taki pajac nie zaszedł tak wysoko, to możliwe tylko w Polsce.
rudy koleżka / 83.31.210.* / 2010-06-21 17:51
Gajowy, zdecyduj się wreszcie co robimy
pan władek / 89.231.120.* / 2010-06-21 17:14

Na razie mamy zobowiązania. Wydaje mi się, że wiarygodność państwa polskiego polega na tym, aby nie zaskakiwać sojuszników - ale także Afgańczyków - jakimiś gwałtownymi zmianami wcześniej ustalonego harmonogramu


cieniasie miej choć trochę jaj i obroń wypowiedziane zdanie bąź przyznaj się do pomyłki, ale nie udawaj, że nic się nie stało.
arch / 2010-06-21 17:26 / Tysiącznik na forum
O sztuczkach kampani tego Hrabiego błazna o wycofaniiu z Afganistanu wkrótce nikt nie będzie pamiętał , a to była prawdziwa tragedia - PRAWDZIWA ŚMIERĆ PRAWDZIWEGO CZŁOWEKA.

Dzięki Ci Bronisławie za twoją przezorność w formułowaniu i wypowiadaniu deklaracj .
Myślę, że p. Bronisław Komorowski jeszcze nie dorósł lub już nie powinien uczestniczyć w życiu politycznym.
Cena była zbyt wysoka .
zeb / 87.207.35.* / 2010-06-21 19:25
do urzędu prezydenta z pewnością Bronek nie dorósł ale jeżeli chodzi o rozgrzewanie pań sędzin to nie ma sobie równych. Jeszcze 8 godzin po spotkaniu z kobietą zapewniał w mediach że jest ciągle rozgrzana i czeka. Bronek, jeżeli to jest prawda co powiedziałeś o sądzie to gratuluję, jeżeli to tylko przechwałki to jesteś cienkim lowelasem nie dorastającym do pięt Łyżwińskiemu.
nie chce wygrać / 62.58.10.* / 2010-06-21 17:09
pisałem juz kiedyś - Komorowski nie chce wygrać. Człowiek który co kilka chwil zmienia zdanie nie wzbudza zaufania. Zwłaszcza teraz na ostatniej prostej przed metą.
incognitor / 195.212.29.* / 2010-06-21 16:41
Generalnie ja nawet to rozumiem, tyle że było nie chlapać ozorem w trybie "wyborczym". Niestety, PO dobrze wpisuje się w obraz całkowitej amatorszczyzny w naszej polityce...
Natter / 2010-06-21 17:48 / Tysiącznik na forum
Takie wypowiedzi to już kompromitacja Komorowskiego .Przedtem dał popis jego Vice Niesiołowski ta 3,14 zda to zakała PO przez niego PO traci co najmniej 15 % głosów.Po tych kompromitacjach Komorowski przegraną ma jak w banku .Gdyby wygrał to wierzyłbym w cuda. Nie mam zwyczaju na obrażanie nikogo ale tu chodzi naprawdę o dużą sprawę dla naszego Kraju .a to co wywijają marszałkowie to czysta amatorszczyzna polityczna.

Najnowsze wpisy