Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Nigdy nie zadowolimy PiS

Komorowski: Nigdy nie zadowolimy PiS

Money.pl / 2011-04-16 08:15
Komentarze do wiadomości: Komorowski: Nigdy nie zadowolimy PiS.
Wyświetlaj:
postronny / 194.187.145.* / 2011-06-28 16:14
Tak to właśnie jest, jak Prezydent zamiast służyć narodowi czeka tylko na oklaski.
Ryszard W / 83.10.113.* / 2011-04-16 20:31
Panie Prezydencie Komorowski, niech panscy koledzy z PO nie mordują poltyków PiS. Przeciez to Ryszard C członek PO zamordował w łódzi Marka C. Zapomniał pan to wydarzenie?
marynarz098 / 2011-04-16 18:02 / Tysiącznik na forum
Jak widac ponizej Panie Prezydencie, ma Pan racje.
Z elektoratu PIS ( ale nie generalizuje ), nie bylo ani jednego pochlebnego lub nawet neutralnego o Panu wpisu.
Zarzucano POwca bluznierstwa( czasem morderstwo) wzgledem Prezydenta Kaczynskiego,...................a ponizej piekne przyklady wyrozumialosci i kultury, i poszanowania prawa i konstytucji RP.
Ciekawi mnie co by na ten temat powiedzial Prezydent Kaczynski, lub JP2, ........pewnie dajac przyklad swemu nieomylnemu narodowi, tez by kamienie w urzad Prezydencki ciskali.

Wstyd i obciach, dla nas wszystkich.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-16 18:19

...poszanowania prawa i konstytucji RP

Cos mi tu smierdzi PRL-em.
Wtedy tez pisanie prawdy o kims bylo niezgodne z prawem i konstytucja.
marynarz098 / 2011-04-17 02:43 / Tysiącznik na forum
prawda PIS, prawda PO, prawda SLD, ilez tej prawdomownosci wokolo.........ale ja nie o prawdzie, ja o tym, ze nawet Twoja czy moja prawda nie zwalnia z kultury, i szacunku do drugiego czlowieka.
refleksja na marginesie / 188.72.225.* / 2011-04-16 16:05
coś mi się wydaje, że wicehrabia Bul-Komorowski jakiś taki ostatnio niedysponowany. W wywiadzie udzielonym jakiemuś dziennikarzynie prezentował napuchniętą twarz patrząc na w/w przez malutkie szparki. Czyżby zaczął profilaktycznie walić gorzałkę? W takim stanie zdrowia to wydaje się wielce ryzykownym przedsięwzięciem. No cóż, ale w gruncie rzeczy kogo to obchodzi.
dgen / 2011-04-16 14:09 / Tysiącznik na forum
........a tak w ogóle czy ktoś słyszał ostatnio o jakiejś inicjatywie ustawodawczej pana komorowskiego ?
Swego czasu, jak pamiętam, zarzucał swojemu poprzednikowi bierność.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-16 16:02

zarzucał swojemu poprzednikowi bierność

i jako marszalek sejmu chowal jego (LK) inicjatywy ustawodawcze w szufladzie do ktorej przypadkowo gubil klucz.
door / 83.12.255.* / 2011-04-16 13:59
Chyba, że się dobrowolnie "anihilują".
Szarik2050 / 83.28.64.* / 2011-04-16 12:42
Zebrane lapsusy Komorowskiego stworzą niezły program rozrywkowy. PP Komorowski: czy jest w ogóle możliwe dostarczenie zadowolenia opozycji przez partię rządzącą? Przecież opozycja jest od wytykania błędów. Opozyzja jest w opozycji. PP Komorowski: jak się zadawala opozycję? Chyba, że Pan ma na myśli opozycję pochodzącą od opierania się. Sędzia do Jagi z Chochołowa: Twierdzi pani, że pozwany panią zgwałcił, a czy pani się w jakiś sposób opierała? Hej najwyzsy sondzie, jo sie o safe opiyrała.
tesa1959 / 2011-04-16 14:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Przecież opozycja jest od wytykania
błędów. Opozyzja jest w opozycji.

Oczywiście, ale bcie w opozycji nie oznacza "nie, bo nie: bo to nie nasz pomysł, choć może dobry"
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-16 16:12
Pani ma bardzo krotka pamiec i wybiorcza.
Podalem Pani linka do inicjatyw ustawodawczych PiS o ktorych Pani nie miala zielonego pojecia.
To wlasnie ten POpaprany rzad odrzucal te inicjatywy na zasadzie "nie, bo nie: bo to nie nasz pomysł, choc mze dobry"
Marszalek Komorowski zamykal w szufladzie inicjatywy ustawodawcze Prezydenta LK i nigdy do nich nie wracal.

Moze by sie Pani rowniez logiki poduczyla bo PiS nie ma mozliwosci w dzisiejszym sejmie czegokolwiek odrzucic.

Nie mam do Pani juz za grosz szacunku bo Pani sama do siebie go nie ma.
tesa1959 / 2011-04-16 19:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja to doskonale pamiętam i nie mam co do tego wątpliwości. Tu jednak chodzi o coś zupełnie innego - rzeczywiście PiS-u ostatnio nie da się niczym zadowolić - wszystko, co się robi, to mało. Przecież, jeżeli chodzi o upamiętnienie śp.prezydenta zrobiono już wiele (tablice: w kancelarii, Sejmie, kościele, Muzeum Powstania Warszawskiego, pomnik na Powązkach, wiele skwerów. Nawet jeśli powstanie pomnik na Krakowskim Przedmieściu, to znów coś będzie nie tak. Nie bronię tu strony rządowej, bo sprawa pomnika w Warszawie, to sprawa prezydenta miasta (aha, ona też jest z PO)
~Kris / 2011-04-16 13:47 / Tysiącznik na forum)
Chyba nieświadomie, ale zgodziłeś się właśnie całkowicie ze zdaniem Komorowskiego:
1. Opozycji nie da się zadowolić.
2. Nie chodzi o żaden pomnik
wektor / 2011-04-16 13:13 / portfel / Bywalec forum
Jaki prezydent takie i lapsusy.
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 13:21
Blyskotliwe. Zazdroszczę Ci.
waeasdfasdfasf / 213.77.81.* / 2011-04-16 12:11
A BABY WYGLADAJĄ TEŻ JAK CHŁOPY.
analfabeta / 149.156.124.* / 2011-04-16 11:52
za to mira i zbycha - korzystnymi dla kolesi zapisami w ustawie hazardowej - czemu nie?
oto prawdziwa twarz peło.
poprzecie / 81.190.149.* / 2011-04-16 11:41
no może Donalda.
Pasujecie do siebie - Wy oboje, TVN i Wasza "Zielona Wyspa"
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 13:17
Nie ich tylko nasza " Zielona Wyspa". Gdyby tej nie bylo to bezrobocie byloby z dwudziestoprocentowe a bieda dojmująca. Trzeba to docenić tym bardzie jeśli uznamy, że ta wyspa nasza. Przynajmniej jest się czy pochwalić.
antyPOeb / 78.8.106.* / 2011-04-16 16:11
zgłaszam wypowiedzi tow. wojensa do usunięcia za typowo POwski bełkot i sianie cudakowej propagandy
tesa1959 / 2011-04-16 14:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale on nie identyfikuje się z "tą wyspą" - to jest taki swoisty patriotyzm.
swojski swojak / 178.32.48.* / 2011-04-16 16:10
cóż za głęboka refleksja i przy okazji prosta recepta na prawdziwy patriotyzm. Jak to to dzielić potrafi .
tesa1959 / 2011-04-16 19:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie jestem "to to", a po drugie, to nie ja dzielę, ale "poprzecie" na "wy" i "my".
dgen / 2011-04-16 11:20 / Tysiącznik na forum
bronisławie komorowski !
nie musisz zadowalać pisu !
wystarczyło abyś nie podpisywał ustawy o wzroście stawki vat !
ale masz jeszcze szansę - zgłoś projekt ustawy obniżający akcyzę na paliwa !
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 12:32
Do obniżenia akcyzy nie potrzebna jest ustawa. Wysokość akcyzy leży w gestii rzadu. Czy obniżenie akcyzy wplynie na cenę na stacji? Nikt takiej gwarancji nie da. A gdyby nawet to obnizka cen na stacjach bylaby nic nie znacząca.
antyPOeb / 78.8.106.* / 2011-04-16 16:12
zgłaszam wypowiedzi tow. wojensa do usunięcia za typowo POwski bełkot i sianie cudakowej
propagandy
niewierzący ateusz / 79.186.47.* / 2011-04-16 11:14
chodzą po lesie chodzą, aż tu patrzą burza idzie , schronili się więc w starym szałasie i czekają , nagle prezydent mówi
- lać mi się chce. już nie mogę wytrzymać - i zaczynać gmerać przy spodniach , na to premier
- Bronek nie w środku , wyjdź na zewnątrz
- Ale burza...
- WYJDŹ BO ŚMIERDZIEĆ BĘDZIE ! - wrzasnął premier,
prezydent wyszedł i po chwili wraca cały mokry
- co? tak leje ? - spytał premier
- nie, wieje - odparł prezydent
aVox / 178.182.59.* / 2011-04-16 10:00
Wy nigdy nie zadowolicie Narodu polskiego.
Owszem Komorowski; mnie możesz usatysfakcjonować składając dymisję i dobrowolnie poddając się karze za zdradę stanu - w tym za bezprawne zajęcie kancelarii Prezydenta RP i i Jego obowiązków.
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 13:06
Jedna jest droga do tego. Musicie wygrać wybory. Ponieważ zdajesz sobie sprawę , że to niemożliwe, dlatego ta paplanina. Musisz się z tym pogodzić. Tak będzie dla ciebie najlepiej.
Student warszawiak / 79.191.58.* / 2011-04-16 10:18
Tu nie chodzi o zaspokajanie Prawa i Sprawiedliwości, ale o zwyczajną uczciwość, prawdę i przyzwoitość, której to panom z PO brakuje. Kiedy pasażerowie cisną się jak sardynki, minister dostaje kwiaty, kiedy ginie prezydent RP, premier oddaje dowody i prowadzenie śledztwa wrogiemu mocarstwu, a gdy widać jego kłamliwe rezultaty, bawi się w Dolomitach, kiedy wreszcie miała być zielona wyspa, są miliardowe długi.

Platformo! Do zobaczenia jesienią przy urnie!
Elendir / 2011-04-16 22:01 / Łowca czarownic

Tu nie chodzi o zaspokajanie Prawa i Sprawiedliwości, ale o zwyczajną uczciwość,
prawdę i przyzwoitość

Dlaczego Twoja wypowiedź nic nie ma wspólnego z tymi zasadami?
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 11:46
Drogi studencie z mojej ukochanej Warszawy nie podlączaj się do pisowskiego belkotu. Wierzę, że doskonale zrozumialeś co Komorowski mial na myśli. A jeśli zrozumialeś to jestem przekonany, że nie masz wątpliwości, że Komorowski ma rację. Nie wal w PO jak w bęben bo rządzą w bardzo trudnej sytuacji wynikajacej z kryzysu światowego. Nam udalo się przejść przez ten kryzys względnie dobrze. Powiem więcej wskaźniki jakie osięgnęliśmy są na poziomie mistrzostwa świata. A moglo być bardzo dramatycznie. Jakaś zasluga rządu w tym też jest.
Studentowi tym bardziej studentowi Warszawiakowi, przyszlemu przedstawicielowi warszawskiej inteligencji nie godzi się popierać pisowskiej szumowiny. Nie może być po drodze warszawskiemu inteligentowi z pisowską cholotą o mentalności kiboli. Pamiętaj o tym. Nie musisz glosować na PO ale broń Boże na PIS.
Oto slowo na niedzielę.
antyPOeb / 78.8.106.* / 2011-04-16 16:06
O widzę, że cenzor znowu szalał....
wojens=burak warszawski, POwski kundel itd. itp
oto słowo na sobotę
jt / 81.168.209.* / 2011-04-16 15:20
O,znalazł się "autorytet",który wie najlepiej co się godzi,a co nie.A moim zdaniem nie godzi się pisać tak jak Ty,obrażając wielu wyborców demokratycznej Polski.Głosujesz na PO,to Twoje prawo,ale innym odmawiasz tego prawa w stosunku do PiS-u.A o tym że demokracja nastała zapomniałeś?.
tesa1959 / 2011-04-16 12:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Studentowi tym bardziej studentowi Warszawiakowi,

A czym różni się student Warszawiak od studenta z innego miasta lub też pochodzącego ze wsi? To są studenci gorszej kategorii? A tak na marginesie, to ubiegłym roku Politechnika Poznańska Wydział Informatyki pobił w rankingu na głowę Politechnikę Warszawską (ten sam wydział).
Wiesz, tacy zarozumialcy potwierdzają tylko, że "słoma z butów im wystaje".
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 12:41
Student pochodzacy z miasta różni się od tego ze wsi. Oczywiście nie tego z miasta zasluga czy też tego ze wsi wina. jAle ja nie deprecjonuję tego ze wsi. Za takim potraktowaniem warszawskiego studenta przemawia mój patriotyzm lokalny. Z zarozumialstwem to nie ma nic wspólnego a twoje rozgoryczenie nieuzasadnione.
tesa1959 / 2011-04-16 13:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
W takim razie ok.
Elendir / 2011-04-16 09:55 / Łowca czarownic
Oczywiście że nie - chyba że byśmy oddali całą władzę jedynemu i niepodzielnemu władcy - Jarosławowi Kaczyńskiemu. Dopóki to nie nastąpi lub dopóki jego poplecznicy przestaną wierzyć w przejęcie władzy przez PiS za jego prezesowania, protesty nie ucichną, a szopka pod pałacem prezydenckim trwać będzie nadal.
OSZOŁOMOWATY / 212.14.11.* / 2011-04-16 10:52
Dobrze że nie widzisz szopki odwalanej przez Donka i Piterę. Gratuluje również prezydenta - w końcu macie takiego na jakiego zasługujesz - lóstro rzywe POelektoratu ...
Elendir / 2011-04-16 21:56 / Łowca czarownic

Dobrze że nie widzisz szopki odwalanej przez Donka i Piterę.

A mógłbyś konkretniej?

Gratuluje również prezydenta - w końcu macie takiego na jakiego zasługujesz

No cóż, konkurencja była jeszcze słabsza. Ale trudno się temu dziwić w sytuacji, gdy prezydent RP w sumie nie tak dużo zarabia (biorąc jako punkt odniesienia ludzi którzy potrafią odnieść sukces), a ciągle jest na świeczniku i cokoleiwk nie zrobi to znajdą się tacy co będą go krytykować. Nawet jeżeli jakaś kwestia w sumie nie ma większego znaczenia z punktu widzenia interesów Polski.
~Kris / 2011-04-16 10:09 / Tysiącznik na forum)
Przejęcie władzy nie jest konieczne - już teraz jest wystarczająco dużo kasy do podziału, żeby zapewnić dostatnie życie tysiącom 'wiernych żołnierzy'. Są pieniądze dla posłów. Są - co bardzo ważne - posadki w samorządach, i związana z nimi realna władza, od której zależna jest cała piramida usługodawców i firm realizujących zamówienia publiczne...
Przejęcie władzy to tylko bonus, w który mało kto - poza prezesem - wierzy. Liczy się zachowanie wiernych wyborców na poziomie tych 20%, i wszyscy będą zadowoleni.
Elendir / 2011-04-16 10:11 / Łowca czarownic
No tak, ale w status quo wpisane są protesty i demonstracje.
~Kris / 2011-04-16 12:13 / Tysiącznik na forum)
To co robi PiS, to takie wypalanie trawy na skraju lasu: metoda jest skuteczna... pod warunkiem, że las się nie zajmie.
wojens / 46.112.127.* / 2011-04-16 12:59
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale nawet jak się las nie zajmie to wypalanie i tak jest chyba szkodliwe dla ziemi.
GŁUPI GRAŚ / 85.198.213.* / 2011-04-16 09:22
Patrzę , czytam i nie mogę nadziwić się...jakim małym ,podłym człowiekiem jesteś Bredzisław ty i twoje środowisko. POwska hołoto sama napędziłaś z premedytacją spiralę złości i nienawiści - podajcie jakiś konstruktywny przykład próby rozwiązania tego problemu. Z waszej POpapranej strony były tylko złośliwe ,zjadliwe komentarze ludzi płytkich pokroju Waltz ,Niesiołowski czy inny półgłówek Nowak , nie zapomniawszy o ludziach dobrych w każdym systemie czyli Nałęczów i Lityńskich. NIKT z was nigdy nie próbował rozwiązać tego problemu ,drogą mediacji ,drobnych ustępstw ,poprzez okazanie dobrej woli ,próbę zrozumienia racji tych ludzi sprzed pałacu . A teraz dziwisz się Bredzisławie ,że ten Prezydent ,który zmarł w sposób tragiczny jest otoczony szacunkiem znacznej części społeczeństwa ,a ty jesteś i zapewne będziesz pośmiewiskiem - tak to jest jak słoma z buta wyziera... .
cyt.Scios / 178.182.45.* / 2011-04-16 10:08
Na czym płk Putin mógł oprzeć plan podboju III RP, jeśli nie na grze antypisowską histerią i na kogo innego mógł postawić, jeśli nie na marionetki owładnięte nienawiścią do Prezydenta? Wykorzystanie schematu, na którym opiera się życie publiczne „elit” III RP było najprostszym posunięciem kremlowskich strategów. Rozgrywanie przez Rosję politycznych antynomii i sporów pozwoliło na rozbicie najważniejszych dla Polaków uroczystości katyńskich i doprowadziło do zamknięcia w samolocie – pułapce osób, których działalność i wizja Polski stały na przeszkodzie zamysłom Kremla, mogły je opóźnić lub zniweczyć. Lęk przed utratą władzy na rzecz znienawidzonego PiS-u oraz obawa przed skuteczną polityką Lecha Kaczyńskiego - to podstawowe ogniwo łączące interes Rosji z intencjami grupy rządzącej.
~Kris / 2011-04-16 09:58 / Tysiącznik na forum)
Twój tekst potwierdza, że Komorowski ma rację: Was nie da się zadowolić.
Idź lepiej na spacer.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy