Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski o trotylu. Prezydent czeka na wynik badań

Komorowski o trotylu. Prezydent czeka na wynik badań

Wyświetlaj:
(@) / 89.70.214.* / 2012-12-16 23:45
Detektory materiałów wybuchowych wykryły trotyl na wraku Tupolewa. Praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb.
Edek niemiec / 83.25.17.* / 2012-12-16 23:20
I dlatego w niecałą godzinę po katastrofie odpowiednie służby włamały,się do pokojów poselskich posłów PIS, w celu "pobrania próbek dna",a ówczesny marszałek sejmu zamiast zastosować się do procedur,czyli jako następny po głowie państwa siedzi i czeka w schronie,ogłasza "orędzie" i przejmuje władzę ,bo on już wie co się stało.Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni- cytat.
weterynarz dla POmyleńców / 79.185.154.* / 2012-12-16 23:20
Wyniki badań mają zawierać dane na potwierdzenie wersji ojca narodu ze WSI
bronek ruski / 89.79.177.* / 2012-12-16 23:11
"- Osobiście mam nadzieję, że próbki pobrane z wraku Tupolewa rozwieją wątpliwości nawet najbardziej szalonych głów, które są skłonne do ulegania spiskowym teoriom - mówi prezydent Bronisław Komorowski" Dziwne myślałem, że badania mają coś wyjaśnić co się stało , a nie prowadzone pod kątem ściśle określonej tezy !!!!!!!!!!
door / 83.12.255.* / 2012-12-16 22:16
Słyszałem odgłos silników, który wskazywał na to, że samolot podchodzi do lądowania. Po chwili słychać było zwiększenie mocy silników. Słychać było również, że zwiększenie mocy było do maksymalnych obrotów. Usłyszałem wybuchy, a potem dźwięk gaśnięcia silników. I po wszystkim nastąpiła cisza”.

Z kolei Artur Wosztyl zapamiętał:
„W pewnym momencie usłyszałem, że silniki zaczynają wchodzić na zakres startowy, tak jakby pilot chciał zwiększyć obroty silnika, a tym samym wyrównać lot lub przejść na wznoszenie. Po dodaniu obrotów po upływie kilku sekund usłyszałem głośne trzaski, huki i detonację. Do tego doszedł milknący dźwięk pracującego silnika, a następnie cisza”.
Podobnie zeznała stewardessa Jaka – 40:
„Czekaliśmy na wylądowanie tupolewa. Słyszeliśmy, jak się zbliża. W pewnym momencie był jeden huk, za chwilę drugi huk, po czym cisza” .
Łooś / 99.232.169.* / 2012-12-17 02:31
'........za chwilę drugi huk, po czym cisza''.....a z ciszy wyłonił się strach , dla tych co wierzyli w prawde jest to koniec POLSKI

Najnowsze wpisy