Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski poleciał do Moskwy

Komorowski poleciał do Moskwy

Money.pl / 2010-05-08 09:19
Komentarze do wiadomości: Komorowski poleciał do Moskwy.
Wyświetlaj:
Obywatel AB / 83.15.108.* / 2010-05-08 13:38
Wczoraj przyszła mi do głowy pewna "dziwna" myśl.. Może Rosjanie wcale nie muszą być winni.
Przeanalizujmy fakty:
1. Opustoszałe, zaniedbane lotnisko wojskowe, bez licznego garnizonu. Obsługa "wieży" mało kompetentna. Podejście do pasa nad bagnami, teren łatwy do obstawienia "swoimi ludźmi" - mała szansa na postronnych świadków. Ogólny rosyjski bałagan i niedbalstwo.
2. Do identyfikacji było więcej ciał niż zabitych w katastrofie . Czyżby BOR zastrzelił kogoś, kogo Rosjanie uznali za pasażera?.
3. Natychmiastowe kierowanie podejrzeń na Rosję poprzez:
- fakt, że miała motywy,
- odrzucenie wersji zamachu
- dobrowolne przekazanie śledztwa,
- sprzeczności w sprawie współpracy w dochodzeniu.
- bratanie się, niby z rosyjskiej inicjatywy.
A może ta trzecia skrzynka, która natychmiast znalazła się w Polsce musiała być "przygotowana" zanim trafi w ręce rosyjskie? Przecież ona była taką samą częścią samolotu jak każda inna, ale może rejestrowała inne ważniejsze parametry. Dlaczego Rosjanie nie zabronili jej zabrać tak jak pozostałych? Czyżby tamte dwie miały stanowić alibi.

Dzisiaj 8 maja, w sobotnim programie Beaty Michniewicz w Trójce, któryś z redaktorów powiedział, że jego rosyjski kolega dziennikarz dziwi się, dlaczego polscy śledczy nie ujawniają informacji, które przekazuje im strona rosyjska. Czyżby Rosjanie mimo bałaganu i doskonałego przygotowania akcji wykryli jakieś "dziwne sprawy"?
PKB / 2010-05-08 14:04 / Bywalec forum
Tak, sprawdzili ilość promili w ciele Lesia i nie wyszło im zero. Nie dziwię się, że Tusk tego nie chce przekazać. Wiesz, jakie PiSokomuchy na nim by psy wieszały!
I na dodatek ten piąty głos w kabinie. To jest oczywista oczywistość do kogo on należy, ale nie można tego wprost powiedzieć, bo Lesiu by się od razu znalazł na śmietniku historii łącznie ze swoim sarkofagiem.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-09 00:35
O co Ci Chodzi , MUSISZ takie głupoty pisać ,czyim jesteś niewolnikiem , ktoś Ci płaci??
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-05-09 00:31
Koleś jesteś sfrustrowany cynik !! obserwuję kilka , Twoich wypowiedzi.., Żal!!! Współczuję , MUSISZ, czy to Twój wybór???
pan władek / 89.231.102.* / 2010-05-08 19:14
tak się ciekawie składa, że ten głos to minister z PO, czyżby to on nakazał wziąć kurs na "matuszkę" ziemię?
Zatem mają rację ci, którzy mówią, że tusk ma krew na rękach i dlatego wszystko ukrywa.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-05-08 22:51
Wiemy, że istnieje wiele innych możliwości , okoliczności wypadku, Ale jaka jest PRAWDA ?? możemy nigdy za naszego życia się nie dowiedzieć , bo SAMI wiecie Dlaczego?? Czy ktoś w tej sprawie COŚ zrobił?? Premier???? NASZEGO RZĄDU? Robi wszystko maksymalnie aby wyjaśnić te DZIWNE okoliczności Wypadku?? Jak to postrzegacie??
gus / 78.8.3.* / 2010-05-08 18:40
Aha. Najpierw był Pan specjalistą od reformy zdrowia. Potem od koronacji. Teraz od katastrof. Gratuluję.
Ale określenia "pisokomuchy" - z całą sympatią radzę, bo nie chcę, by takie curiosum z forum zniknęło - lepiej się pozbyć. Za bardzo zdradza dyletantckiego nienawistnika.
wyższa forma demokracji / 83.21.248.* / 2010-05-08 15:35
Po twoim wpisie widać,że Platforma Obywatelska pretenduje nie tylko do wyższej formy demokracji,ale również do wyższej formy debaty politycznej
pan władek / 89.231.102.* / 2010-05-08 22:39
ktoś przyniósł mi zdjęcie ponoć z jakiegoś pokoju w redakcji GW z napisem "u nas panuje wysoka kultura samooceny" to mogłoby wyjaśniać zachowania niektórych niePOspolitych umysłów
jgfgv / 109.243.236.* / 2010-05-08 18:20
Czas chodzić na lekcje logiki odwykowej. To taka kuracja, która pomaga odzyskiwać przytomność po lekturach Michnika i informacjach z Tvn lub RmFm. Życzę powrotu do zdrowia.
PKB / 2010-05-08 15:42 / Bywalec forum
A po twoim wpisie widać, że na pewno nie pretendujesz do roli homo sapiens, skoro dla ciebie w Polsce istnieją tylko dwie partie.
wyższa forma demokracj / 83.21.248.* / 2010-05-08 16:10
To się przyznaj której partii jesteś zwolennikiem. Niech wszyscy wiedzą,która partia może się szczyci takim chamskim zwolennikiem.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-05-08 22:33
PKB jest zwolennikiem DONALDA to oczywiste!!
b-52 / 87.207.143.* / 2010-05-08 16:54
panowie wszytko to nic najważniejsze, wygumować ostatniego bliźniaka
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-05-08 22:59
Spieprzaj Dziadu !! Jak pewnie domyślacie się to prowokacja platformy , podstawić takiego dziada jak ten np. powyżej i nie można być kulturalnym Obywatelem, niestety trzeba wyjść z siebie , PO wie doskonale jak to robić... No i ustawić się wtedy z kamerą... A potem OCZERNIAĆ! Oczerniać...ulturalnym Obywatelem, niestety trzeba wyjść z siebie , PO wie doskonale jak to robić... No i ustawić się wtedy z kamerą... A potem OCZERNIAĆ! Oczerniać...
Miedwiediew / 80.239.242.* / 2010-05-08 12:27
Niech już nie wraca . Nam go nie potrzeba . Nie mówię żeby zginął w katastrofie ale jak tam się tak dobrze czuje w stolicy ZSRR to nie ma po co wracać z nowymi wytycznymi Putina.
Elendir / 2010-05-08 13:03 / Łowca czarownic
Wystarczyło przeczytać tytuł artykułu by się domyśleć że PiSowiacy będą serwować tego rodzaju komentarze. Żenada.
Miedwiediew / 80.239.242.* / 2010-05-08 12:27
Niech już nie wraca . Nam go nie potrzeba . Nie mówię żeby zginął w katastrofie ale jak tam się tak dobrze czuje w stolicy ZSRR to nie ma po co wracać z nowymi wytycznymi Putina.
klawiszS / 79.185.239.* / 2010-05-08 12:20
I bardzo dobrze. Oby tylko nie wrócił. Trzeba był dać paszport w jedną stronę i basta. A jaruzela to pędzić pejczem przed orkiestrą podczas moskiewskich dożynek.
ponury grabarz / 77.222.224.* / 2010-05-08 12:10
a jutro leci do Smoleńska. Oczywiście nie jest to akcja "kampania na grobach"
zdrowy rozsądek / 89.72.16.* / 2010-05-08 11:59
Za Komorowskim rejestrator parametrów lotu. Dlaczego oryginał.

Mogli przecież wysłać kopię.

Prokuratura, nieumyślnie lub celowo, nie dba o zabezpieczenie materiału dowodowego. !!!
wyższa forma demokracji / 83.21.248.* / 2010-05-08 10:58
w sieci supermarketów MarcPol. Listy można było podpisywać przy kasach.
Można przyjąć,że nie wszyscy pracownicy sieci supermarketów MarcPol są zwolennikami Bronisława Komorowskiego,na pewno jakaś cześć jest mu niechętna i nigdy z własnej nieprzymuszonej woli nie uczestniczyłaby w akcji zbierania podpisów dla niego.
Ale dla pracodawcy i działaczy platformy nie miało to znaczenie, pracownicy nie sympatyzujący z Komorowskim MUSIELI uczestniczyć w akcji zbierania podpisów dla niego.

Taką wyższą formę demokracji funduje nam Platforma Obywatelska. Głosujmy na Bronisława Komorowskiego, a pracodawcy z działaczami platformy już zadbają byśmy popierali właściwego kandydata.
polak dobrze poinformowany / 89.77.4.* / 2010-05-09 01:01
W Malinowicach ksiądz nie dawal rozgrzeszewnia jak nie złożyłeś podpisu na liście Jarosława. Dodam, że ten ksiądz jest podejrzany o wspołpracę z SB, ale Kurtyka gdzieś zapodzial jego teczkę.
braterstwo / 77.254.188.* / 2010-05-08 10:54
... Zachwatowicz, Wajda, Komorowski oraz ich oficer prowadządzy Jaruzelski.
~Kris / 2010-05-08 10:47 / Tysiącznik na forum)
Drodzy Ekstremiści,
Zastanówcie się, czy wypisując swoje radykalne bzdury robicie cokolwiek pożytecznego dla swojego ukochanego kraju. Zastanówcie się głęboko.
Patriotyzm to trudna rzecz, długo się do niego dorasta. Niektórzy nie dorosną nigdy.
Elendir / 2010-05-08 13:01 / Łowca czarownic
Zawsze w wypowiedziach jest nadreprezentacja ekstremistów. Bo ekstermista jek się nie wyraża to czuje się chory. Albo robi to w ramach pracy na rzecz swoje ugrupowania.

Osobiście zawalczył bym z tym poprzez dobrowolne filtry. Strona udostęnia mechanizm że każdy zarejestrowany użytkownik może wybrać sobie jakiego rodzaju wypowiedzi (w tym których użytkowników) nie chce widzieć. Narzędzie trochę podobne do antyspamu. Myślę że to by załatwiło sprawę "ekstremistów".
Obywate AB / 83.15.108.* / 2010-05-08 14:00
Dziękuję za wnikliwą ocenę mojej osobowości. Niemniej jako ekstremista (w Pańskich oczach) wdzięczny jestem pewnym stronom - w tym portalowi Money.pl - że nie stosuje wspomnianych przez Pana filtrów i zezwala na prezentowanie takich "ekstremalnych" podglądów jak moje oraz znacznej części społeczeństwa.

Jeśli przedstawianie faktów i wyrażanie wolnych myśli przez osoby o odmiennych poglądach męczy Pański umysł i wprowadza niepotrzebny zamęt, zachęcam do korzystania z mediów które podają informacje, jakich Pan oczekuje. Jest ich w Polsce tak dużo, że z wyborem nie Powinien Pan mieć problemu. Równocześnie proponuję złożyć swoją propozycję portalom, które sprawiają wrażenie, iż prezentują jedynie poglądy ekstremalne z mojego punktu widzenia. Chętnie poprę Pańską propozycję.

Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko zachęcam do wysiłku umysłowego.
Elendir / 2010-05-08 16:09 / Łowca czarownic
A ja zachęcam do pisania komentarzy dopiero po przeczytaniu ze zrozumieniem. W żadnym miejscu nie napisałem o zabranianiu prezentowania poglądów, a jedynie o daniu możliwości użytkownikowi do ich wyfiltrowania na życzenie. Więc jeżeli dla kogoś Twoje poglądy byłyby wartościowe Toby ich nie starał się wyfiltrować.

Dodam przy tym że mój pomysł nie wziął się z powodu występowania poglądów różnych od mojego, a raczej z powodu pojawiania się na forum śmieci które mają niewiele wspólnego z kulturalnym wyrażeniem swoich poglądów. A wręcz utrudniają zapoznanie się poglądami innych osób starając się je zagłuszyć. Jak zwykłe chwasty.

Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko zachęcam do wysiłku umysłowego.
Pajchiwo / 2010-05-08 12:04 / Tysiącznik na forum
IMHO potrzebna jest tolerancja - nie tylko dla gejów, więźniów czy emancypantek, ale również dla ludzi wyrażających inne skrajne poglądy.
Tak właśnie - dla mnie - można zapracować na miano człowieka tolerancyjnego.
Wobec czego trzeba dać każdemu szansę wypowiedzieć to co myśli.
W dodatku jest to szansa dla nas - czytając takie posty możemy spojrzeć na sprawę z zupełnie innej strony, a przecież w dobie tak sugestywnych mediów trudno o taki komfort, więc nie ma co narzekać.
Gall# / 213.158.199.* / 2010-05-08 10:17
Tusk i jego ekipa mają polską krew na rękach: najpierw powierzyli Rosji zadbanie o bezpieczeństwo polskiej delegacji, a po tajemniczej katastrofie naszego samolotu, powierzyli Putinowi wyjaśnienie jej przyczyn. TO JEST ZDRADA.

Od pierwszej chwili tragedii - bez śledztwa - rząd Tyska i Komorowski wspólnie z Rosjanami gorączkowo zapewniają świata, że do katastrofy doszło z winy polskich pilotów - TO JEST HAŃBA
rodaczek / 78.8.91.* / 2010-05-08 10:07
Jak chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj Donalda Tuska ! Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska Idzie Platforma Obywatelska ! Do sądu złodziej śmiało ucieka Bo wszak korupcja prawem człowieka ! Czar PRL-u wraca do formy Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy ?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi Od dziś będziemy świadczyć usługi Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli ! Szef MSZ-u już ma kaganiec Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Europa !
m-53 / 83.24.22.* / 2010-05-08 09:40
czy mogę spytać czy Sarkozy i Merkel już się nauczyli języka Polskiego?
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-05-08 09:29
Mam nadzieję, że poleciał z biletem w jedną stronę!
czozaczassy / 213.158.199.* / 2010-05-08 09:19
Ciekawe czy jak ten buc zwali kupę, to tez PO_media zrobią z tego "wydarzenie historyczne" .
Jedzie zapewnić Moskwę, że Katastrofa samolotu prezydenckiego "jest skutkiem zaniedbań w polskim lotnictwie wojskowym" ?!
Czy jedzie podziękować za wolnienie PO od kaczystowskich siepaczy?

Dlaczego relacji z zagranicznych podróżach śp. Prezydenta RP trudno było się doszukać w PO_media?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy