Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Szef PiS nie odwołał słów o dopłatach

Komorowski: Szef PiS nie odwołał słów o dopłatach

Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2010-06-29 23:07 / Tysiącznik na forum
Komorowski a może nam wyjaśnisz swoje orędzie "po katastrofie samolotu" dlaczego opublikowałeś je prze katastrofą
http://www.itv24.com.pl/film/891/oredzie_w_tvp_info_przed_katastrofa_tu-154/
Dlaczego razem z Tuskiem śmiejecie się w momencie po wylądowaniu samolotu z trumnami ? co wam tak wtedy było do śmiechu?
http://www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=player_embedded:
A co masz do powiedzenia Komorowski o zeznaniach z zeznań pilota Jaka-40, porucznika Artura Wosztyla, wynikają zupełnie inne stenogramy niż te co nam Rosja przekazała
http://news.money.pl/artykul/komorowski;szef;pis;nie;odwolal;slow;o;doplatach,50,0,638002.html
TVP też podaje dziś takie informacje
Komorowski powiedz nam Polakom kim TY jesteś komu Ty służysz?
SIEMIANOWICZANKA / 87.205.135.* / 2010-06-29 22:51
MAM ALERGIE NA PLATFORMĘ I TEGO, JAK MU TAM KOMOROWSKIEGO!!!!!
TO UWŁACZA MOJEJ GODNOŚCI,ZEBY TAKI TYP BYL PREZYDENTEM MOJEGO KRAJU......
STANOWCZO PROTESTUJĘ
na marginesie / 87.205.84.* / 2010-06-29 17:08
„ Platforma Obywatelska dąży do konfrontacji i chce sprowokować wszelkimi sposobami drugą stronę do jak najostrzejszej reakcji. Oni prowokują Jarosława Kaczyńskiego, aby wywołać polityczną awanturę. Wtedy media wspierające Komorowskiego rozpętałyby gigantyczną kampanię, aby cała sprawa została wykorzystana przeciwko Kaczyńskiemu. Dlatego nie można dać się sprowokować, zwłaszcza w tych ostatnich dniach kampanii. Trzeba po prostu spokojnie to wszystko przeczekać, czyli postąpić dokładnie odwrotnie niż chce sztab Komorowskiego.”

Piotr Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL
Kalli / 213.158.197.* / 2010-06-29 12:49
Skąd w tym człowieku tyle nienawiści - Komorro mnie przeraża
sfera2 / 2010-06-29 12:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oglądałem dokładnie całą debatę i trzeba być naprawdę tępym, by pisać takie bzdury, Jak przyznanie racji Kaczyńskiemu. Czy zwolennicy Kaczyńskiego i PiS-u nie widzą że są już tak manipulowani jedynym nieomylnymi działaniami wodza, że zaczynają tworzyć neokomunę w której ludzie posiadający pieniące czy pochodzenie, z automatu stają się wrogami ludu. Poczytajcie wasze wypociny, to czysta neokomuna. Nigdy nie myślałem że po 20 latach III Rzeczpospolitej, przyjdzie mnie walczyć od nowa z komuchami.
zaaagadka / 213.158.197.* / 2010-06-29 13:45
dlaczego wszelcy kapusie, SBcy, liderzy PZPR, liderzy PO, osadzeni w zakładach karnych, aferzyści... - dlaczego wszyscy oni razem, koniecznie chcą Komorowskiego Bronka ulokować w pałacu prezydenckim?
Czy ktoś zna wytłumaczenie tego zjawiska?
flugo / 2010-06-29 12:59 / portfel / Dziecko hossy

2010-06-29 12:35:25 | sfera2
Re: Komorowski: Szef PiS nie odwołał słów o dopłatach [0]
Oglądałem dokładnie całą debatę i trzeba być naprawdę tępym, by pisać takie bzdury, Jak
przyznanie racji Komorowskiemu. Czy zwolennicy Komorowskiego i PO nie widzą że są już
tak manipulowani jedynym nieomylnymi działaniami wodza, że zaczynają tworzyć neokomunę w której ludzie posiadający odmienne zdanie czy pochodzenie, z automatu stają się wrogami ludu. Poczytajcie wasze wypociny, to czysta neokomuna. Nigdy nie myślałem że po 20 latach III Rzeczpospolitej, przyjdzie mnie walczyć od nowa z komuchami.

SAMA PRAWDA:)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-29 12:11
Zapraszam do obejrzenia, szczególnie tego co dotyczy wypowiedzi Kaczyńskiego na temat
Białorusi. Wielu zabierających głos w tym temacie może nawet nie oglądało tej debaty, a
opierają się jedynie na podłych i kłamliwych komentarzach, nieuczciwych dziennikarzy . .

http://www.youtube.com/user/tadeusz214

o więcej obiektywizmu proszę dziennikarzy i forumowiczów . .
eme / 83.22.0.* / 2010-06-29 11:10
Bronek jestes dla Donka tym kim Miedwiediew dla Putina
stajniowy / 87.205.28.* / 2010-06-29 10:59
Kaczynski dobrze kiedys prawil:
Likwidacja dopłat bezpośrednich do rolnictwa w UE to dzialanie na korzysc polskiego rolnictwa.
Kto tego nie rozumie niech przestanie czytac GW i ogladac TVN!
sfera2 / 2010-06-29 12:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Powiedz to rolnikom którzy z dopłat korzystają. Łatwo dysponować cudzymi pieniędzmi.
stajniowy / 87.205.28.* / 2010-06-29 14:47
Ty musisz byc wychowany na czytactwie GW i ogladactwie TVN!
janiszek72 / 2010-06-29 10:20 / Tysiącznik na forum
Komorowski ucieka się do zagrań tzw. wyciągania haków, które do tej pory przypisywano Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie ma sensu dementować czegoś co miało miejsce kilka lat temu. Komorowski nie ma bieżącej, aktualnej argumentacji i odgrzewa spleśniałe naleśniki z śmierdzącym serem. Żenująca niemoc i bezradność Platformy Antyobywatelskiej. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
EDiS / 2010-06-29 10:07 / Tysiącznik na forum
Komorowski kłamie, Po też oszukała SLD podczas głosowania nad tzw ustawą medialną. Gdybym był zwolennikiem lewicy nigdy nie zagłosowałbym na Komorowskiego. Warto poczytać: www.smolensk-2010 (pytania do B. Komorowskiego)
Przekier / 83.238.150.* / 2010-06-29 10:26
PiSowcy przestańcie wspominać Smoleńsk. Lech Kaczyński nie musiał lecieć do Smoleńska, oficjalne obchody Katynia były wcześniej. Ale jak zwykle musiał coś udowodnić, musiał się pokazać. Zebrał solidny orszak - szkoda tych ludzi. A zaprzeczycie, że "prezydent byłby wkurzony jak nie wylądują w Smoleńsku"? Jakie to dało efekty?
Janek Dzbanek / 213.158.197.* / 2010-06-29 11:47
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
rozwado / 2010-06-29 10:49 / Tysiącznik na forum
LK nie musial ladowac w Smolensku, mogl sie tylko unosic duchem i cialem nad Katyniem i zawrocic do Warszawy. A tak zginela cala polska inteligencja w Katyniu, zostala juz tylko RP IVV, ale ta zginela w Smolensku. Tym razem zostal juz tylko JK jako przedstawiciel Camerona na Polske do sprawy likwidacji wspolnej polityki rolnej i doplat dla rolnikow i zamiany ich na armie europejska.
Fretek / 83.238.150.* / 2010-06-29 10:16
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
janiszek72 / 2010-06-29 10:25 / Tysiącznik na forum
Expose Tuska trwające ponad 3 godziny, było rekordem świata i najpiękniejszym przykładem populizmu serwowanego przez szefa PO. Trzy lata rządów pokazały, że Po nie zrobiło nic, a wszystkiemu jest winien klub opozycyjny i opozycyjny Prezydent. Ciekawa koncepcja usprawiedliwiania swojej nieporadności i braku pomysłów na wprowadzenie konkretnych, efektywnych i dobrych rozwiązań. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Przekier / 83.238.150.* / 2010-06-29 10:34
Szanowny PiSmaku policz proszę veta byłego, najbardziej nieudanego prezydenta RP (sorry PiSu - jak sam meldował), a potem dopiero pisz. Lech Kaczyński dość skutecznie blokował prace parlamentu. Moralne prawo do ataku na PO będziesz miał, jeśli B. Komorowski będzie prezydentem i w tym czasie PO nic nie zrobi.
Elektro Devil / 2010-06-29 10:58 / Tysiącznik na forum
Szanowna POmyjo ! To wymień te wspaniałe genialne ustawy które zawetował.

Jedną z genialnych ustaw PO to "ustawa hazardowa" nawet nie sprawdzili, że Celnicy nie mogą rekwirować automatów. Teraz Podatnicy zapłacą wielomilionowe odszkodowania właścicielom mini kasyn.
jalud / 83.17.191.* / 2010-06-29 10:06
Co znaczy jedna dementowana 3 lata temu wypowiedź Kaczyńskiego w porównaniu z całą furą błędów i banialuk Komorowskiego z ostatniego miesiąca. Jak się nie ma argumentów na dziś to trzeba sięgać głęboko wstecz. Po ewentualnej wygranej Komorowskiego czeka nas 5 a może 10 lat "spokoju" aż do bólu, nijakości, bylejakości i niekompetencji, jednym słowem kwaśniewszczyzna bis.
sfera2 / 2010-06-29 12:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tylko chodzi o spokój, tylko w czasach pokoju można budować przyszłość. Byle dureń potrafi burzyć i szukając ciągle wrogów zacierać swoją nieudolność

Najnowsze wpisy