Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski traci poparcie w internecie

Komorowski traci poparcie w internecie

Money.pl / 2010-06-04 07:19
Komentarze do wiadomości: Komorowski traci poparcie w internecie.
Wyświetlaj:
mikus34 / 80.50.131.* / 2010-06-04 09:38
Marszałek sporo stracił docinkami na śp. Prezydenta. Jakby Lechu wciąż im blokował ustawy. Przecież Marszałek ponad miesiąc sprawuje jego funkcję i nie widać jakiegoś gwałtownego przyspieszenia CUDOWNYCH reform.
arch / 2010-06-04 09:52 / Tysiącznik na forum
Czy sztuczny czlonek bedzie symbolem treści programu wyborczego PO i Komorowskiego ?
Parafrazując wypowiedź Komorowskiego sprzed dwóch lat :

- Jaki kandydat taki atrybut !
esu / 78.8.139.* / 2010-06-04 09:24
Pewnie zaraz go zdejmą bo po co narażać się esbekom. Sondaż pokazuje jeszcze jedną rzecz o której mówiłem już nie raz. Jak mówi przysłowie : Nawet głupiec kiedy milczy może być poczytany za mędrca. Im więcej Komorowski mówi tym dla niego gorzej bo wyborcy przekonują się, że różnica między nim a Kaczyńskim jest taka, że ten pierwszy mniej mówił co myśli. Poza tym jest takim samym nienawistnikiem i nieudacznikiem bez kompetencji nawet do pisania książek popularnonaukowych traktujących o państwie.
arch / 2010-06-04 09:32 / Tysiącznik na forum

Im więcej Komorowski mówi tym dla niego gorzej

www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-04 09:02
To nie spadek POpularności. TO po prostu przemyślane działania PSYOPS na polsim społeczeństwie. Dmuchanie sondaży dla jednej najlepszej partii w Polsce ma miejsce w Polsce od lat. Sondaze te okazywały się najczęściej warte funta kłaków. Zaobserwowano jednak zjawisko bezmyślnego oddawania głosów tylko dlatego, że tak głosuje większość. Jest to naturalne, owcze zjawisko, o czym doskonale wiedzą nawet marketingowcy, PR-owcy, nie wspominając juz ekip zajmujących sie stosowaniem propagandy w praktyce. Z drugiej strony przeprowadzane sondaże mogą służyć jak wskażnik skuteczności działania POmediów (w tym przypadku), - rzeczywiste wyniki są wykorzystywane do dalszego masowania/ogłupiania POspołeczeństwa, natomiast w świat puszcza się wymyślone ku POkrzepieniu serc jasnogrodu i pognębienia (zachwiania wiary)ciemniactwa i katoli. Stara Stalinowsko-Gobelsowska sztuczka, znana od lat, tylko dzis wykonywana przy pomocy innych technologi.
I teraz drodzy Państwo, zbliża się okres wyborów. Jeśli ktokolwiek z Was śledzi na bieżąco sondaże "nieoficjalne", niemoderowane przedstawiane na stronach największych postali informacyjnych , z pewnościa zauważył, że wyniki na nich są daleko różne od tych oficjalnych a w niektórych przypadakach wręcz odwrotne (!!). I to sie dzieje na stronach ineternetowych, okupowanych przez ....moherów?!
Sondażownie i chłopcy od POPSYOPS-u znakomicie o tym wiedzą i zdają sobie sprawy, że nie mozna iść z takimi wynikami do dnia wyborów, ponieważ w przypadku różnicy przekraczającej 20-30%, taka "sondażownia" powinna byc z miejsca rozwiązana , a pracujący tam naukowcy odesłani do pasani gęsi (tak to sie dzieje np. w UK). Inna sprawa, że w Tuskolandii naukowcy Ci, za dzielną służbę znajdą zawsze bezpieczne schronienie w "przystaniach miłości" parti miłości (przykładem Belka - gość który jest winien Polsce sprzedania PZU z dopłatą do tej sprzedaży zostanie prezesem NBP - no ale to już specyfika III RP czy Tuskolandii).
Tak więc w najbliższym okresie będziemy świadkami zmniejszania sie notowoń BK, tylko w celu osłonowych różnych mądrych intytucji sonażujących.
Koniec wywodu.
jliber / 2010-06-04 10:48 / Tysiącznik na forum
Prawdziwy Polaku, w języku polskim z dużej litery piszesz Ci lub Tobie jedynie gdy się bezpośrednio do kogoś zwracasz.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-04 12:27
A d...a pisze się przez ó otwarte .... Dziękuje za TWE wielki nauki. Jeszcze mi wylicz literówki i brak odstępów, POmidorku biedny ... nie starcza argumentów to sie p****** czepiamy, co? Zacznij jeszcze po POwsku czepiać się wzrostu Kaczyńskiego, jąkania sie Korwina czy reklamóki Kaczyńskiej. Wznieś się na swe intelektualne wyzyny. Tak jak to wspaniali dziennikarze robią ...
drugi oszołomowaty czyli oszołomowaty 2 / 83.11.127.* / 2010-06-04 11:55
Dziękuję ci jliber
ty moja pieczareczko wyrosła na pełowskim oborniku
jliber / 2010-06-04 12:05 / Tysiącznik na forum
No proszę, w zakresie terminologii wiejskiej z językiem polskim widać problemów już nie masz :)
zm55 / 83.5.156.* / 2010-06-05 12:17
Uważaj "jliber" . na tych zwolenników pisu. Te "pojazdy chrystusowe" mogą kopnąć lub ugryźć.
antyPOdy / 77.255.152.* / 2010-06-04 12:31
jliber - czereśniaku, nie masz argumentów to czepiasz się ortografii, zwykły fajansiarz jesteś a nie pieczarka, chyba, że łepetyna twoja to właśnie pieczara - ciemna i głucha - jak w PO
ojro / 91.193.208.* / 2010-06-04 08:28
Ciekawe czy rosnące poparcie Korwina-Mikke wynika z poczucia humoru głosujących, czy może ludzie rzeczywiście zaczęli wierzyć w jego utopijne wizje monarchii, w której nikt nie płaci podatków.
esu / 78.8.139.* / 2010-06-04 09:29
Raczej zaczęli widzieć że socjalizm jest taką samą utopią więc przestało mieć znaczenie na którą utopię głosować. Poza tym monarchię wprowadzić trudniej niż obniżać podatki, a prezydent i tak nie ma mocy samotnego wprowadzania ustaw tylko weto. Więc Korwin jest jak najbardziej na miejscu żeby hamować podatkowe zapędy rządu a o monarchii to sobie może marzyć, marzenia są w gruncie rzeczy nieszkodliwe.
ojro / 91.193.208.* / 2010-06-04 09:57
W takim razie w czym Korwin-Mikke jest lepszy od np. Komorowskiego czy Kaczyńskiego? Dużo obiecuje, a bardzo mało będzie mógł zrobić jako prezydent.
Nie jest sztuką obiecać, a wywiązać się z tych obietnic. Naobiecywać to ja też mogę.
tt21 / 89.72.188.* / 2010-06-04 09:24
Nie wiedziałem, że przez całe tysiąclecia ludzie żyli w utopii !!!
ojro / 91.193.208.* / 2010-06-04 09:36
Dawniej za czasów monarchii ludzie płacili daniny królowi, więc nie - nie było jeszcze nigdy takiej utopii, jaką proponuje Korwin-Mikke (czyli zero podatków).
jliber / 2010-06-04 11:02 / Tysiącznik na forum
Tak, w monarchii ostatecznym właścicielem wszystkiego był król, czyli w pewnym sensie idee socjalizmu to po prostu nowoczesna monarchia. Taka utopia prawie całkowitego braku socjalizmu jednak istnieje współcześnie w kilku rajach podatkowych.
ssoowwaa / 77.115.180.* / 2010-06-04 09:59
Bałwanie, Korwin opowiada się za podatkiem pogłównym. Nie wiem skąd bierzesz te rewelacje o braku podatku, może z braku umiejętności czytania ze zrozumieniem?
Poza tym on bardzo trzeźwo i realnie podchodzi to swoich pomysłów i wie że póki jesteśmy w eurokołchozie to musimy pozostawić podatek VAT i akcyzę, ale za to możemy znieść podatek dochodowy.
Trochę dokładniej czytaj na drugi raz mózgu yntelygentny, to nie będziesz bredził jak pijany.
taki tam / 213.227.93.* / 2010-06-04 09:44
Pokaż mi kiedy i gdzie Korwin powiedział że ma być zero podatków albo przeproś za to co napisałeś.
4all.pl / 83.29.169.* / 2010-06-04 08:21
Komorowski ma max 4 % poparcia.

Te brednie o 40 % to rownie dobrze mozecie mowic ze ma 400 % poparcia !!

http://4all.pl
esu / 78.8.139.* / 2010-06-04 09:33
Nie no z 10% to ma. W końcu widownia Kuby Wojewódzkiego, Dody, Złotopolskich, meczów polskiej reprezentacji w piłce i Mody na Sukces to gdzieś tyle procent społeczeństwa. A oni są zdolni głosować na znaną im twarz nieznanego człowieka, tylko dlatego że ta twarz non stop pojawia się w TV
arti8 / 89.77.183.* / 2010-06-04 09:01
Nie lekceważ przeciwnika, miej do niego szacunek mimo wszystko.

Peace kolego. ;-)
polly / 195.245.224.* / 2010-06-04 07:40
WSTYD! Taka klęska żywiołowa a oni się bawią w "kogo bardziej lubicie?" Są pewne priorytety.... bo musieli by okazać niezbędną pomoc - co? Może to śmieszne ale z drugiej strony ...jakby część ludzi olała sobie I TURĘ z powodu powodzi...WAŻNIEJSZE!- to do drugiej przeszliby wszyscy... i wtedy dopiero byłby czas na wyborcze decyzje jak uporamy sie z tym co najważniejsze...ZASTANÓWNY SIĘ!
świnkapepa / 80.50.131.* / 2010-06-04 09:33
Klęską Żywiołową dla nich będzie dopiero wypędzenie z ciepłego chlewika i odsunięcie od korytka.
Elektro Devil / 2010-06-04 07:19 / Tysiącznik na forum
W Olsztynie elektorat PO zniszczył dąb poświęcony tragicznie
zmarłej Parze Prezydenckiej.

Na słupskich Juwenaliach elektorat PO "chluba narodu" "młodzi
światli polacy" (przez małe p) zrobili sobie makietę tupolewa i
ze śmiechem odegrali tragedia smoleńską popijając przy tym...

Ta słupska młodzież to jest najbardziej celny obraz "światłości
i nowoczesności" wyborców PO.

Donald Tusk przedstawia nam po jednej stronie właśnie taki swój
"światły" elektorat, a po drugiej stronie małomiasteczkowe
niemodne babcie głosujące za PiS

Ale w końcu jak GWno i PO za człowieka roku wybiera
Bartoszewskiego za to że nazwał po profesorsku przeciwników
politycznych bydłem....
Babcia Busia / 87.205.57.* / 2010-06-04 10:37
Czemu ten Szmajdziński wybrał się w podróż z Lechem.Nie byłam nigdy jego zwolenniczką,wręcz drażniło jego pozowanie na Kennediego, jednak czas zweryfikował jego kandydaturę pozytywnie. Byłby najodpowiedniejszą osobą na tym bezrybiu. W końcu dojdzie do tego, że tak jak Bugaj, którego nie znoszę, nie pójdę na wybory a wraz ze mną moja 4 osobowa rodzina.W zaistniałej sytuacji byłam zwolenniczką Komorowskiego, przymykałam oczy na jego wierszoklectwo, całuję rączki jednymi słowy, p*************. Nie jestem jednak strawić nieuctwa i ignorancji. Całkowicie dobiła mnie jego wypowiedz na temat wydobycia gazu z warstw łupków bitumicznych. Czy nie warto zadać sobie pytania o powody tych jego wpadek? Czy przyczyną jest niska sprawność umysłowa, może przedwczesne zmiany starcze? Jestam załamana wyborami jakie przed społeczeństwem stawia demokracja, szczególnie wobec wyzwań jakie obecnie stoją przed Polską.
niepopisowa / 82.210.131.* / 2010-06-04 10:54
Też ubolewam nad startą Szmajdzińskiego, bo chciałam na niego głosować, chociaż w pierwszej turze.
niepopisowa / 82.210.131.* / 2010-06-04 10:30
http://www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1108

Też czytałam ten artykuł. Ciekawe w kontekście Twojej wypowiedzi jest tam zdanie
Nikomu w PiS nie przyszło do głowy, by przypisać te ekscesy Tuskowi albo żądać, by Komorowski się od nich odcinał.
Tobie za to łatwo pisać, ze to byli POwcy, a nie upici, młodzi bezpartyjni.
Co to dębu to również polecam komentarz pod artykułem
Panie Rafale, trochę ma Pan złych informatorów. Oczywiście zniszczenie dębu to czyn haniebny, ale został on posadzony rok temu, w momencie, gdy para prezydencka żyła, ba nawet na otwarciu tej alei był sam prezydent Kaczyński. Był to jeden z wielu dębów upamiętniających ofiary zbrodni katyńskiej, a samą aleję otwierał prezydent Kaczyński w wakacje 2009 :) Pozdrawiam
I jeszcze jedno. Bartoszewski kilkudziesięcioma latami swojego życia zasłużył na szacunek. "Profesora" bym się tak nie czepiała na Twoim miejscu, na nauczycieli w liceum też się mówi profesorowie i nikt ich z tego tytułu nie skarży do sądu.
Elektro Devil / 2010-06-04 11:10 / Tysiącznik na forum
napisałem wyraźnie elektorat PO , czyli ogół osób posiadających prawo do głosowania.
Politycy PO jeszcze na tyle panują nad sobą i swoją nienawiścią, że do wandalizmu się nie posuwają.

Jednak za retorykę pogardy i obelg, którą nagminnie stosuję choćby poseł PO Niesiołek...
Za taki ton trzeba brać odpowiedzialność bo jak trafia na takich prymitywów jak słupscy studenci to później mamy takie ekscesy jak w Słupsku i Olsztynie.

Co do Bartoszewskiego te też bardziej winie manipulujących nim polityków PO, niż tego starego Profesora.
niepopisowa / 2010-06-04 11:16

napisałem wyraźnie elektorat PO

I właśnie tego nie rozumiem. W równej mierze mogłeś napisać "elektorat SLD", "elektorat PSL", "elektorat UPR". Jednak zasugerowałeś, że byli to ludzie identyfikujący się z Platformą...
Elektro Devil / 2010-06-04 12:11 / Tysiącznik na forum
SLD, PSL i UPR nie stosuję takiej brutalnej walki politycznej jak PO ustami Niesiołka i Palikota. (pomijając J. Millera, który w walce politycznej z AWS, ale to było kilka lat temu )

To czteroletnia kampania PO mająca na celu ośmieszanie i niszczenie wizerunku Prezydenta Polski nauczyła młodych ludzi braku szacunku dla tego najwyższego w Polsce Urzędu. Czego skutkiem są takie zachowania jak w Olsztynie i Słupsku.

To dziwne, że tego nie rozumiesz. Może po prostu nie chcesz tego zauważyć?
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy