Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski wygrał prawybory w PO

Komorowski wygrał prawybory w PO

Money.pl / 2010-03-27 11:19
Komentarze do wiadomości: Komorowski wygrał prawybory w PO.
Wyświetlaj:
JX / 91.193.160.* / 2010-03-27 12:14
Jaki ten Komorowski jest śliczny! Niemożliwe, aby tubylców nie zachwycił swym uśmiechem pożytecznego... polityka.

Na temat demokratycznych wyborów i roli prasy ciekawie pisze Stanisław Tymiński:
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7146&Itemid=3
"W 1991 roku sfałszowano wybory, utrącając większość Partii X za domniemane podrabianie podpisów koniecznych do rejestracji kandydatów, ale bez podania żadnych dowodów. Pamiętam, z jaką radością moi paszkwilanci jednostronnie opisywali ten incydent w prasie krajowej i zagranicznej. Niedługo potem śp. Mieczysław Bareja, przewodniczący Komisji Wyborczej w Warszawie, który nas świadomie utrącił z wyborów, umarł na atak serca".

Jeszcze ciekawsza jest wypowiedź Czesława Kiszczaka zamieszczona w Gazecie Prawnej nr 227, pt.: "Ludzie pytają mnie, kiedy w Polsce będzie porządek:
"Wybory dzięki mnie odbyły się bez cudów nad urną. Oddaliśmy władzę w pokojowy sposób".

Czy obecnie ktoś pilnuje, aby nie było "cudów nad urną"?
Czy Lenin nie miał racji twierdząc, że ważne jest, kto liczy głosy?
iaaan / 89.76.9.* / 2010-03-27 12:11
Od 1989 roku Naród Polski manipulowany przez media wybiera w większości nie odpowiednich ludzi do władz centralnych , skutkiem czego Państwo Polskie rozpada się i zmierza ku likwidacji.

Chciał bym by Prezydent Polski był uczciwym człowiekiem, narodowości polskiej, katolikiem od urodzenia, bez powiązań z WSI, UB, SB, PZPR, okrągłym stołem, , przeciwnikiem traktatu lesbonskiego, aborcji i inwitro.
Wymieniłem tylko podstawowe wymagania jakie winni spełniac kandydaci. Dziwi mnie iż niektórzy chcą mieć prezydenta wielojęzycznego. Przedstawiciele Polski w oficjalnych wystąpieniach winni zawsze używać języka polskiego, jeśli tak nie będą robić to narażą siebie i Polskę na miesznosc
JX / 91.193.160.* / 2010-03-27 12:28
Ty Iaan, jesteś wzruszającym idealistą-marzycielem.
Twój instynkt samozachowawczy powinien podpowiedzieć Ci, abyś poszukał swego Sandauera:
"Zaraz po wojnie zgłosił się do żydowskiego pisarza, Artura Sandauera, jeden z AK-owców z
pytaniem, czy go Sandauer przechowa. "Oczywiście" - odparł Sandauer - "W czasie wojny przechowywali mnie Polacy. Teraz ja będę przechowywał Polaków".
gratulacje!! / 83.4.100.* / 2010-03-27 11:58
Ponad połowa członków platformy olała prawybory, jak mawia kandydat-marszałek jacy kandydaci taka frekwencja,
Niemniej gratuluję zwycięzcy zwycięstwa i POnadprzeciętnie urodziwej żony .
Wacuś Mlody Demokrata / 83.7.185.* / 2010-03-27 11:42
Wycyprzone MŁODE LEMINGI - jednak SMS-elektorat nie został zmatolony do końca, bo OLAŁ te pseudo-para-wybory. Jak się ten furman z platformy nie ocknie i na czas, idąc śladami Kazia i Bucka, nie zmieni babola na lepszy parytet, to ma szanse tylko na prezydenta jak sie POkaja w Toruniu i pozyska sympatię moherowego elektoratu. Howgh !!
janiszek72 / 2010-03-27 11:19 / Tysiącznik na forum
To sensacyjna wiadomość. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach jej się nie spodziewał. Emocje podczas tych prawyborów sięgnęły mega zenitu i przeskoczyły apogeum nudy i badziewiactwa. Zwyciężyło szopenfeldziarstwo, które obecnie dominuje w każdym medialnym przekazie. Co dały Polsce i Polakom te rozdmuchane prawybory? Odpowiedź jest bardzo prosta - nic nie dały. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Oszolom / 80.84.50.* / 2010-03-27 11:29
Czy postępujesz tak, jak mówi 11 przykazanie w partii PiS tzn.
Czy kochasz prezesa swego Jarosława Kaczyńskiego bardziej niż siebie samego?
janiszek72 / 2010-03-27 11:42 / Tysiącznik na forum
Staram się żyć zgodnie z Dekalogiem. Pozostałych przykazań nie znam. Mam nadzieję, że Ty realizujesz się w całości w platformerskim 11-tym przykazaniu, że nie będziesz bez wazeliny wchodził w inne dupsko niż Donkowe. Postępuję w zgodzie ze swoim sumieniem i nie staram się na siłę przekonywać innych do swoich poglądów. To, co robi Twoja najukochańsza partia, to wbijanie ludziom do głów zapitych facjat dwóch bucowatych karierowiczów, z których jeden koniecznie musi wbić swój przedmuchiwany dzień w dzień tyłek na fotel prezydencki. To jest mało smaczne kolego i zważ kapeńkę z kim kiczory puszczasz. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Oszolom / 80.84.50.* / 2010-03-27 11:46
Po tej wypowiedzi widzę, że jednak żyjesz zgodnie tylko z 11 przykazaniem czyli
11. Kochasz prezesa swego Jarosława Kaczyńskiego bardziej niż siebie samego.

Pozostałe przykazania są Ci całkowicie obce a jeżeli obce nie są, to na pewno NIE postępujesz zgodnie z nimi.
janiszek72 / 2010-03-27 11:58 / Tysiącznik na forum
Kocham swój kraj i żal mi jest patrzeć jak Wasza ekipa kolesi rozkrada go do cna. Masz rację, każdy człowiek nie mający poglądów takich jak Ty, to morderca, złodziej i chory psychicznie matołek. Mi to nie przeszkadza i żyję z tym bezproblemowo. Współczuję Ci tego, że głupota wylewa się z Twoich oczodołów i że przegniłeś do ostatniego włoska ubogimi standardami swoich cudownych bossów nie potrafiących wymawiać "r". Zasypujecie się w swojej własnej mogile, którą kopiecie przez dwa i pół roku. Wasza demokracja uszyta przez szopenfeldziarskich krawców rodem z komuny nie będzie mieć racji bytu dłużej niż następne wybory parlamentarne. Pieniędzy nie dodrukujecie, a kołdra finansowa się pruje w zastraszającym tempie. Jak Twoi szefowie oddadzą immuniteciki to zatańczymy tango andrusowskie po warszawska i zrobimy tym wszystkim szopenfeldziarzom z dupska jesień średniowiecza. To będą prawdziwe rządy ludu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Narodowiec; / 84.10.231.* / 2010-03-28 06:34
Prawybory!!!--- TO NIE WYBORY.!!! Głupie Dzikusy z PEŁO. amen. ////
Oszolom / 80.84.50.* / 2010-03-27 12:04
Na prawdę, powiadam Ci, przejrzyj jeszcze raz Dekalog - a czas Świąt ku temu sprzyja - i zastanów się, czy aby na pewno jesteś człowiekiem żyjącym zgodnie z Dekalogiem.

Już raz Ci napisałem, że wydaje mi się - a po kolejnych wpisach tylko się w tym utwierdzam - że dla Ciebie najważniejsze jest przykazanie jedenaste:
Kochasz prezesa swego Jarosława Kaczyńskiego bardziej niż siebie samego.

Pozostałe przykazania leżą odłogiem i czekają na zastosowanie przez Ciebie.
Pamiętaj, że jak staniesz przed Bogiem, to będziesz musiał się wyspowiadać z pierwszych dziesięciu przykazań. Jedenaste przykazanie Boga nie interesuje.
pan władek / 89.231.107.* / 2010-03-27 14:49
jak na głąba z PO wykonałeś ogromny wysiłek intelektualny pisząc kilka razy to samo. brawo brawo
Narodowiec; / 84.10.231.* / 2010-03-27 12:48
Oszołomy oszalały, na wieki wieków Amen.!!!
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-03-27 14:38
To nie jest Oszołom. To typowy palant POwski wykorzystujący luki w portalu Money. PODŻYNTYLMYN w pełni tego słowa znaczenia. Zobacz na jego wpisy - nie wiadomo czego się przy sobocie naćpał
Oszolom / 89.187.232.* / 2010-03-27 16:12
Pamiętaj:
czcij prezesa swego Jarosława Kaczyńskiego.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-03-27 22:44
| 89.187.232.* | Oszolom
| 89.187.232.* | PrawdaKtóraBoli
| 89.37.120.* | PrawdaKtóraBoli
| 195.149.136.* | PrawdaKtóraBoli
| 86.12.154.* | PrawdaKtóraBoli
| 195.116.43.* | PrawdaKtóraBoli
| 216.37.33.* | PrawdaKtóraBoli
cosięporobiło / 62.129.172.* / 2010-03-27 16:54
.... PrawdaKtóraBoli ci to rzecze!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy