Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Zależy nam na Ukrainie w Unii Europejskiej

Komorowski: Zależy nam na Ukrainie w Unii Europejskiej

Wyświetlaj:
Wapniak / 2010-09-04 14:06 / Tysiącznik na forum
A tak naprawdę, po co?... Znów "Brukselskie" instrukcje?...
koyot.gamma / 87.205.192.* / 2010-09-04 11:43
Ukraina nazistowska nie jest już dawno... jestem przeciwny jej wejściu, ale z realnego powodu. Jest za biedna... jakby tego było mało to kryzys osłabił tamtejszą gospodarkę o ponad 30%, aż utajniono te dane.
Przyjęcie Ukrainy to ogromne obciążenie budżetu Unii, a to nie jest wór nieskończonych pieniędzy. Poza tym jak strumień pieniędzy będzie płynąć na Ukrainę, to Polskę, będzie omijać.. bo rzeczywiście, bardziej uzasadnione będzie wspieranie Ukrainy.

Więc nie, dziękuję za Ukrainę w UE. Poza tym jeszcze komunistyczny twardziel, Janukowycz.. Równie dobrze moglibyśmy przyjąć do UE Kambodżę.
HD / 83.8.209.* / 2010-09-04 18:09
Ukraina juz dawno nie jest nazistowska??? Buahahahah!! Nie wiem koleś w jakim świecie żyjesz, ale zerowe masz pojęcie o tym co się dzieje na dzisiejszej tzw. zachodniej ukrainie. Na tych terenach banderowskiego ludobójstwa mordercy są "bohaterami", na setkach masowych polskich grobów zwyczajowo ustawiane są wysypiska śmieci, tudzież pomniki zbrodniarzy, skrajni szowiniści/banderowcy są JEDYNĄ opcja polityczną, a tamtejsze społeczeństwo nie zmieniło się ani trochę, mimo 65 lat jakie upłynęły od końca wojny. Żeby było zupełnie jasne - ukraina (zachodnia, bo o tej mówimy) nigdy żadnej denazyfikacji, ani debanderyzacji nawet nie przeszła, a młode pokolenie jest uczone nienawiści do mordowanych Polaków i Żydów oraz uwielbienia dla nazistowskich/banderowskich zbrodniarzy, jako "bohaterów ukrainy".
ptiiii / 93.154.130.* / 2010-10-08 12:58
Bardzo sie Pan/i myli. Tyle tylko wywnioskowalam ze szanowny/a jest RASISTA. Szkoda mi czasu zeby tlumaczyc w czym sie myslisz, bo ktos taki kto zwraca sie do kogos " koles" to nie zasluguje zeby na niego tracic czas
I tyle / 83.8.238.* / 2010-09-04 00:33
Komorkowski jednak jest głupi. Ukraina nigdy nie powinna byc wpuszczona do UE zanim nie rozliczy się z banderowską przeszłością, bo jedyne co obecnie ma do zaoferowania Europie, to zbrodnicza ideologia i brunatne przekonania. Wstydzę się, że na obecnego prezia sam głosowałem, ale w sumie Komorowski zawsze był miernotą.
prytekxx / 87.206.0.* / 2010-09-03 10:00
Nareszcie wypowiedzi na poziomie - nie żałuje oddanego na niego głosu
HD / 83.8.238.* / 2010-09-04 00:22
Komorowski: Zależy nam na Ukrainie w Unii Europejskiej - włąsnie za to żałuję oddanego na niego głosu. Precz z nazistowską ukrainą !!!!

Najnowsze wpisy