Forum Polityka, aktualnościKraj

Komu ile zabrać? Ruszyły konsultacje z ministrami

Komu ile zabrać? Ruszyły konsultacje z ministrami

Wyświetlaj:
tereferekuka / 83.20.16.* / 2009-01-30 16:54
Niech nam żyje Donald "Doda" Tusk, niech żyje nam..... i NAM DODA :-)))
andowc / 83.30.104.* / 2009-01-30 14:27
Komu ile dać ?
Ruszyły konsultacje z ministrami

Rachunek musi się "zgadzać".
-1 +1 = 0
jas fasola / 79.188.238.* / 2009-01-30 13:21
to może rząd w obliczu kryzysu przestanie finansować z budżetu kapitał międzynarodowy, przypomnę darowizny w skrócie
Z raportu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za rok 2007, roczne dotacje

-kocern LG 441,2 miliona zł.
-Hewlett Packard 8,6 miliona złotych
-MAN 52,5 miliona złotych
-ISUZU 40,8 miliona złotych
-FIAT 31,7 miliona złotych
-Volkswagen 24,2 miliona złotych


ja myślę, że ta paplanina o cięciach ma przygotowac grunt do sprzedaży ruskim Orlenu !
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 13:58

79.188.238.* | jas fasola


79.188.238.* | imieRóży


79.188.238.* | galareta i lorneta


79.188.238.* | megajoker


79.188.238.* | łapucapu


79.188.238.* | fusy

Mógłbyś za każdym razem nie zmieniać nazwy? Po co to? Robisz sztuczny tłum?
Nic to nie pomoże twoim idolom, nie będzie was przez to więcej...
-)
vldnc / 2009-01-30 16:02
Czytalem ostatnio, ze ewolucja czlowieka sie zatrzymala, bo nie ma selekcji naturalnej. Mam wrazenie, czytajac posty, ze w przypadku tego gentlemana o IP 79.188.238.* to nawet obserwujemy cofanie sie w rozwoju.
andowc / 83.30.104.* / 2009-01-30 14:07
Iskiereczka mruga

http://rainbow2008.wrzuta.pl/audio/4pkXZhXBsM/na_wojtusia_z_popielnika
imieRóży / 79.188.238.* / 2009-01-30 13:13
ale papka pr-owska, jak długo jeszcze ???!!!!!

weźcie sie do roboty ! wykorzystnie 0,038 procenta śrdoków unijnych !!!!

to ekipa kompletnie bez pomysłu, znudzeni faceci dwudziestoleciem w ławach poselskich cóż moga wymyśleć !!
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 13:20

ekipa kompletnie bez pomysłu, znudzeni faceci dwudziestoleciem w ławach poselskich cóż
moga wymyśleć

Ale o kim mówisz? Bo ostatnio widziałam w jakimś programie jak dawno temu (z 15 lat bedzie) Kwaśniewski wręczał nominacje nowemu rządowi...Zgadnij kto dumnie wypinał piers w pierwszym rzędzie, zaraz obok Bałca po nominację? Nie wiesz? Otóż nikt inny jak Jarosław K vel "geniusz ekonomiczny" ! No cóż, w twoich kategoriach ten to musi być znudzony tym wszystkim...
Powinien zdecydowanie iść NATYCHMIAST na emeryturę...
-)
galareta i lorneta / 79.188.238.* / 2009-01-30 13:25
o czym ty bredzisz , no przecież wystarczy spojrzeć na twojego Jasia Fasolę i tą jego ligę mistrzów. A na Banacha to juz ludzi z zawałem kłada na podłodze !
Jak będziesz miała problem z rodzicami to ich tam zabierz.
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 13:54

79.188.238.* | galareta i lorneta

Ty masz strasznie pamięć krótką, mój drogi. To PIS wrzeszczał w niebogłosy, protestując przeciwko reformie słuzby zdrowia a prezydencik, jak z podatkiem liniowym, zapowiedział że zrobi WSZYSTKO żeby do niej/niego nie dopuścić i jakoś wtedy nie martwili się skąd brać pieniądze do tej czarnej dziury jaką jest służba zdrowia...A teraz to jest wina PO? Jakoś PIS sam nic nie potrafił wymyslić przez 2 lata, były strajki, białe miasteczko straszenie lekarzy kamaszami i inne "dzieła" PIS-u, tylko pomysłu brak. Jak PO chce coś zrobić to jeszcze większy wrzask, że tragedia a większość ludzi nawet nie wie o co chodzi tylko słucha radia i telewizji z Torunia i krzyczy jak papugi razem z nimi...Za to za strażakiem w firmie ochoczo PIS zagłosował a prezydent podpisał... Czy to nie jest aby działanie na szkodę kraju?
Może to jest tak że Jarosławowi nie zależy na kraju, tylko na tym żeby wygrać jakiekolwiek wybory i znowu dorwać się do tajnych teczek i szukać agentów...?
Dlatego dobre ustawy sa bojkotowane i zakrzyczane a głupie w ciszy przechodzą przez sejm.
Potem w kampanii PIS będzie wrzeszczał jak to PO nic nie robiło przez 4 lata oprócz głupich ustaw a wszystkie zasługi premiera na szczytach Unii zostaną przypisane prezydencikowi, który przecież po to tam się wpychał nieproszony za każdym razem...
I wszyscy mądrzy ludzie się tego spodziewają więc PIS i tak nie ma szans nawet na 20%...

Jak będziesz miała problem z rodzicami to ich tam zabierz.

Po pierwsze, nie życz nikomu źle bo to wróci do ciebie ze zdwojona siłą, jak mawiała moja babcia a po drugie miałabym troche daleko ... z 300 km? Chyba wolę bliżej, gdyby co (odpukać)ale dziękuje za zaproszenie.
-)))
bubu / 2009-01-30 10:23 / Bywalec forum
Pisałem o tym wczoraj:

Co się tyczy długu: nie ma jeszcze danych za cały rok ale na koniec listopada 2008
zadłużenie wyniosło łącznie 544.686,0 mln zł.
W skali roku dług wzrósł o 8,6 proc., czyli o 43.155,0 mln zł. (43,16 mld PLN)
Tylko na pierwszy kwartał 2009 Min. Finansów zaplanowało emisje obligacji i bonów
skarbowych na kwotę 19 mld PLN
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-30 23:22
Podajesz to oczywiście razem z długiem samorządowym?
megajoker / 79.188.238.* / 2009-01-30 09:38
żałosne figury !
ciąć , sprzedawać , oddawać.
jak długo jeszcze ?
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 11:40
Tak długo jak będzie trzeba.
Zastanów się, jeśli w twoim domu okazałoby się, że nagle, na załóżmy pół roku, twoja żona traci pracę i wasze dochody się zmniejszaja to co robisz?
a.Przeliczasz budżet jeszcze raz i ograniczasz zbędne wydatki ( np 1 piwo zamiast 3 dziennie, mówisz dziecio że pół roku nie dostaną 100zł kieszonkowego tylko 50, bo sytuacja jest trudna ) aż do czasu poprawy sytuacji.
b.Zaciągasz kolejny kredyt (masz już pięć) licząc na to że potem jakoś to będzie...
Sam sobie odpowiedz co robi mądry człowiek a co głupi.
Pozdrawiam-)
łapucapu / 79.188.238.* / 2009-01-30 13:18
to jak szukamy oszczędności to się zastanów mądralo że to nie jest czas na SUWENIRY dla ITI za 450 milionów złotych z budżetu Warszawy. Niech sobie Walter sam wybuduje stadion dla swojego klubu !
I nie mów mi to o Euro, bo w Warszawie sateż inne klubym chociażby Polonia.
Koniec z prezentami dla TVN-u !

a dlaczego do dzisiaj nie wpąciła J&S blisko 0,5 miliarda złotych kary ?

d o t a r ł o ?
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 13:25
Nie wiem
79.188.238.* | łapucapu
co to za bełkot ale nie rozumiem co ma do rzeczy budżet Warszawy?
Acha, PIS-eczek...Jak nie rozumie o co chodzi to trzeba znanym cytatem z ojca dyrektora pojechać!
Brawo. Ojciec dyrektor byłby dumny, wierność cytatów - doskonała...
-)))
Obserwator! / 89.79.159.* / 2009-01-30 23:59

Brawo. Ojciec dyrektor byłby dumny, wierność cytatów - doskonała...

Przyganiało wino wodzie .... Ty nie rozumiesz co ma do rzeczy budzet Warszawy a ja nie rozumiem wplątywania do Twojej pyskówki księdza T. Rydzyka. Jeśli Cię tak jego osoba irytuje, to może byś poszedł na studia do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, którą ten duchowny założył. Jest ona w oficjalnym rejestrze szkół wyższych i zyskała prawo prowadzenia studiów magisterskich a w przyszłości będzie również prowadzić przewody doktorskie. Kultury nigdy za wiele. Przy okazji będziesz mógł się ogrzać w cieple wód geotermalnych, jeśli uda się przełamać sabotaż Twoich idoli i namówić ich aby przynajmniej nie przeszkadzali w tym dziele, skoro pomóc nie chcą.
łapucapu / 79.188.238.* / 2009-01-30 13:35
bełkot to masz w łapetynie, a budżet Warszawy to podatki warszawskie za które można zrobić coś dla Warszawiaków. Abramowicz w Londynie nie dostał nowego stadionu w prezencie.
cięcia w budżecie ministrów rozumiesz a w budżecie Warszawy nie rozumiesz, wracaj na obierak blondi !

A ojciec dyrektor stworzył więcej dobrego niż tój Jaś
Fundacja Dar Gdańska bankrut do toruńskich osiągnięć , radia telwizji, uczelni, kampusy, gazeta i teraz jeszcze geotermia z sukcesem.
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 13:37

A ojciec dyrektor stworzył więcej dobrego niż tój Jaś

Dla kogo?
No comment.
łapucapu / 79.188.238.* / 2009-01-30 13:33
bełkot to masz w łapetynie, a budżet Warszawy to podatki warszawskie za które można zrobić coś dla Warszawiaków. Abramowicz w Londynie nie dostał nowego stadionu w prezencie.
cięcia w budżecie ministrów rozumiesz a w budżecie Warszawy nie rozumiesz, wracaj na obierak !

A ojciec dyrektor stworzył więcej dobrego niż tój Jaś
Fundacja Dar Gdańska bankrut do toruńskich osiągnięć , radia telwizji, uczelni, kampusy, gazeta i teraz jeszcze geotermia z sukcesem.
L_W / 83.25.116.* / 2009-01-30 12:54
odpowiedź c/ rozglądam się pilnie za nową pracą, dla siebie lub żony.
Nie wiem, czy wg Ciebie jestem mądry czy głupi, ale to naprawdę mnie nie interesuje.
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 13:15

czy wg Ciebie jestem mądry czy głupi

Nie znam cie więc oceniac nie będę...
rozglądam się pilnie za nową pracą, dla siebie lub żony.

Ok, świetnie ale po pierwsze jakiś czas tej pracy nie ma (to samo tyczy sie np choroby, urlopu bezpłatnego z różnych przyczyn itp)a po drugie rozumiem, że nie zaciągasz kredytu?
Więc sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
Pozdrawiam.
:)
eldoninio / 78.8.75.* / 2009-01-30 10:39
jak dlugo jeszcze?
a kto lecial glosowac na popaprancow?dla kogo byly slodkie klamstwa tuska o cudzie,zachodnich pensjach,milosci do wszystkich?dla kogo jest 50 procent poparcia PO w sondazu GW/?
Ile jeszcze sciemy wcisna tusk,niesiolowski,komorowski?
Ile jeszcze bedzie matactw ,tlumaczen nieudolnych ministrow?
KIedy wreszczie uswiadomicie sobie ze ta ekipa to dno?
Zreszta wybierzcie rudego na prezydenta potem juz tylko moze byc koniec swiata



.
fusy / 79.188.238.* / 2009-01-30 11:19
z sondaży maleszkowej szmiry nic sobie nie rób ! To jest uklepywanie mózgów pampersowatych platfusów.
Dlatgo sa cytowani
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 11:43
Dzieki,
79.188.238.* | fusy
...
Dzięki takim jak ty poparcie dla PIS-u spada tak szybko...Więcej wyzwisk i obrażania porzadnych ludzi, którzy mają inne zdanie niż "nieomylny" PIS i jego "genialny" lider a na pewno za pół roku poparcie dla PIS wyniesie 5%...
I tak trzymać!
eldonio / 78.8.75.* / 2009-01-30 14:12
iskierka@
lubisz jak ktos klamie i robi cie w balona?przeciez jeszcze 3 tygodnie temu nie bylo kryzysu trabil o tym chlebowski a teraz jest?
Dobrze niech PIS ma 5 % ale wtedy PLATFORMA zejdzie ponizej zera przypomnij sobie co bylo z SLD historia sie powtarza(i dobrze)
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 14:27
Przypomnij sobie poprzednie wybory, (po co wracac aż do SLD?) i minę Jarosława (też nie wierzył w sondaże) jak się okazało że ma połowę głosów PO...
Zreszta będą najpierw wybory prezydenckie...Sondaże się mylą...ale nie aż tak...
Poczekamy-zobaczymy...
-)
iskierrka / 151.92.176.* / 2009-01-30 14:33
A przy okazji
78.8.75.* | eldonio
:
"Nie będę premierem, jak mój brat będzie prezydentem"
"Nigdy nie będzie koalicji z Samobroną"
"W naszym rządzie nie ma miejsca dla przestępców"
"PIS zawsze dotrzymuje słowa"
itd...itp...
Jarek-sama-prawda...
A PIS-seczki? Jak zwykle wierne do końca...Cokolwiek by się nie stało nikt ich nie przekona że "białe jest białe a czarne jest czarne"...
KAP / 2009-01-30 15:09 / Tysiącznik na forum
„W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo.”

„My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te, które były w poprzedniej kadencji i mamy do czynienia z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju”

„Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona.”

„PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub, przeciwko komu toczą się sprawy sądowe.”

„Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PIS u dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne”

„Nie podniesiemy akcyzy na paliwo”

„Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.”

I jeśli chodzi o PRZYSIĘGI Pana Jarosława Kaczyńskiego w sposób uroczysty i w świętym miejscu:

„NIGDY więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. I chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, PRZYRZEC, że NIGDY więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy.” –

Po kilku dniach Andrzej Lepper wraca na stanowisko wicepremiera. Przysięgę o kant d.... rozbić.
I na zakończenie –

"U MNIE RAZ DANE SŁOWO JEST ŚWIĘTE”

Wyznawcom, odbierającym przysięgi i wierzącym – gratulujemy
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-30 17:03
A właściwie to co chciałeś przez to powiedzieć. Może, że poprzedni rząd był do d... Mogę się z tym zgodzić, ale od ponad roku mamy już NOWY RZĄD. Ciągłe narzekanie na poprzedni staje się już nudne.
vldnc / 2009-01-30 16:23
Cale szczescie, ze ta zalosna koalicja przeszla juz do historii. Inne zdanie pewnie maja dziennikarze, bo obecny rzad nie dostarcza im juz takiej rozrywki. Przyznam, ze nawet troche brakuje mi Endrju i Romka i ich montypajtonowskimi pomyslami. Tylko za Jarkiem nie tesknie!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy