Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Komu potrzebny zarządca nieruchomości?

Komu potrzebny zarządca nieruchomości?

Money.pl / 2009-01-24 09:43
Komentarze do wiadomości: Komu potrzebny zarządca nieruchomości?.
Wyświetlaj:
ccccc229 / 212.7.215.* / 2020-02-05 10:25
U nas zielenią zajmuje się firma wynajęta przez Osiedle Zielone. Dobrze im to wychodzi, bo wszędzie jest czysto i nie ma problemów ze śmieciami.
Agata625 / 85.221.155.* / 2019-07-22 15:48
Z czystym sumieniem mogę polecić Wam Pana Marcina Wilczyńskiego. Świetny kontakt od samego początku. Świetny specjalista
alimm / 77.113.89.* / 2019-04-15 13:29
Dobra firma od administrowania nieruchomością to https://wspolnota-luban.pl/ U nas bardzo dobrze się sprawdzają, wszystkiego dobrze dopilnowują, nieruchomość jest dobrze zadbana. To po prostu sprawdzeni profesjonaliści.
Sławek Witkowski / 188.146.128.* / 2018-07-18 14:02
W dobie tak szeroko rozwiniętej technologii, nie zawsze potrzebny jest zarządca nieruchomości. Ja osobiście od dłuższego czasu korzystam z mobilnej aplikacji do zarządzania najmem Rentumi. Dzięki niej mogę zaoszczędzić swój cenny czas. Rentumi pozawala na łatwą i szybką komunikację z lokatorami, pomaga rozwiązać problemy z płatnościami i co najważniejsze daje pogląd na całą nieruchomość. Warto zajrzeć https://rentumi.pl
adammnnn / 212.7.215.* / 2018-06-21 09:11
Przystępne warunki nam biuro Osiedle Zielone zaproponowało jeśli chodzi o administrację wspólnotą. Od dawna był nam ktoś potrzebny kto by się wszystkim zajmował ale jakoś nie mieliśmy wcześniej szczęścia. Teraz jest okej – profesjonalnie, terminoowo, z szybkim kontaktem.
roberttt527 / 212.7.215.* / 2018-06-18 11:17
Jest taka firma jak Osiedle Zielone mam z nimi dobre doświadczenia, zresztą generalnie nie słyszałem żeby ktokolwiek od nas ze wspólnoty na nich narzekał. Szybki kontakt, praktyczna platforma internetowa dla właścicieli, także sporo spraw można załatwić online tak naprawdę, co akurat dla mnie jest bardzo wygodne.
asddaa / 80.48.183.* / 2018-04-17 09:28
fajny mamy kontakt z administratorem z firmy Osiedle Zielone od nas z Trójmiasta, ponoć też działają w Wawie ale tam to nie wiem jak to funkcjonuje. Robią wszystko od a do z, od księgowości, po remonty, konserwacje, bieżącą obsługą wspólnoty, zebrania, uchwały, sprawozdania roczne...mam jako właściciel wgląd do wszystkiego.
JANEK70 / 89.76.89.* / 2018-02-03 17:02
Teraz wiele nieruchomości, a nawet wspólnot jest obsługiwanych przez firmy zajmujące się kompleksowym zarządzaniem tego typu budynkami. U mnie wykonuje to firma www.wspolnota-luban.pl.
Michał871 / 173.234.249.* / 2017-12-13 15:42
Korzystanie z usług zarządcy nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem. Takie firmy zdecydowanie ułatwią i usprawnią obsługę nieruchomości. Ważne jest, aby firma, którą wybierzemy posiadała już jakieś doświadczenie. U mnie na osiedlu postawiliśmy na LemmonHouse, który działa tu już od 2009 roku. Nie zawiedliśmy się. Zajmują się oni u nas obsługą techniczną, księgową i prawną.
barkrzy / 80.238.89.* / 2017-04-30 12:49
Najpierw trzeba porównać możliwe oferty, potem dobrze się zastanowić i nie żałować. Nasze osiedle długo rozważało przeróżne firmy, ale ostatecznie wybraliśmy Progresline i jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiam,
BS
Róża538 / 77.65.92.* / 2016-10-13 10:17
A co do prestiżu w poznaniu, to dział techniczno - remontowy dwukrotnie np. potrafi wymieniać ten sam zawór. U sąsiadki np. był wymieniony zawór c.o. ok. 3 miesięcy temu. Po wymianie był sprawny i nie cieknął. Po czym po ok. 3 miesiącach pojawiły się nowe dokumenty o wymianie tego samego zaworu.
Na innych remontach też tak ,mogą naciągać i wprowadzać po kilka razy ekipy, albo nawet nie wprowadzają, tylko wystawiać faktury za niewykonane usługi. U nas np. po kilka razy rzekomo dokonywano napraw rynny, która ciekła. Najpierw naprawiano cieknącą rynnę, tuż potem usuwano rzekomo gniazko ptasie z rynny. Ciekawe, że nie zauważyli od razu przy naprawie rynny, że jest tam gniazdo ptasie i nie usunęli.
Róża670 / 77.65.92.* / 2016-10-13 10:09
Także nie zatrudniajcie do rozliczeń c.o. i wody firmy Energosystem. Rozliczają c.o. w taki sposób, że w 60-metrowym mieszkaniu ludzie płacą 1/5 kwoty za c.o.. Natomiast mieszkańcy z mieszkań 37-metrowych płacą ok. 5 razy więcej niż ci, którzy mają 60-metrowe mieszkania.
Róża670 / 77.65.93.* / 2016-10-12 22:28
W mojej wspólnocie mieszkaniowej zarządcą jest prestiż nieruchomości poznań. Nie polecam. Obiecują tanie zarządzanie, ale takie nie jest w rzeczywistości. Bardzo drogo wykonują naprawy, remonty. Ja chciałam wykonać remont na własny koszt w swoim mieszkaniu i potrzebowałam umożliwienia mi spuszczenia wody z c.o. Kazali mi udać się do Veolii w Poznaniu, w celu spuszczenia wody z c.o., którego koszt oszacowali na 350 zł. Poprzedni Zarządca tego typu sprawy załatwiał za ok. 50 zł, bezproblemowo przysyłał osobę odpowiedzialną za c.o. Jakiekolwiek próby dokonania remontu we własnym mieszkaniu, są od razu niweczone przez wysokie koszty uzyskania wielu "zgód" na wykonanie. Z niektórych remontów musiałam całkowicie zrezygnować, ponieważ dział techniczno - remontowy nie wyrażał zgody. U poprzedniego Zarządcy nie było takich problemów.
Poza tym od jakiegoś czasu niektórzy ludzie mnie zaczepiają i podejmują rozmowy na tematy takie jak przed chwilą poruszałam w swoim mieszkaniu. Myślę, że mogą stosować metody jak z byłej "UB-ecji". Uwaga więc na nich. Jeśli nie chcecie, żeby inni dyskutowali o Waszych problemach, to lepiej ich nie zatrudniajcie. Mogą pojawić się też robaczki: pluskwy i inne pomysłowe zagadkowe zjawiska.
Marchwia / 109.173.214.* / 2016-07-31 12:12
Według mnie zarządca nieruchomości to najlepsze rozwiązanie. Wszystkimi kwestiami zajmuje się osoba odpowiedzialna i doświadczona, nie ma żadnych problemów. My na osiedlu korzystamy z usług firmy http://www.twojaposesja.pl/ i bardzo sobie chwalimy.
krystai2812 / 77.65.90.* / 2016-03-21 07:52
W moim bloku zarządzaniem nieruchomością zajmuje się firma Progresline. Wszystko jest dokładnie określone, wszelkie płatności i daty wyszczególnione, bezproblemowe możliwość zgłaszania usterki ;)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy