Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kończymy tydzień na minusie

Kończymy tydzień na minusie

Money.pl / 2006-10-06 17:34
Komentarze do wiadomości: Kończymy tydzień na minusie.
Wyświetlaj:
geror / 83.6.248.* / 2006-10-06 20:08
moje typy na poniedziałek to RAFAKO, Ginorossi i jak dotąd NFI 9,4,2.
A wasze typy?
Kenobi / 2006-10-06 23:15 / Uznany malkontent giełdowy
Spójrz na ostatnią rekomendację dla Rafako DI BRE.
krzychu123 / 85.14.98.* / 2006-10-06 19:58
a gdzie Pan Daniel Gąsiorowski?
samuraj jack / 2006-10-06 18:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Ja ten tydzień kończę przeżyciem osobistego "Backdraft" (tak nawiasem ładna muzyka kompozytora - Hans Zimmer), ostatecznie niegrożny, ale jednak. Czyli tydzień zamykam na minusie.
Giełdowo również nie idzie tak, jak trzeba - zakładałem spadek (opcje) - a tu niespodziewany czwartkowy wzrost. Przychylam się do niedawnej opinii Pana Kuczyńskiego, ktory mówi o rosnącej bańce - takiej na wzór marca-maja.
Na wzrost mam akcej MSZ, który dzisiaj ogłosił, że wnosi (wniósł) do prokuratury oskarzenie przeciw jednemu z analityków, który dzielnie "wspierał" MSZ i, jak się domyślam, dołował kurs.

pozdrawiam wszystkich

ps. A2!:) ech, dziś dopiero zrozumiałem co Cię męczy. W weekend napiszę krótkiego maila.
A2 / 2006-10-06 19:02 / Spekulantka
samuraj ostatni raz odpowiem.Nic ,ale to nic mnie nie meczy poza nadmiarem zajec. Gielda jest dodatkiem do mojego zycia.Pozdrawiam serdecznie i zycze duzych zyskow.
samuraj jack / 2006-10-06 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam A2
do tematu nie wracam
orzeł / 2006-10-06 19:21 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
pięknie powiedziane A2 tak właśnie być powinno co najwyżej dodatek do życia :) pozdrawiam serdecznie bo ostatnio nie miałem okazji :)
Longterm / 2006-10-06 19:41 / Mostek Zwyciężymy!
witam Casanove parkietu:-))) przeczytałem Twoją wczorajszą odpowiedź i podkreślam że nigdy nie podejrzewałem Cie o zdrade Orlicy:-) Ale tak między nami to jeżeli chodzi o giełde to ja podobnie jak Ty w życiu jestem raczej na dłużej przywiązany ale jednak nie monogamista:-)
Longterm / 2006-10-06 19:44 / Mostek Zwyciężymy!
oczywiście już nie nazwe Cie tak więcej jeśli Cie to drażni. Pozdrawiam gorąco Ciebie i małżonke i małe Orlątko:-)
Longterm / 2006-10-06 18:28 / Mostek Zwyciężymy!
najważniejsze że wnoszą wniosek do prokuratury czyli że raport anala Supłacza opiera się w dużej mierze na kłamstwach i niesprawdzonych informacjach. Komisja dowali mu taką karę że się nie pozbiera. Mi te jego raporty od początku śmierdziały. Dla mnie jasne jest że wynajęty jest przez kogoś. Czyżby Kredyt Bank obawiający się że gdy MSZ stanie na nogi zakontratakuje i odbierze wieżowiec Altus?!!
Longterm / 2006-10-06 19:43 / Mostek Zwyciężymy!
Nie głosowałem na PIS i nie przepadam za nimi ale w tej sprawie to bym sobie życzył żeby Ziobro się dobrał do Supłacza i Kredyt Banku!
norkay / 2006-10-06 20:06 / Bywalec forum
dobrze by było, gdyby zrobili porządek z jego "analizami", ale obawiam się, że polityka może tutaj przeszkodzić. jego raport jest podstawą oskarżenia TVN o nieuczciwe praktyki, że akcjonariusze niby sami siebie oszukali przy konwersji obligacji itd. nie będą zatem oskarżali swojego "eksperta" o nierzetelne analizy. ale swoją drogą ciekawe jak to się dalej potoczy.
skazany na sukces / 2006-10-06 17:34 / Tysiącznik na forum
warren bo tak śmiać mi się chce... Za ile kupiłeś to leasco? 2? 3 grosze?
warren buffet / 2006-10-06 20:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2 grosze :)
risky-rainmaker / 2006-10-06 19:52 / Ostatni Optymista
ja mam po 2....10.10 będzie split więc będziesz miał taniej....:))) Ale i mniej....
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy