Forum Polityka, aktualnościKraj

Kondrat: Znane osobistości nie pomogą kandydatom

Kondrat: Znane osobistości nie pomogą kandydatom

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-07-23 09:50 / Tysiącznik na forum
No cóż...nie podzielam takiego optymizmu. Głupich nie sieją. Niestety.
ewik2 / 87.206.58.* / 2011-07-22 22:33
Popieram Pana Marka.Bardzo bym pragnęła,żeby z nim porozmawiać osobiście. Myślę że dużo wątków pomógł by mi rozwiązać. Jest to moje mażenie.Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem w jaki sposób mogę sie skontaktować.
meridium / 195.117.22.* / 2010-05-17 03:17
.. się nadaje jak na krem na pięty.
meridium / 195.117.22.* / 2010-05-17 03:06
dostał sklep z winami w dobrym punkcie Gdańska. Może w następnych wyborach Kaczor powinien kupić sobie Konrada dwoma sklepami w Poznaniu?
Skoro facet sprzedaje się każdemu z lepszą ofertą to nic, tylko korzystać.
lyddia / 212.76.41.* / 2010-05-17 01:09
Pan Kondrat zapewne bardzo chętnie poparłby publicznie kandydata (wiadomo kogo), gdyby mu umowa z ING na to pozwalała. Panie Kondrat, i po co Pan dorabia filozofię, lepiej niech Pan gra już w tych reklamach czy filmach i mówi to co ma w scenariuszu.
faure / 83.27.2.* / 2011-03-26 20:55
Słusznie zauważyłaś. Kondrat został kupiony przez PO, swini sie a udaje niewiniątko. Co za hipokryzja.
Tom_demokrata / 83.238.58.* / 2010-05-16 22:02
Dziwna kampania. Zamiast argumentów emocje, manipulacje i mistyfikacje. To kampania mediów i sztabów wyborczych a nie kandydatów. Ci ostatni nie maja nic do powiedzenia.
zeb / 87.207.35.* / 2010-05-16 16:41
Nie miejmy złudzeń, te wybory prezydenckie wygra ten kogo poprze Jola Rutowicz. Co prawda mentalnie najbliżej jej do Komorowskiego ale jaką decyzję podejmie czas pokaże.
103 / 188.146.242.* / 2010-05-16 11:50
A ja na głosowanie tym razem nie pójdę, czyba że w drugiej turze kandydatem będzie jarosław k. Wówczas pójdę i poprę każdego innego, byle nie tego pi..pi..pi.. A tak ogólnie patrząc to nie mam na kogo głosować. To tak jak wybór między sraczką a rozwolnieniem. I po tym i po tym dupa boli.
na przyszłość / 83.4.100.* / 2010-05-16 10:28
CZY KOMOROWSKI , PAWLAK LUB OLECHOWSKI KIEDYKOLWIEK OBRAZILI 50% POLAKÓW
A KACZYŃSKI I DRUGI KACZYŃSKI WIELOKROTNIE - NIGDY NIE ZAPOMNĘ ŻE :
A/ NIGDY NIE INTERNOWANY KACZYŃSKI POSTAWIŁ WIELU W TYM WIĘZIONYCH I INTERNOWANYCH W TYM MNIE TAK GDZIE ZOMO
B/ MIAŁ W RZĄDZIE SĘDZIEGO KRYŻE KTÓRY WSADZAŁ ZA PRL DO WIĘZIENIA W TYM KOMOROWSKIEGO
C/ ZAWIĄZAŁ NA SZKODĘ POLSKI KOALICJĘ Z LEPPEREM I GIERTYCHEM
D/ SKŁÓCIŁ SIĘ Z NIEMCAMI , ROSJĄ I UNIĄ EUROPEJSKĄ - DOBRZE ŻE POMINĄŁ NOWĄ ZELANDIĘ I GABON
MI TO JUŻ WYSTARCZY NA LATA.
zeb / 87.207.35.* / 2010-05-16 16:44
internowani nie siedzieli w więzieniach tylko w rządowych ośrodkach wypoczynkowych i żadnemu z nich włos z głowy nie spadł.
maria43 / 95.49.15.* / 2010-05-16 17:22
co za brednie, białołęka albo załęże - świetne rządowe ośrodki wypoczynkowe!
akeness / 79.184.15.* / 2010-05-16 10:44
A Ty co robiłeś(aś) gdy inni byli internowani. Może ich pałowałeś? To nie wiesz ,że dla uwiarygodnienia ich "męstwa" niektórych "opozycjobnistów" wsadzano do paki. Znam kilku takich.Twój idol Adaś pewnie też tam był. A w temacie obrażania to wmówiono Ci ,że oni kogoś obrazili i w to uwierzyłeś. Weż trochę pomyśl(o ile cię głowa nie zaboli od tego) a potem napisz coś mądrego.
faure / 83.27.2.* / 2011-03-26 20:57
dokladnie. Adaś Jąkajło pisał w wiezieniu ksiązki. Cięzkie musiało być to więzienie.
JAG1 / 83.20.244.* / 2010-05-15 22:31
Kaczyński nadal jest niewiarygodny. Nie przekonuje mnie.
WYBIERAM KOMOROWSKIEGO.
niewierzący ateusz / 83.24.67.* / 2010-05-15 22:48
"Jeśli więc jak ja jesteś zwolennikiem PO i leży Ci na sercu los naszego kraju - uprzejmie proszę rozważ głosowanie na innego kandydata...
e.227772

ps. pisowskich aktywistów będę wycinał równo z trawą - to nie jest notka dla Was"

przeczytaj JAG tekst niżej, a potem poczytaj oryginały w całości na http://eumenes.salon24.pl/182237,apel-do-zwolennikow-po

miłej lektury ci życzę
JAG1 / 83.20.246.* / 2010-05-15 23:47
Salon24.pl to nie są moje klimaty.
Poza tym, z zarejestrowanych przez PKW kandydatów na prezydenta, nie widzę lepszego niż Pan Bronisław Komorowski.
Nie jest to oczywiście ideał, ale "nobody's perfect".
Osobiście widziałbym Pana Bartoszewskiego w tej roli, ale on nie kandyduje.
Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

Moim kandydatem pozostaje Bronisław Komorowski za: przewidywalność, rozwagę, patrzenie w przyszłość, a nie w przeszłość, liberalizm, jednoczenie zamiast dzielenia, zaplecze polityczno-towarzyskie, i ogólnie za całokształt.

A Kaczyńskiemu, za: nieprzeciętny cynizm, arogancję, lekceważenie moich Rodaków, no i brak pozytywistycznej wizji przyszłości Polski, życzę porażki na epicką skalę.

Pozostałym kandydatom na prezydenta życzę satysfakcji z faktu kandydowania na ten urząd.
dobranoc / 83.24.67.* / 2010-05-16 00:01
klimaty,a jak będziesz unikał informacji to faktycznie nie będziesz widział

tam piszą też zwolennicy PO i SLD PSL i JKM, nie zachęcam cię do czytania pisowców, poczytaj co piszą niektórzy zwolennicy PO o Komorowskim,
niewierzący ateusz / 83.24.67.* / 2010-05-15 22:13
"To zupełnie niesamowite ale Bronisław Komorowski strzela gafę za gafą. Poczynając od sławnego zapewnienia, że "spadły na niego obowiązki" po ostatnią rozmowę z Piaseckim bodajże (nie pamiętam). I w moim przekonaniu nie jest to "polityczna niezgrabność" (choć i ona by wystarczyła, żeby z rezerwą rozważać jego kandydaturę) tylko objaw całkowitego braku empatii. Bronisławowi Komorowskiemu brakuje nie tyle nawet charyzmy (jak sądziłem dotąd) ile podstawowego przystosowania do życia w grupie
Co ciekawe odnoszę wrażenie, że w PO jest przynajmniej jeden silny obóz który robi wszystko aby Komorowski Prezydentem nie został. I całkiem możliwe, że są to ludzie z otoczenia Donalda Tuska. O czym to świadczy nie muszę chyba pisać.
Jeśli więc jak ja jesteś zwolennikiem PO i leży Ci na sercu los naszego kraju - uprzejmie proszę rozważ głosowanie na innego kandydata...
e.227772

ps. pisowskich aktywistów będę wycinał równo z trawą - to nie jest notka dla Was"


"Ja tu już parę razy pisałem, że Kaczyński to nie taki zły wybór, jesli oczywiście o nim piszesz. Prezydent Kaczyński to osłabienie PiSu i większe szanse dla PO na wygranie wyborów parlamentarnych. A gdyby jakimś cudem wybory parlamentarne wygrał PiS to możemy się spodziewać zmiany systemu rządów na prezydencki co przy obecnej ordynacji do sejmu nie jest takim złym rozwiązaniem."

"To chyba nie brak empatii - tę można w razie czego udawać.
To najzwyklejszy brak inteligencji.
Ten człowiek jest najzwyczajniej głupi.
Pokończył szkoły, może był pilny i pracowity,więc się udało.
Ale tam, gdzie trzeba samodzielnie pomyśleć,wyciągnąć wnioski,mądrze zareagować - on wysiada.
A przy tym wszystkim nabył, poprzez członkostwo w partii o wysokim poparciu , typowej dla takich osób buty.
Tusk na pewno wie, co Komorowski sobą naprawdę reprezentuje, lecz ma nadzieję, że będzie mógł nim sterować.
Oby się nie pomylił.
Ten człowiek ma szanse wygrać.
Ciarki mi chodzą po plecach......."


tak też byłem w szoku,że to wypowiedzi zwolenników platformy, na portalu na którym to znalazłem trzeba się logowac by coś napisac, więc sprawdziłem stare wypowiedzi ,by się upewnic że to teksty prawdziwych PeOwców a nie jakaś podróbka,

oryginały w większej ilości i w całości można znaleśc pod
http://eumenes.salon24.pl/182237,apel-do-zwolennikow-po

miłej lektury życzę
pablo55 / 82.210.184.* / 2010-05-16 00:12
Może i Komorowski "strzela gafę za gafą", ale Kaczyński to jedna wielka gafa.
mój piękny pablo / 83.31.126.* / 2010-05-16 10:49
Ale przynajmniej nikt o nim nie mówi ,że mu brak inteligencji, tak jak o Komorowskim
""To chyba nie brak empatii - tę można w razie czego udawać.
To najzwyklejszy brak inteligencji.
Ten człowiek jest najzwyczajniej głupi."

I to napisał zwolennik PO
Prawiezaratrala / 87.205.30.* / 2010-05-15 20:40
prezydent w tym kraju ma bardzo ograniczoną władzę. Aczkolwiek, jak się okazało w poprzedniej kadencji, może uprzykrzać życie rządowi.

Tu brakło Panu logiki.
I jakoś zaśmierdziało.
JUTTA / 83.11.140.* / 2010-05-15 18:33
JA TYLKO PRZYPOMINAM PANU KONDRATOWI JEDNA REKLAME ,W KTOREJ OSMIESZAL ZMARLEGO PREZYDENTA /pan wie jaka to reklama/ PYTAM -CZY MA PAN CZYSTE SUMIENIE I CZY PANU NIE JEST WSTYD???
marade / 89.76.215.* / 2010-05-15 18:32
Komorowski prezydentem - to jest jak ERROR 404 MICROSOFT
adgagafgafgafgaf / 213.77.81.* / 2010-05-15 17:09
PANIE KONRAD A JA PANA MIAŁEM ZA PORZĄDNEGO GOŚCIA, A PAN DOŁĄCZASZ SIĘ DO GRONA TYCH CO GŁOSUJĄ ŻEBY GŁOSOWAĆ, NA DODATEK WYGLĄDA TO TAK ŻE NIE POTRAFISZ PAN SAMODZIELNIE MYŚLEĆ. LUDZIE IDĄ GLOSOWAĆ NA ZNANE TWARZE , DLATEGO W PO JEST TAKI DZIĘCIOŁ CZY GUZOWSKA. PARTIA WYBRAŁA ICH ŻEBY ZDOBYWALI GŁOSY I TYLKO DLA TEGO. WSZYSTKIM TYM PSEUDO AUTORYTETOM POWINNO SIĘ ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE: DLACZEGO NA TYCH PANI/PAN GŁOSUJE A NIE NA INNYCH?? BO NARAZIE TO WYGLADA JAKBY WSZYSCY GŁOSOWALI BO NAOGLĄDALI SIĘ W TV JAKIŚ BAJEK O ZŁYM I DOBRYM. I ŻE BYĆ W POLITYCE Z BRATEM BLIŹNIAKIEM TO ŹLE , A BYĆ W POLITYCY I OBIECYWAĆ CUDA I IRLANDIE TO DOBRZE.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy