Forum Polityka, aktualnościKraj

Konferencja dotycząca osób LGBT jutro w Sejmie

Konferencja dotycząca osób LGBT jutro w Sejmie

Wyświetlaj:
bsf / 46.45.103.* / 2013-03-18 14:32
BŁAZENADA czy nowoczesność ?
a co z bezrobociem, emeryturami i służbą zdrowia ?
a co z głodującymi dziećmi gospodarką i finansami państwa ?
wyborca63 / 95.160.155.* / 2013-03-18 14:04
Panie Biedroń jak pan chce walczyć z wzrastającym bezrobociem,jak zamierza pan poprawić funkcjonowanie służby zdrowia,czy jest pan za likwidacją immunitetu poselskiego.?
Barnaba22 / 2013-03-18 14:08 / Bywalec forum
Tym właśnie zajmują się ludzie z Partii Palikota, w raz z SLD i PO na czele, cały czas zajmują się "problemem" homofobii... zamiast czymś konkretnym , choćby tym że ZUS pada na ryj... i na takich ludzi właśnie idą nasze podatki... postkomuna!!
fadsfdfjfgmgj / 87.99.98.* / 2013-03-18 13:08
W tym całym zamieszaniu jedno jest ważne, że Biedroń jest finansowany przez międzynarodowe organizacje a celem walki z "Homofobią" jest wytworzenie mechanizmu analogicznego do współczesnego antysemityzmu tzn. narzędzia do terroryzowania większości przez mniejszość na podstawie karnego ścigania tzw. wypowiedzi dyskryminacyjnych i wymuszało kolejne przywileje np. finansowanie przez państwo zabiegów zmiany płci. Co będzie robiło stowarzyszenie Pana Biedronia Kompania Przeciw Homofobii finansowe przez Open Society Sorosa, (nie podają nawet ile mają członków).
rthgtetrtrkruukrru / 87.99.98.* / 2013-03-18 13:15
tutułem uzupełnienia takie działania KPH tzn. presja na rząd jest już wywierana poprzez ciągłe twierdzenie w Radzie Praw Człowieka ONZ, że w Polsce osoby homoseksualne są notorycznie dyskryminowane poprzez słynną mowę nienawiści. Niech kazdy odpowie sobie sam ile razy w życiu słyszał o dyskryminowaniu osoby homoseksualnej w Polsce lub wyzywaniu obrażaniu itp. Poza politycznymi akcjami prawicy gdzie najostrzejsze hasło to zakaz pedałowania
satyr / 87.207.215.* / 2013-03-18 13:00
Sejm to nie miejsce na konferencje, a taką może sobie zrobić na "grodzkiej" niekoniecznie w Krakowie jak to powiedzieli kabareciarze.
6587 / 88.199.162.* / 2013-03-18 12:57
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
BUREKKNUREK / 81.190.96.* / 2013-03-18 12:54
DEWIACJI CIĄG DALSZY. Brawo tematy zastępcze.
ad1970 / 87.205.186.* / 2013-03-18 12:28
...ale piękne i ładne zdjęcie, zupełnie inne niż profesor Pawłowicz, co za różnica, tu taki ładniutki, czyściutki, grzeczniuczki gejek, a tam szalona wiedźma. Super wzorcowa propaganda podobna jak u nazistów i komunistów.

Homo Plan („Guide Magazine”, artykuł geya Marshalla Kirka):

„Krok 1: Mówcie o homoseksualistach i homoseksualizmie tak często i tak głośno, jak to możliwe. Stoi za tym prosta zasada: niemal każde zachowanie zaczyna wyglądać normalnie, jeśli stykasz się z nim dość często w swoim bliskim otoczeniu (…).

Krok 2: Przedstawiajcie gejów jako ofiary, nie jako agresywnych rywali (…).W tym celu osoby występujące w kampanii powinny być prawe i przyzwoite, miłe w obyciu i godne uznania wedle zwyczajnych standardów, całkowicie niewyróżniające się wyglądem – jednym słowem, nierozróżnialne od heteroseksualistów, do których chcemy dotrzeć (…).

Krok 3: Nasza kampania nie może domagać się bezpośredniego wsparcia dla praktyk homoseksualnych; powinna natomiast obrać za główny wątek walkę z dyskryminacją. Wolność słowa, wolność wyznania, wolność zrzeszania się, prawo do sprawiedliwego procesu i powszechna ochrona prawna – takie problemy powinna uwypuklać nasza kampania.

Krok 4: Zadbajcie, żeby geje dobrze wypadali (…). W krótkim czasie zręczna i bystra kampania medialna może przemienić wspólnotę gejowską w matkę chrzestną cywilizacji zachodniej. Równolegle nie powinniśmy zapominać o poparciu ze strony gwiazd.

Krok 5: Sprawcie, aby wrogowie wypadli źle. Na późniejszym etapie kampanii, kiedy już reklamy gejowskie spowszednieją, nadejdzie czas rozprawić się z pozostającymi nadal przeciwnikami. Mówiąc bez ogródek – trzeba ich zmieszać z błotem. Mamy przy tym dwojakie cele. Po pierwsze chcemy zastąpić pewną siebie homofobię ogółu wstydem i poczuciem winy. Po drugie chcemy sprawić, by wrogowie gejów wyglądali tak paskudnie, że przeciętny Amerykanin będzie chciał się od nich trzymać z daleka”.
ŻYCZLIWY / 78.10.67.* / 2013-03-18 12:27
ZŁA WIADOMOŚĆ DLA RENCISTÓW POBIERAJĄCYCH ŚWIADCZENIA SOCJALNE.RZĄD ZAGRAŁ NAM NA NOSIE.WPROWADZIŁ NOWĄ USTAWE Z DNIA 01.01.2012R. NA TEJ PODSTAWIE NIE BĘDZIE WALORYZOWAŁ ŚWIADCZEŃ RÓWNIE Z INNYMI ŚWIADCZENIAMI.KAŻDY RENCISTA SOCJALNY NIE DOSTAŁ 4% TYLKO MNIEJ. MOŻECIE SPRAWDZIĆ MOJE SŁOWA W DOWOLNYM ODDZZIALE ZUS.JUTRO JEST WYPŁATA ŚWIADCZEN DLA CZĘŚCI RENCISTÓW-TO SIĘ PRZEKONOCIE JAKI DONALD JEST "DOBRY" W TYM MIESIĄCU JEST JESZCZE ZWROT PODATKU.DLATEGO NAJELEPIEJ UDDAĆ SIĘ DO ZUS-U. GŁOSUJCIE NA KAŻDĄ PARTIĘ BYLE NIE NA PO I RUCH POLIKOTA.DONALD DOŁUJE LUDZI JAK MOŻE.ON PO PROSTU NIE CHCE RZĄDZIĆ. MAM ZNAJOMYCH W PO TO SWOJE WIEM. MIEJCIE HONOR I NIE GŁOSUJCIE NA PO TO TYLE.
sir / 164.127.147.* / 2013-03-18 12:19
Panie Biedroń, słyszałeś Pan Wałęsę ? Teraz już Pan w, gdzie jego miejsce.ie
ad1970 / 87.205.186.* / 2013-03-18 12:18
jestem homofobem! kocham homofobię! nienawidzę pedalstwa! mam prawo być homofobem, nie chcę tego zmieniać, mam prawo nienawidzieć, nie chcę tego zmieniać, jestem osobną kategorią, jestem mniejszością, mam mieć zabezpieczone moje prawo do nienawidzenia pedalstwa i bycia homofobem
edeq / 164.126.239.* / 2013-03-18 12:09
Leczenie tych ludzi powinno być finansowane bezpośrednio z budżetu państwa. Tak jak się robi w czasie epidemii.
Znałem ludzi z tego środowiska, którzy chcieli skorzystać z pomocy seksuologa, a z przyczyn finansowych nie byli w stanie. Niestety w Polsce ważniejsze jest utrzymanie ponad milion biurw na etatach, niż pomoc ludziom chorym. O skutkach długoterminowych takiego zaniechania nikt nie myśli, o tragedii poszczególnych ludzi nie wspominając.

Najnowsze wpisy