Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Konflikt na Ukrainie. Działacze Euromajdanu zostaną nagrodzeni?

Konflikt na Ukrainie. Działacze Euromajdanu zostaną nagrodzeni?

Wyświetlaj:
mason 666 / 89.75.185.* / 2014-09-11 10:42
Jezus Maria to już totalne zgebelsienie, nagradzać zwykłych nazistowskich bandziorów, niedłgo pewnie ue wystawi pomniki hitlerowi, wszak na ukrainie pomniki bandery stoją wszędzie,
jurek1959339 / 80.55.237.* / 2014-09-10 14:04
Inaczej nie mozna tego nazwać jak cyrk. Nie odmawiam działaczom Majdanu podstaw do takich działań. Ale trzeba pamiętać, że kiedy pojawiły się szanse demokratycznych rozwiązań to je zdecydowanie odrzucili. Obecny ukraiński rząd, będący spadkobiercą Majdanu też nie może pochwalić się działaniami na rzecz rozwiązań demokratycznych. Nie złyszałem innych rozwiązań, ze strony tego rządu dla separatystów, poza fizyczną ich likwidacją. Z całym szacunkiem dla oponentów, którzy pewnie mnie wyklną ale trzeba jasno powiedzieć, że tylko dzięki interwencji Rosji nie doszło do czystek narodowościołych porównywalnych do tych w Jugosławi.
Bogdann / 83.12.121.* / 2014-09-10 13:12
hehehe.
Euromajdan stał się prawdziwie europejskim głosem na rzecz wartości, wolności i praw człowieka

w świetle wpompowania przez USA 5 miliardów USD w zorganizowanie tego przewrotu - stwierdzenie wolskiego brzmi śmiesznie. Czyli jak rozumiem teraz w Unii jak się jakiejś grupie społecznej nie podoba polityka rządu/prezydenta to zamiast jak idioci czekać na wybory parlamentarne/prezydenckie powinni kupić kilkaset litrów benzyny i prochę starych opon i ruszyć na siedzibę niechcianej władzy. A mi się na przykład nie podoba nasza polityka wschodnia. Czyli co? Majdan przed URM?

Najnowsze wpisy